Şimdi Ara

League of Legends Ana Konu (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.619
Cevap
12
Favori
285.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostlar Garen ne zaman upload olucak ve onu alıken yapacağımız ödeme ne kadar olucak bir bilgi sahibi olan varmı acaba...?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenseii

dostlar Garen ne zaman upload olucak ve onu alıken yapacağımız ödeme ne kadar olucak bir bilgi sahibi olan varmı acaba...?

bununla ilgili ufak bi araştırma yaptım, lol-europa forumda kesin bişi belirtmemekle birlikte bu haftaki patch ile gelebileceği yazıo, ve tahminlere göre fiyatı 3150 ip olacakmış,bugun bedava olan championlar deiştirilir, muhtemelen yarın garen e kavuşuruz(benm düşüncem)
  • Bende indiriyorum arkadaşlar oynuyordu bende gireyim bakalım. Hangi karakteri öneririsiniz birde ufak bir tüyo verebilirmisiniz pek bilmiyorum stat sistemi falan var mıdır ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: badblood1903

Bende indiriyorum arkadaşlar oynuyordu bende gireyim bakalım. Hangi karakteri öneririsiniz birde ufak bir tüyo verebilirmisiniz pek bilmiyorum stat sistemi falan var mıdır ??

mastery puanların var ama lvl atladıkça alıosun, yine rune lar var ama onlari da puanın olunca yani oynayınca alıosun, şimdilik dert etmene gerek yok onları,her hafta perşembe gunu 10 tane champion veriolar bedava, bugun başladıysan jax kullanışlı ve basit bi champion onunla oynayabilirsin.
    oynaya oynaya öğreneceksin

kullandığımız nickler önceki sayfalarda var, eklemek istersen ekle, burdaki herkes yardımcı olacaktr eminimki
  • Sağol yardımın için birde ben summoner ismini yanlış yazmışım ama üyeliğimi silemiyorum yada ismimi değiştiremiyorum oyun içindeki ne yapmam lazım ??
  • Nickim IIBadblooDII level 3 olmak üzerem eklerseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proud2BeTurk

quote:

Orijinalden alıntı: zobara

Ya su twitch'ci hocam vardi bir tane... friend attik ama kabul etmedi oyunda..hocam biraz tiyo ver..ufaktan bir guide yaz bize de biz de oynayak..daha lvl 17'yim amma bir turlu kıvamını tutturamadim su twitch'in

Oyunda Nick Nedir?

Zobartan

twitch le oynuyorum lvl 18.. kill / death su anda birbirine cok yakın biraz daha cok kill yapmak lazım..XD
  • 2 gündür Fwisted Fate ile oynuyorum 8-9 oyun oynadım ve sadece 1 kere kaybettik,onda da 2 tane leaver vardı,
    lan ne süper adammış bu tf bea, Haydar nerdesn :D sen bu oyunun en ii adamı diodun da ben de hadi ordan diodum, yavaştan hak vermeye basladım, hatta bu hafta ip lerimi biriktirip ft yi alıyorum
  • Ben daha 5 levelim de ben genelde jax kullanmaya çalışıyorum ama benden önce biri almış oluyor onu ve alternatif bir champion gerekiyor ne öneririsiniz? Birde ben jax da ilk olarak attack rating li 420 gold luk kılıçları alıyorum seri olsun diye itemleri nasıl almalıyım early game de yardım edermsiniz??
  • quote:

Ben daha 5 levelim de ben genelde jax kullanmaya çalışıyorum ama benden önce biri almış oluyor onu ve alternatif bir champion gerekiyor ne öneririsiniz? Birde ben jax da ilk olarak attack rating li 420 gold luk kılıçları alıyorum seri olsun diye itemleri nasıl almalıyım early game de yardım edermsiniz??

http://www.leaguecraft.com burdaki rehberlerden yararlanabilirsin.
  • quote:

Ben daha 5 levelim de ben genelde jax kullanmaya çalışıyorum ama benden önce biri almış oluyor onu ve alternatif bir champion gerekiyor ne öneririsiniz? Birde ben jax da ilk olarak attack rating li 420 gold luk kılıçları alıyorum seri olsun diye itemleri nasıl almalıyım early game de yardım edermsiniz??

jax benm en çok oynadıım 3. championum, jax ile basit bi item sıralaması yapıım sana,
    ilk önce önerilen kalkanı al ki dodge, health regen ve can versin, sonra ninja tabii botları al,ondan sonra malady al ki hem can calarsın hemde seri olursun, ondan sonra ap yada dmg sen sec ikiside çok etkili oluo ama ilk 3 itemi deistrmee gelmez, oyunun ortalarında phanem dancer alabiliosan zatn oyunu bitrdn demektr

alternatif olarak spartalı pantheon u öneririm ama suanda bedava değil,bedava olanlardan jax tarzı onerebilceğim bi champion yok, bu hafta jaxla idare et
  • Ben oyunu kurdum ilk normalini kurmustum server unavailable gibi birsey yazıyordu eu olanı indirdim kurdum server status olan yerde yuvarlak birsey donup duruyor yardım edin lütfen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dextarus -- 25 Nisan 2010; 21:57:50 >
  • Biri yardım etsin serverdenmi kaynaklanıyor bendenmi anlamadım girebilen varmı oyuna ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dextarus

Biri yardım etsin serverdenmi kaynaklanıyor bendenmi anlamadım girebilen varmı oyuna ?

ben arkadaşlarla oyundaym
  • Beyler Allah rızası için yardım . Çözüm bulamadım şuna. Ben de katılmak istiyorum . Ama normal oyuna giriyorum mesela işte karakterimi seçip büyülerimi seçiyorum daha sonra bekleme sayfasında süre bitiyor ve karşıda Game is still in progress yazıyor. bu nedir ya oyun oynayamıyorum :(
  • 5-6 saattir ya busy ya da kapalı oyun hayırdır ? bir ara girdim ama play e giremedim
  • Biraz önce çıktım oyundan sende bir sorun olabilir.
  • Tamamdır çözdüm launcher ı açınca sırasıyla '' yukarı+aşağı+sol+sağ+yukarı+yukarı+aşağı+aşağı tuşlarına basınca problem çözülüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __BadblooD__ -- 28 Nisan 2010; 19:33:28 >
  • Benim pcnin çözümü yokmu serveri hic online göremedim hep kapalı yardım !...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dextarus

Benim pcnin çözümü yokmu serveri hic online göremedim hep kapalı yardım !...

sen europa serverını yuklediğine emin misin?
    usa yüklediysen hiçbi fikrim yok, europa yukledysen de hiçbi fikrim yo ama bizde hiç sorun çıkmıyor :D

http://official.lol-europe.com/telechargement.php

istersen şurdan bidaa yukle?
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.