Şimdi Ara

League of Legends Ana Konu (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.618
Cevap
12
Favori
285.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu ne yaa arkadaş yarım saattir Queue bir türlü adam bulamadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCenavar

bu ne yaa arkadaş yarım saattir Queue bir türlü adam bulamadı.

çünkü artık sadece kendi seviyendeki adamlarla oyncaksın, lvl 30 isen lvl 30ların oyuna girmsini bekliceksin,belli bi süresi var,o süre zarfında aynı seviyede birileriyle eşleşemezsen yakın seviyelerde birilerine atıyolar

bence çok iyi olmuş, en azından noob larla oynamıcaz artık
  • beyler oyuna giremiyorum direk kendiliğiden kağatıyor YARDIM :(
  • Patchmi yapmıyor ? Oyun başlarken mi giremiyorsun ? Sorunu tam açıkla ona göre yardım edelim.
  • bendede aynı sorun var orjinalde kapanmıyor ama eu da launcher i acıyorum update tam yapıcak kapanıyor launcher yapsa bile garanti server kapalı gosteriyor cozemedim hala sorunu ...
  • Önceki sayfada yazmıştım, patcher kapanıyorsa çalıştıra %temp% yazıp "Solid-" le başlayan herşeyi silip tekrar çalıştırın.
  • kardeşm dediğini yaptm ama hala pach yapcakken kapanıo. Yardmm ?
  • yardm edicek biri yokmu :S
  • patch yapcakken neden kapanıyo, hiç anlamadm, bi şekilde bilgisayarında firewall veya virus programın engelliyo olabilir, onlara bi bak, o da olmazsa hiçbi fikrim yok
  • O zaman temp klasöründeki herşeyi silip dene çalışması lazım.
  • update isini hallettim fakat server statusde yuvarlak birsey dönüp duruyor offline veya online yazmıyor :S anlamadım dns denmidir nedir yardım lütfen bilen biri yokmu acaba!...
  • Arkadaşlar bende oyunu bu gece itibariyle yüklemeye başlıyorum.4-5 yıllık dota geçmişim bu aralar bir nevi son bulmuş durumda.Bu oyunuda sararsa kardeşlerimle ve birkaç arkadaş oynamayı planlıyorum,bakalım artık.Üyelik alımını daha gerçekleştirmedim.Forumdan oynayan arkadaşlarla beraber oynamak ve tecrübelerini dinlemek büyük mutluluk verecekdir bana.Eu olarak indiriyorum oyunu,hadi bakalım hayırlısı.Üyelik alınca nickname'yi paylaşırım,ve tecrübe bilgilerinizi dinlerim Kafama takılan birkaç husus var sadece;mesela bu lvl sistemi tam olarak ne işe yarıyor,ayrıca skill ağacında yaptığımız bir yanlışı nasıl geriye alabiliyoruz...

Ayrıca üyelik alımına bakdımda Username nedir-summoner's name nedir?
    Username=oyun girişindeki bilgimiz ,summoner's namede oyundaki karakterimizin adımıdır acep?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timecatz -- 6 Mayıs 2010; 1:18:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timecatz

Arkadaşlar bende oyunu bu gece itibariyle yüklemeye başlıyorum.4-5 yıllık dota geçmişim bu aralar bir nevi son bulmuş durumda.Bu oyunuda sararsa kardeşlerimle ve birkaç arkadaş oynamayı planlıyorum,bakalım artık.Üyelik alımını daha gerçekleştirmedim.Forumdan oynayan arkadaşlarla beraber oynamak ve tecrübelerini dinlemek büyük mutluluk verecekdir bana.Eu olarak indiriyorum oyunu,hadi bakalım hayırlısı.Üyelik alınca nickname'yi paylaşırım,ve tecrübe bilgilerinizi dinlerim Kafama takılan birkaç husus var sadece;mesela bu lvl sistemi tam olarak ne işe yarıyor,ayrıca skill ağacında yaptığımız bir yanlışı nasıl geriye alabiliyoruz...

Ayrıca üyelik alımına bakdımda Username nedir-summoner's name nedir?
    Username=oyun girişindeki bilgimiz ,summoner's namede oyundaki karakterimizin adımıdır acep?

Evet Aynen Dediğim Gibi Summoner's Name Oyundaki Adın...

Bende Dün Öyle Bi İndirdim Oynadım Çok Sardı Devam Edicem İnş...

Birşeyler Sorıcam Bende Bu Champions' ların diğerleri nezaman açılacak tambir bilgim yok bi söylermisiniz...
  • haftada bir değişiyor championlar eskiden perşembe günleri değişirdi artık cuma günleri değişiyor. ayrıca beğendiğiniz championları storeden alabilirsiniz.
  • quote:

haftada bir değişiyor championlar eskiden perşembe günleri değişirdi artık cuma günleri değişiyor. ayrıca beğendiğiniz championları storeden alabilirsiniz.

Çok Teşekkür Ederim...
  • quote:

haftada bir değişiyor championlar eskiden perşembe günleri değişirdi artık cuma günleri değişiyor. ayrıca beğendiğiniz championları storeden alabilirsiniz.

hala perşembe günü değişiyo ya, perşembe akşamları, her hafta 10 tane yeni champion geliyor.

@Timecatz

skill ağacı dediğin masteries oluyor, onları istedğin şekilde verebiliyorsun, beenmezsen yada her oyun öncesi farklı bi champion alcaksan, o championa göre ayarlayabiliorsun, istediğin zaman değiştirebiliyorsun yani, bi kere yaptım bidaa hep öyle kalcak diye bişi yok
    bununla beraber eski oyuncular olarak konunun ilk sayfalarında nicklerimizi paylaştık, eklersen beraber oyun da oynayabiliriz, bizm burdan çok iyi arkadaşlıklarımız, çok eğlenceli oyunlarımız oluyor

zaten burdan olmasa bile oyunda mutlaka türk e rastlcaksın :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beetleguese -- 6 Mayıs 2010; 13:10:50 >
  • lordsezyum1984 ekleyebilirsin beni usta hafta içi 21-00 arası online oluyorum.
  • işte bu haftaki championlar
    Anivia yı uzun zamandr denemeyi bekliyordum, gerçi bütün championlar bedavayken deneme fırsatı bulmştm ama üzerinden pek çok patch geçti, bakalm 6300 ip hakediyor mu gerçekten :D

6-13 Mayıs Championları

Anivia
    Annie
    Cho'gath
    Dr. Mundo
    Kayle
    Master Yi
    Sivir
    Soraka
    Teemo
    Ezreal

• Oyun çok yavaş iniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huso_2002

işte bu haftaki championlar
    Anivia yı uzun zamandr denemeyi bekliyordum, gerçi bütün championlar bedavayken deneme fırsatı bulmştm ama üzerinden pek çok patch geçti, bakalm 6300 ip hakediyor mu gerçekten :D

6-13 Mayıs Championları

Anivia
    Annie
    Cho'gath
    Dr. Mundo
    Kayle
    Master Yi
    Sivir
    Soraka
    Teemo
    Ezreal

Anivia yı bende bi deneyeyim dedim ilk oyunda beceremedim 6100 ip var şu an bir galibiyet sonra twitch alıcam
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.