Şimdi Ara

League of Legends Ana Konu (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.619
Cevap
12
Favori
285.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gareni tavsiye ederim çok kill alırsınız. Tank mage hepsini eziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogii

quote:

Orijinalden alıntı: huso_2002

işte bu haftaki championlar
    Anivia yı uzun zamandr denemeyi bekliyordum, gerçi bütün championlar bedavayken deneme fırsatı bulmştm ama üzerinden pek çok patch geçti, bakalm 6300 ip hakediyor mu gerçekten :D

6-13 Mayıs Championları

Anivia
    Annie
    Cho'gath
    Dr. Mundo
    Kayle
    Master Yi
    Sivir
    Soraka
    Teemo
    Ezreal

Anivia yı bende bi deneyeyim dedim ilk oyunda beceremedim 6100 ip var şu an bir galibiyet sonra twitch alıcam

ah twitch ah :D bütün championlar bedavayken twitch 450 ip di, ozamanlar bu kadr çok kişinin alcaını, 6300 ip olcaını bilsem alırdım ben de ama hiç oynamıyorum zatn twitchle
  • Beyler Bu Twitch Çokmu İyi Yahu Herkes Bi Twitch dir Gidiyor

Neyse Birşey Soracaktım Ben Yeni Başladım Assasing Herolarını Kullanıyorum Çoğunlukla Yeni Başladığım İçin İlerde Ne Almalıyım Hangi Hero ile Devam Etmeliyim Bi Yardım Ederseniz Bi Bilgi Verirseniz Sevinirim...
  • Ya bende oyunu dün gece indirmiştim falan filan,şuanda 2 saattir updatesini yapıyor vede ölü bir hızla.Bu gece sabahlarım diyordum ama sabaha kadar update anca bitecek gibi.Bu hafta sonunu es geçecem büyük ihtimal.Önümüzdeki hafta başlarım adam akıllı.Oynama saatlerim 23:00-05:00 araları olur muhtemelen,ona göre siz değerli forum üyeleriyle birşekilde maçlar yaparız artık.Ayrıca huso arkadaşım yardımın için sağol,öğreneceğimiz epey şey var gibi görünüyor daha...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _MetalGirL_

Beyler Bu Twitch Çokmu İyi Yahu Herkes Bi Twitch dir Gidiyor

Neyse Birşey Soracaktım Ben Yeni Başladım Assasing Herolarını Kullanıyorum Çoğunlukla Yeni Başladığım İçin İlerde Ne Almalıyım Hangi Hero ile Devam Etmeliyim Bi Yardım Ederseniz Bi Bilgi Verirseniz Sevinirim...

twich beslenmediği sürece çok zavallı bi adam, ama beslenirse ortaliğın tozunu atar, kimse durduramaz valla :D
    oynaması çok kolay bi champion ancak dedğim gibi başlarda oynayan için oyun zehir olabilir,dikkatli oynamak lazm, valla açıkçası ben karşı takımda twitch olunca seviniyorum, bnm aldıım championlara karşı pek bişi yapamıo :D

Assassin aliyorsan bn böle devam edicem diorsan Shaco tavsiyemdr, yada Evelyn de saalam oluyor, twitch i tavsiye etmiyorum (sevmiyorum, çok zayıf geliyo bana) her hafta bedava adamlar oluyo işte, her hafta pek çoğuyla oyna, hangisi sana göre onu seç, range mi melee mi mage mi hangisi hoşuna giderse onu birikmiş ip lerinle alirsin, bu arada ip lerinizle lvl 20 olmadan sakın rune almayın, paranıza yazık etmiş olursunz, 1 tane champion alın gerisini biriktrn, rune sayfalarının 2 sini de tamamlamak için 30000 ip kadar gerekli oluyor, bir de rune ları almadan önce detaylı araştrın, pek çok arkadaş araştırmadan aa ap dio alıyor mesela,çok greksz rune ları, rune aşamasında bana da danışabilirsiniz, detaylı araştrmalar yapmıştm rune larımı almadan önce.

