Şimdi Ara

LAZER EPİLASYON KAMPANYASI !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
6
Favori
7.105
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Nede güzel yazmışsınız. Değişmiyor zihniyet işte hep aynı muhabbetler, aynı amaçla doluşan insanlar. Ben tanımam etmem ama lazer yaptırmış biri olarak işe yaradığını söyleyebilirim. Benim yaptırdığım yer tam bir dolandırıcıycı ne cilt uzmanı nede bir sağlık personeli vardı. 4 hafta önce gördüğüm çalışanları bir daha göremezdim, en kalitesiz makinalar ile (sürekli ısınıp kapanan) 1-1,5 sene gittim. Sonrasında verdiğim yol parasına acıdım eve bir makina aldım. Profesyonel merkezlerde düzenli şekilde yapılması taraftarıyım bende ama vaktim yok malesef. Kullanılan makinalar, ortamın steril olması, işlem sonrası yanma sızının az olması vs. gibi birçok kıstası var. Makina uçları bile kıstas aslında, kaş ortasına vücüt için uyguladığı aparatı kullanan yerler var, tamamen saçmalık.

Bu yer hakkında bilgim yok ama gidip denedikten sonra yorum yazmanız daha iyi olur. Deneme amaçlı seansları vardır elbet, devam edip etmemek size kalmış, ama ortamı ve uygulamayı görmeden kötülemek hiç adil değil..

• Antalya için öneri var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: torna&do

Oranızı buranızı başkasına göstermeyin. Alın eşinize ya da kendinize bundan daha ucuza gelir.
    http://www.hepsiburada.com/philips-lumea-ipl-sc1981-00-epilasyon-tuy-alma-sistemi-p-SGPHHP664529?productId=sgphhp664529&categoryId=26012145

şu model daha pahalı

http://www.hepsiburada.com/philips-lumea-ipl-prestige-sc2007-00-epilasyon-tuy-alma-sistemi-hassas-bolge-basligi-ile-p-SGSC2007

bu ev tipi cihazların etkili olacağını sanmıyorum.
    olsa da sırtımıza kim yapacak kadına yaptırmaktan rahatsız olurdum sanırım.

bir de 1000 liradan fazla ben sırtıma mesela seansına 130 lira veriyorum. çok sık gitmeme de gerekmiyor. uğraşmaya değmez bu cihazlarla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red Blue -- 6 Ekim 2015; 11:55:14 >

• Takıldınız bir kelimeye ya; burada büyütecek ne var? Estetik için bir yere gittiğin zaman hasta demiyorlar mı? Sağolsun arkadaş düşünmüş; konu açmış, burası sıcak fırsat bölümü. Biz sıcak fırsat mı, değil mi ona bakıp; geçelim...
  • Erkeklere sadece koltuk altı ne kadar ?
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, erkekler için kol altı bölgesi seans ücretimiz 50 TL - 100 TL arasındadır.
  • Şehir fırsatlarından bir yer buldum, önce gittim gördüm/ikna oldum; Ense+boyun 6 seans+ 2 seans hediye 140TL
    Sonra seanslar bitince 3 ay ara verdim ve bir yer daha buldum; Ense+boyun 10 seans 100TL

Yukarıdaki yerde mutlaka çok iyidir ama işlem için uygun fiyat bulmak her zaman mümkün. O kadar para vermeye gerek yok.

*İlk 2 seans aleksandrite kullandık ama diode'nin daha iyi geleceğine karar verilince tüm diğer seanslar diode ile yapıldı.
  • sadece kaş ortası için fiyatınız nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garfiens -- 22 Ekim 2015; 22:31:59 >
  • garfiens kullanıcısına yanıt
    20-30 TL fiyat aralığında kaş arası fiyatımız
  • ERKEK LAZER EPİLASYON SEANS ÜCRETLERİ
    *** 2 SEANS ALANA 1 SEANS HEDİYE
    *** 3 SEANS ALANA 2 SEANS HEDİYE
    *** Boyun, ense, sakal üstü : 150 – 200 TL> kaş arası veya kulak hediye

merhaba bu seans ücretimidir acaba ve ortalama bu bölgeledeki kıllar kaç seansda biter.kısa bu bölgeyi komple kıllardan arındırmak için ne kadar ücret vericez.
    teşekürler.
  • ErsinBoz kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, bu fiyatlar seans fiyat aralığımızdır. Kıl yoğunluğuna ve cildin yapısına göre seans üctretleri değişebilir. Seans sayılarımız 5. seanstan sonra kendini belli eder. Ücretsiz muayenemiz bulunmaktadır. Kliniğimize geldiğiniz taktirde muayeneden sonra fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz. Kampanyamız çok uygun kaçırmamanızı tavsiye ederiz... iyi günler dileriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: torna&do

Oranızı buranızı başkasına göstermeyin. Alın eşinize ya da kendinize bundan daha ucuza gelir.
    http://www.hepsiburada.com/philips-lumea-ipl-sc1981-00-epilasyon-tuy-alma-sistemi-p-SGPHHP664529?productId=sgphhp664529&categoryId=26012145

şu model daha pahalı

http://www.hepsiburada.com/philips-lumea-ipl-prestige-sc2007-00-epilasyon-tuy-alma-sistemi-hassas-bolge-basligi-ile-p-SGSC2007

burada biraz daha ucuza buldum bu üründen, forumlarda faydalı yorumlarıda var. eşime alıcam bakalım olumlu sonuç alırsak yine buradan paylaşırım.

http://www.markabeyaz.com/philips-lumea-prestige-sc-2007-00-ipl-epilator

• bana ordan bi yanak bi üst dudak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Şehir fırsatlarından bir yer buldum, önce gittim gördüm/ikna oldum; Ense+boyun 6 seans+ 2 seans hediye 140TL
    Sonra seanslar bitince 3 ay ara verdim ve bir yer daha buldum; Ense+boyun 10 seans 100TL

Yukarıdaki yerde mutlaka çok iyidir ama işlem için uygun fiyat bulmak her zaman mümkün. O kadar para vermeye gerek yok.

*İlk 2 seans aleksandrite kullandık ama diode'nin daha iyi geleceğine karar verilince tüm diğer seanslar diode ile yapıldı.

neresi hocam? LİNK?
  • ankarada eşim yeni bir yere gitmeye başladı tunalıda. çok araştırdı bu fiyata bu makine özelliklerini hiçbir yerde bulamadı. sanırım yeni açıldığı için kampanya yapmış. 2 seansta kendileri veriyormuş. erkeklerle çalışmıyorlar ama. tüm seanslar 2000 tl(toplam 8 seans sanırım ama yanıltmıyım). makinede diod buz muş ve sanırım en son teknolojiymiş. araştırdığı yerler min 3000 demişlerdi. art in beauty mi, art and beauty mi öyle bir yer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bailey -- 25 Mayıs 2017; 8:55:58 >
  • Kadın hastalara var erkeklere neden yok la

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.msn.com/tr-tr/haber/turkiye/bir-lazer-epilasyon-skandal%C4%B1-daha-dokunma-dedi-ama/ar-BBBvvNk?li=AAatXwc&ocid=spartanntp

İstanbul Avcılar'da genç bir kadın gittiği güzellik merkezinde hiç beklemediği bir sonuçla karşılaştı. Kolunda yanıklar oluşan Nazlı K., epilasyon merkezinden şikâyetçi oldu
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.