Şimdi Ara

League of legends logitech g300

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün league of legends oynamak için logitech g300 mouse aldım bunun üzerindeki tuşları ayarladıgım oyun yazılımı adlı programını indirdim neyse gelelim sorumuza bunun üstündeki tuşlara nasıl q + w + e yada q +w yi aynı anda atması için tek bi tuşa ekleyebiliriz q + w yapıyorum q ve w yi aynı anda algılamıyo q ya basarsam q w ye basarsam w olarak algılıyo yardım ederseniz sevinirim

• kullanımı rahat mı bro
  • Logitech Gaming Software programını açıp, hangi renkte LOL oynuyorsan; o rengi alt yuvarlak renk skalasından tıklayıp açıyorsun. Ondan sonra hangi tuşa kısayolları eklemek istiyorsan; ordaki mouse görselinden o tuşa çift tıklayınca, soldaki menüde en üstte "tuş vuruşu" var, oraya gelip boşluğa ne yapmak istiyorsan onu yazıp kaydediceksin. Q+W+E+R+herneyse yazıp kaydet, olacaktır.
  • kullanımı rahat arkadaşlar çağrı hocam anlayamadım tam olarak :S zaten ordan ayarları yapıyorum ama q+w+e olmuyo + tuşu işlevsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quanteen55 -- 21 Temmuz 2014; 19:14:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.