neyse çok konuştum,
    istersenz oyunda ekleyebilirsnz: Beetlegeuse
  • Benim Launcher patchleri tam indirmiyor benimki v1.0.0.32 gercegi v1.0.0.81 ymis manuel patch lazım :S nerden bulurum yardım lütfen buşan link versin...
  • Off patch var 380 MB'lık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dextarus

Benim Launcher patchleri tam indirmiyor benimki v1.0.0.32 gercegi v1.0.0.81 ymis manuel patch lazım :S nerden bulurum yardım lütfen buşan link versin...

manuel patch olduunu sanmıyorum ancak lol-europa forum a sorarsan yardımcı olurlar heralde,
    ama neden otomatik yapmıo anlamış değilim,

benim versiyon 1.10.21 bu
  • :S patch yapılmıs halini upload etme imkanınız varmı ?
  • Hangi dosya olduğunu bulsam yedek alcam, patch bitti.
  • quote:

Beyler Bu Twitch Çokmu İyi Yahu Herkes Bi Twitch dir Gidiyor

Twich'i Sana Burda bi Kişi anlatabilir Forumda League of Legends incelemi Rehber hazırlayan bi Arkadaşımız
    @Prouds2beturk Twich manyağı Biri Bak Resimleri Var o konuda 30 kill 0Death yaptığı maçları biliyorum ben
  • Oyun süpermiş. PC sabahtan beri açık olduğu için sıcak o yüzden biraz kastı galiba.
    İlk maçımı yaptım kazandık onu.
  •  League of Legends Ana Konu

Bu Hatayı Nasıl Düzelte Bilirim ?

Ayrıca Normal Game'de Veriyor Sadece Pratic Game'de Vermiyor

Not: Pc'ye Res Attım Düzeldi Bidaha Çıkarmı Karşıma Bilmiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueDangeR -- 7 Mayıs 2010; 22:00:57 >
  • quote:

League of Legends Ana Konu

Firewall'ı kapat. Sonra Bilgisayarıma sağ tıkla, Gelişmiş sekmesine gel. Performans kısmından Ayarlar de, Veri Yürütme Engellemesinden "Seçtiklerim dışında kalan tüm Windows programları ve hizmetleri için DEP'i aç"ı seçip alttan ekle de. LoL'un simgesini seç. Uygula-Tamam yapıp pcyi yeniden başlat.
    Bana da oldu direk aklıma bu geldi, düzeldi. Oyunlarda hata verince ilk önce bunu deniyorum.
  • quote:

Bu hata olduğunda senle beraber oynayan oyuncular da oyuna giremiyor. Yani genellikle senden kaynaklanmaz. Biraz bekle ve İptale bas. Bir süre sonra oyundan atacak seni. Tekrar oyuna girebilirsin öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UrbanBoy

quote:

Bu hata olduğunda senle beraber oynayan oyuncular da oyuna giremiyor. Yani genellikle senden kaynaklanmaz. Biraz bekle ve İptale bas. Bir süre sonra oyundan atacak seni. Tekrar oyuna girebilirsin öyle.

Kaç Kere Denedim Oyuna Tekrar Giremiyordum Her Seferinde Aynı Hatayı Veriyordu Ama Düzeldi Şimdilik Vermiyor...
    @WockeeZ Yardımın İçin Saol Dediklerini Aynen Uyguladım...
  • Eu serverındayım lvl 26. Nick: Tface (mutlaka aranızdan biri ile oynamış olmalıyım). Fiddlesticks ile oynuyorum gördüğünüz gibi double, triple, quadra, penta henüz bir tane yapdım ama cok fırsat kaçırdım :D problem değil bu hero ile :D

• :S patchleri yaptım geldi son patche servera baglanmıyor nedenini anlamadım :S firewall kaspersky dns ne varsa kapattım olmuyor aynı sorunu yasayan yokmu yardım lütfen
  • Air den lolclientten girincede ''There was an error connecting with Maestro. League of Legends will now exit. Please try restarting the application.'' hatasını alıyorum
  • Arkadaslar oyuna yeni basladım dota oynuordum eskiden yardım edebilecek olanlar pm olabilirmi hero rune vb. konularda ?
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.