Şimdi Ara

★★★★★LCK 2017 ANA KONU★★★★★ ŞAMPİYON LONGZHU GAMING (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
2
Favori
10.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seri 3. maça uzadı. SKT h arika bir geri dönüşe imza attı
  • :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan be ne çevirdiler

Neyi farklı yapıyor bu skt valla helal olsun veletlere
  • skt shield bang compunda çok iyi, bu arada faker çok iyi tuttu oyunu. 9-2 kule üstünlüğü + skor 15-3 iken çevirdiler oyunu
  • Oyunu neyin tuttugunu anlamış degilim 9-2 kule. 15-3 skor 2 inhibitör + baron + elder varken allah rızası icin biri bana oyunu neyin tuttugunu açıklasın.Bilmek istiyorum.Lütfen oyuncu farkı demeyin mekanik olarak hepsi birbirine yakın oyuncular.Hangi kararlar hangi hatalar oyunu bu hale getirdi anlayamadım cidden.Sanırsam ashe ve oriannanın oplugu
  • Skor kovalayan hiç bir takım Skt'yi deviremez çünkü oyunu soğutmakta onların üstüne yok,ayrıca Faker baron çaldı o işte maçın kaderini belirledi çalamasa bitirirdi Kt ama gel gör ki Kt tıpkı Çin takımı gibi sürekli skor derdinde Samsung'da öyle zaten

Faker+Bang faktörü varken 3v5'de oynarlar sorun değil adamlar son tfye kadar Untara ve Blank katkısı olmadan ayakta durdular, aşırı agresiflik her zaman ters teper

Bu maçı izledikten sonra gerçekten rakipleri olduğunu düşünen haterlar varsa buyursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 27 Haziran 2017; 16:25:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Skor kovalayan hiç bir takım Skt'yi deviremez çünkü oyunu soğutmakta onların üstüne yok,ayrıca Faker baron çaldı o işte maçın kaderini belirledi çalamasa bitirirdi Kt ama gel gör ki Kt tıpkı Çin takımı gibi sürekli skor derdinde Samsung'da öyle zaten

Faker+Bang faktörü varken 3v5'de oynarlar sorun değil adamlar son tfye kadar Untara ve Blank katkısı olmadan ayakta durdular, aşırı agresiflik her zaman ters teper

Bu maçı izledikten sonra gerçekten rakipleri olduğunu düşünen haterlar varsa buyursun

En iyi takımlar ama herkes sıkılmış durumda 4 sezondur en iyi takımlar yeter artık sıkıldım hiç bbi turnuvayı izlemek istemiyorum nasılsa biliyorum ki yine skt kazanıcak.

• orianna ashe ve gnar skill seti de arti fark yaratti skt lehine bana kalirsa

• Mp.Gokturk33 kullanıcısına yanıt
    Tabi ki

Oyunu o kadar uzatırlarsa olacağı buydu,dediğim gibi Faker baronu çalamasa orada oyun biterdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 27 Haziran 2017; 16:31:37 >
  • adamlar satranç oynar gibi oynuyor helal olsun bizim tcl deki clownfiesta lardan sonra iyi geldi
  • Faker'ın oynadığı Corki daha çok vuruyor diyorlar doğru mu

Cidden o saçma hasar neydi öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 27 Haziran 2017; 17:24:40 >
  • SKT fanboyları sevinmesin bu sene world SSG ya da KT nin olacak
  • 2 firecannon op
  • reddit'ten alıntı.
    KT = Korean Team
    SKT = Stronger Korean Team
  • Skt cidden oyunu çok sağlam soğutup tutuyor. Altın farkı 10 k olsa bile adamlar hata yapmadan karısının hatasına gore oyun kuruyorlar ki karşıda ki takımlarda hep bir hata yapıyor. Oyun orada kopuyor. Ya kompozisyon hatası ya da taktik hatasından skt oyunu çeviriyor.

2. Maçta ori gnar ile kombo da corkiyi aradan çıkarınca kt 3 kişi kaldı birden oyun koptu oradan.

Bana gore kurulan kompozisyonlarda sorun çıkıyor. Kt nin kurduğu erken orta oyunda domine etti late de patladı.

Skt de kurduğu takimin ne zaman ne yapacağını çok iyi biliyor.

Helal olsun diyecek bir sey yok.

• SSG sktyi tekrar yendi.Özellikle 2. maç ezdi resmen
  • Ssg skt nin icinden geçti resmen

• Untara varken Huni oynamamalı bugün tekrar görüldü. Huni önce takım kompozisyonuna uyan tank şampiyonları oynamayı öğrenmeli. Untara olsaydı sağlam bir Gnar oyunu ile maçı aldırabilirdi üstelik Blank böylece Gragas seçiminde bulunup SKT'nin güzel bir komp yapmasını sağlayabilirlerdi özellikle 2. maç bunun için her şey vardı. Thresh-Kalista-Corki yanına Gnar ve Gragas geldiğinde takım yenilmez gibi oluyor.

Ayrıca ısrarla Taliyah açık bırakmak da saçmalık Faker bile o şampiyonla kaybetmedi. Crown ilk maçta sağlam oynamışken Taliyah banı gerekiyordu. Resmen gidin Sejuani ve Taliyah gibi ilk maçta iyi oynadığınız şampiyonları alın dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 13 Temmuz 2017; 20:15:28 >
  • SKT kt serisinde de iyi oynamıyordu. RR'de de kötüydü. Bugünde öyleydi. Huni ve Untara ikiside yeterli değiller. Takımdan ayrılan Profit ikisinden de iyiydi. Ayrıca bugün takım genel olarak saçma sapan takım savaşları yaptı. Son 2 senedir Tigers vardı. SKT her turnuvada onları yok etti. Rakibe karşı psikolojik üstünlüğü vardı. Artık Tigers eskisi gibi değil. kt ve Samsung var. kt kadrosuna rağmen koridor aşaması bittiğinde doğru düzgün takım savaşı yapamıyor. Ama Samsung bu mevsim SKT ile oynadığı 2 seriyi de kazandı. SKT bu saatten sonra Yaz Mevsimi galibi olsa bile Worlds'te bu durum can sıkıcı olacaktır. Eğer takımca toparlanıp düzgünce oynamazlarsa Worlds kazanmak hayal olur. He Samsung çok üst düzey falan oynamıyor. Ama dediğim gibi SKT kt serisinden beri ciddi anlamda kötü durumda. Gidişat nasıl düzeltilir bilinmez. Ama düzeltilmesi lazım. Olay sadece ormancıdan dolayı veya takıma yetersiz dediğim top laneden dolayı da değil. Hem Faker'da hem de bot lanede bariz performans düşüklüğü var.

• Tritlum kullanıcısına yanıt
    Kalista metaya yavaş yavaş girdiğinden beri Bang ısrarla Kalista alıyor. Şu maçta Ashe alması çok daha doğru tercih olurdu. Hem savaş başlatma açısından hem de Camille üzerine geldiğinde ultileyebilirdi. Bazen cidden anlamıyorum. Bilmesek otp olduğunu düşünürüz. Üstelik bence Bang Ezreal'de daha iyi Kalista'ya göre. Demek ki bu meta olayı oyuncuların da iyice kafasına işlemiş ki normal karşılıyorum.

Tamam SKT takım olarak kötüydü ama maçtan önce KDA tablosuna baktığımda oyunun Huni'den dolayı gideceği o kadar belliydi ki düşündüğüm de oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 13 Temmuz 2017; 22:36:8 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.