Şimdi Ara

lava dokum tencere carrefoursa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
1.777
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • lava marka dokum tencerelerde ciddi bir indirim var. piyasasi 180-200 tl civarindaki tencereler 95-110tl arasinda.

carrefoursa’nin %25’lik ikramiye kampanyasiyla birlestirilip daha da avantajli alisveris yapilabilir.
    lava dokum tencere carrefoursa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 24 cm olanı kullanıyoruz, tavsiye ederim, ben 2 yıl önce 79 a almıştım.

• Tam zamanında tek Carrefour şubesi kapandı arkadaş

• Ns zamana kadar geçerli bilen var mı?

• yazilimsever kullanıcısına yanıt
    dun indirim yoktu, bugun internet uzerinden sabah siparis ettim ve ogleden sonra getirdiler. ama ogleden sonra guvec tenceresi siparis veren bir arkadasa urun kalmadi dediler.

yani kampanya suresi belli olmasa da, sure bitmeden urunler bitebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: skmg

dun indirim yoktu, bugun internet uzerinden sabah siparis ettim ve ogleden sonra getirdiler. ama ogleden sonra guvec tenceresi siparis veren bir arkadasa urun kalmadi dediler.

yani kampanya suresi belli olmasa da, sure bitmeden urunler bitebilir.
    hangi şehir hocam
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    bize getiren istanbul icerenkoy magazasi, ama internette magaza secmeden de lava urunlerinde indirim gorunuyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: skmg

bize getiren istanbul icerenkoy magazasi, ama internette magaza secmeden de lava urunlerinde indirim gorunuyordu.
    yok stok açısından sordum hocam ankarada cepa getiriyor genelde ürünlerin çoğu olmuyor
  • carrefoursa’nin %25’lik ikramiye kampanyasi nedir acaba detay bilgi bulamadım?
  • Döküm tavalar da uygun. Yuvarlak 30 cm döküm tavayı 47. 5 tl ye iki adet aldım. Kasiyer 25 i geçerseniz carfoursa kartınıza 25 lira yükleniyor dedi 125 i geçtik ödemeyi de axess ile yapıp 11 lira puan kombosuyla süper oldu

• Nette indirim bitmiş görünüyor..

• Arkadaşlar, online'dan carrefoursa karta %25 kampanyasından faydalanma şansımız var mı ?
  • Arkadaşlar siz bu dökümde neler yapıyorsunuz? Çelik de yapılan bütün yemekler bunda da yapılıyor mu? Döküm tavada yumurta nasıl mesela?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avanta

Arkadaşlar, online'dan carrefoursa karta %25 kampanyasından faydalanma şansımız var mı ?
    Aynı sorunun cevabını ben de merak ediyorum. İkram yazıp 3172’ye yolladıktan sonra gelen şifreyi kasa görevlisine söyleyerek kampanyaya katılım sağlandığı yazıyor. CarrefourSA.com’dan sipariş geçerken şifre yazacak yeri göremedim.

• Sepete 168 TL’lik bir adet döküm tencere, bir adet de tava attım. Ödeme sayfasına kadar geldim. Kampanya şifresini yazacak yer yok ödeme sayfasında. Çek için bir bölüm var , bir umut denedim ama geçersiz kod dedi. 25 CarrefourSA chip para + 11 TL Market kampanyası ile uyguna gelecekti ama 25 TL kampanyasına katılmayınca cazipliğini yitirdi gözümde :(

• xweser X kullanıcısına yanıt
    celikte yapilan her yemek yapilir hocam da, tava oyle gunluk kullanim icin fazla agir gelir. saglikli ve kullanisli bir tava icin genelde profesyonel mutfaklarda tercih edilen karbon celik tava tavsiye ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.