Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

League of legends yedekleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
5.687
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> League of legends yedekleme
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    134 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar , ben bilgisayarımı bu hafta sonu bakıma göndereceğim ve yenilenecek . Yani dosyalarımı silip bakım yapacaklar ve ben league of legends i tekrar 10 saat kurma eziyetine katlanmamak için uploadını ayrı klasöre çıkarmak istiyorum. Bunu nasıl yapacağım ? Hangi klasöre kopyalamam gerek ? bu konular hakkında bana yardımcı olabilecekler lütfen iletişime geçsin,

Teşekkür ederim

|
    |
    :D yok şöyle tavsiye ettiler ama yapmaya uğraşıyorum. Oyunun Yalnızca patchle gelen uploadını vesaire al , sonra oyunu kur o patch atmadan dosyaları degıstır bu sayede oyunun hepsını almadan kurma ıslemını basarısın dedıler ıste o setupu yaptıktan sonra patch atmamasını saglıyacak dosyalar lazım bana

Orijinalden alıntı: Fıratondr

:D yok şöyle tavsiye ettiler ama yapmaya uğraşıyorum. Oyunun Yalnızca patchle gelen uploadını vesaire al , sonra oyunu kur o patch atmadan dosyaları degıstır bu sayede oyunun hepsını almadan kurma ıslemını basarısın dedıler ıste o setupu yaptıktan sonra patch atmamasını saglıyacak dosyalar lazım bana

Bu oyunu usb ile taşıyabilirsin riot Games klasöründe allah ne verdiyse kopyala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Hopdedikmahmut

7.96 GB (8,556,531,712 bayt) oyunun tamamına flasa al.bende boyutu bu kadar sende nasıldır bilmem.

patch gibi client değişikliklerinde dosya boyutu farklılık gösterir, bende 4.93 gb mesela. siteden güncel client'ı indirip, uzun da sürse patch yapmanızda fayda var. böylelikle gereksiz yer kaplamasından kurtulursunuz ve daha önemlisi güncel client kullanmış olursunuz.

not: donanım değişikliklerinde ve temizliklerinde her zaman yeni bir client kurulması tavsiyemdir. böylelikle performans en iyi şekilde etkilenir.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    9 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: arasengingultekin

quote:

Orijinalden alıntı: Hopdedikmahmut

7.96 GB (8,556,531,712 bayt) oyunun tamamına flasa al.bende boyutu bu kadar sende nasıldır bilmem.

patch gibi client değişikliklerinde dosya boyutu farklılık gösterir, bende 4.93 gb mesela. siteden güncel client'ı indirip, uzun da sürse patch yapmanızda fayda var. böylelikle gereksiz yer kaplamasından kurtulursunuz ve daha önemlisi güncel client kullanmış olursunuz.

not: donanım değişikliklerinde ve temizliklerinde her zaman yeni bir client kurulması tavsiyemdir. böylelikle performans en iyi şekilde etkilenir.

herkes aynı client'i kullanıyor. yoksa oyuna giremezler

Hakkımdaki sorunlu alışverişler sebebiyle artık 2. el bölümünde ürün satışım olmayacak.

• Teğmen
    214 Mesaj

ciddi misin? bilmiyordum. ty akslmalksmda
    |
    |
    Tenacious D kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.