Şimdi Ara

Launch Pad [Ana Konu] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
14
Favori
45.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende launch pad almaya niyetlendim. ama fiyatı çok geldi sanki s modeli 600 küsür lira diyorlar. amazondan almak için baktım orada da 143 dolara kadar düşmüştü ama şimdi fiyatı çıkmış. 2. el felan istanbulda nerde alabilirim. taksimde sordum her yere. 1 yerde buldum orada da varda elimizde yok dediler. alan arkadaşlarımız nereden aldıklarını yazabilirler mi ?

+ olarak,
    benim gibi alamıyan arkadaşlar için sölüyorum. beatpad diye bi program var pc de çalabilmemiz için 3. parti yazılım sitesindende istediğiniz şarkının packini bulup çalıyorsunuz normal klavye tuşlarıyla.
    http://www.beatpad.net/ ilgilenenler için linki buda.

iyi forumlar...

• kardeşim internet sitelerinden almanı tavsiye ederim. oralarda sotkta genellikle bulunmakta bu arada beatpad diye bi prgoram demişsin orada pack dosyalarını nereden bulabiliriz ? BU ARADA BENDE LAUNCHPAD YOK :) AMA ALICAM PARASI HAZIR BAYRTAMIN ÇIKMASINI BEKLİYORUM :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: CarlRAG

kardeşim internet sitelerinden almanı tavsiye ederim. oralarda sotkta genellikle bulunmakta bu arada beatpad diye bi prgoram demişsin orada pack dosyalarını nereden bulabiliriz ? BU ARADA BENDE LAUNCHPAD YOK :) AMA ALICAM PARASI HAZIR BAYRTAMIN ÇIKMASINI BEKLİYORUM :D

forum sitesini biraz kurcala
    annonsment beats gibi bi yer var orada
    key follow ve pack leri gorursun 3 cesit proframi var x 16 x36 bide x 64 var surumu 2.xx olanlardan indir x16 yda 36 olanla calismaya basla kolaydir zaten parcalar. sonra 64 icin 3.5.1 mi ne var onu indir. packleri yukle calarsin 1haftada cozersin bu isi sindirerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKAŞLAR ACİL Bİ SORU SORCAM BANA TAM AMA TAM OLARAK LAUNCHPAD MİNİ VE NORMAL LAUNCHPAD ARASINDAKİ FARKLARI SÖYLERMİSİNİZ ACİLLLL ????
  • CarlRAG C kullanıcısına yanıt
    mini olanı küçük oluyor diğeri normal boyutlarda işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Sanırım bu pad i en iyi kullananlardan biriside. SoNevable' dir. İzlemenizi tavsiye ederim. Bir ara imkanım olursa bende satın alıp, kullanmayı düşünüyorum.

bende bu videolardan sonra alasım geldi fakat tecili bozdum ısparta merkez gidicem.
    askerden sonra kesinlikle öğrenmeliyim diyorum.

• satin alan arkadaslar nereden tenin ettigini soyleye bilirmi?

• akalinmüzik.comdan güvenilir ve en uygun fiyatta temin edebilirsiniz LAUNCHPAD MİNİ VE LAUNCHPAD ARASINDAKİ TEK AMA TEK FARK BOYUT FARKIMI YOKSA YAZILIM FARKI VE LED FARKI GİBİ FARKLARDA VARMI TAM OLARAK SADECE BOYUT FARKIMI YOKSA ???
  • CarlRAG C kullanıcısına yanıt
    boyutu daha küçüktür mini nin.
    minin bildiğim kadarıyla ipad ile kullanılabiliyor. ipad e bağlayıp kullana biliyorusunuz diye biliyorum.
  • Firsat bulupta 3-4 seferden fazla elimi suremedigim launchpadimi satma karari aldim.
    Kutusu ve tum icerigi tamdir. Sifirdan farksizdir. İlgilenenler pm yoluyla ulasabilirler.

• 1 Haftalık Launchpad Mini satıyorum arkadaşlar. Fiyat 280 TL sıfırdan hiç bir farkı yok. ilgilenenlerhttp://forum.donanimhaber.com/m_101796925/f_//tm.htm#101796925 pm atabilir.
  • ben yeni aldım yardım edecek olan varsa pm atsın lütfen
  • bugün launchpad mini sahipleri arasına katıldım ancak şöyle bi' sorunum var ses alamıyorum pad den. yardımcı olabilecek varsa çok makbule geçer.
  • youtube'da videosunu görüp, tuşlara basıldığında anında müzik yapabilecekleri bir oyuncak sananlar yüzünden tertemiz 2.elleri bulunabiliyor bu cihazların

sıfırdan başlamak isteyenler; eğer yukarıdaki apaçi tayfadan değilseniz bu cihazı almadan önce en azından fruity loops kullanıp olayın mantığını kayramaya çalışın
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

youtube'da videosunu görüp, tuşlara basıldığında anında müzik yapabilecekleri bir oyuncak sananlar yüzünden tertemiz 2.elleri bulunabiliyor bu cihazların

sıfırdan başlamak isteyenler; eğer yukarıdaki apaçi tayfadan değilseniz bu cihazı almadan önce en azından fruity loops kullanıp olayın mantığını kayramaya çalışın

• quote:

youtube'da videosunu görüp, tuşlara basıldığında anında müzik yapabilecekleri bir oyuncak sananlar yüzünden tertemiz 2.elleri bulunabiliyor bu cihazların

ben suan icin pcde beatpad diye 3.parti bi progranla kendimi avutuyorum. baya iyi skrillex equinox icin ugrasiyorum. introdayim hala baslangic icin ideal.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustacix

quote:

ben suan icin pcde beatpad diye 3.parti bi progranla kendimi avutuyorum. baya iyi skrillex equinox icin ugrasiyorum. introdayim hala baslangic icin ideal.

zaten sıfırdan bu işe başlayacaksanız illa ki önce bir kaç uygulama kullanarak olayın mantığını kavramak lazım

direkt gidip cihaza para yatırmak hem anlamsız, hem de yazık günah

• quote:

Fruity Loops da buna benzer bir uygulama falan mı var?
  • FullHD kullanıcısına yanıt
    Hocam bende baya merak saldım bu launchpade. Pcde oyun oynayacağıma bununla ilgileniyim diyorum. Ama benim bazı sorularım var. Bunları cevaplarsanız sevinirim.

1- Bende xiomi'nin power bank'i var. 10000 mAh. usb girişi var. ona takıp kullansam olur mu ? illa pcye falan mı bağlamak gerek ?
    2- Bu aletin sesini nasıl duyuyoruz ? ben telefon kulaklığı ile dinlemek istesem olur mu ? nereden çıkıyor sesi
    3- Parmak becerilerimi geliştirir mi ?
    4- Ürün hakkında beğenmediğiniz nokta var mı ? ( launchpad s )

Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.