Şimdi Ara

Late game full build Vayne vs Twitch

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dakka 40 iki hero da full build,ad iksirleri var,bot lanenin ortasında 1v1 atıyorlar.Ikisinin de sumslari açık.Twitch q su açık yada kapalı olabilir.

Ben tw diyorum.Bence kesinlikle vaynein şansı yok eğer yakında duvar yoksa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vayne full buildken tank olmayanlari üç vuruşta aliyor

• İkiside yüksek seviye oyuncu ise vayne alır ulti açmış twitchin otosu flashla ve ult + q ile dodgeleniyor 2 vuruş dodge atsa zaten 3-4 vuruşta öldürür tabi şansda önemli hepsinin crit gelme durumu ve kasılan itemler önemli skilleri doğru kullanmak önemli o yüzden bunun gibi sorular aşırı saçma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1v1 de vayne keser ama iş tfye gelince twitch çok daha iyi

• Twitch görünmeden gelip ulti açıp ilk vuruşu yaparsa büyük ihtimal kazanır ama dakika 40'da botlanenin ortasında duran bir adcyi savaşa başlamadan yandan bir suikastçi gelip tekler.
  • Twitchin alma şansı yok. O dakikada ultisi olan vayne i hiçbir adc bire birde kesemez. Duvara çarpmasa bile biraz doğru oynarsa vayne çok rahat alabilir.

• Vision ward hala görünmezleri gösterse twitch diyebilirdim fakat vayne ulti+q yaptıktan sonra 2-3 hitle kesebilir
  • Ilk hangisi vurursa

Çünkü full krit build ile ilk vuruşları%80 can alıyor

Vayne tek bile atabilir atmisligim var

• Deneylim karşim practice tool var. EUW'daysan ekle filojistoNNN
  • Draven 2 balta ile ikisinide alir

• Vayne nin oyunculuğuna bağlı. Flash ve q ile 2 tane twitch aa sindan kaçabilir.

• böyle saçma sapan konular açmayın arkadaşlar , kim oynadığına bağlı , bronz5 vayne vs sneaky twitch düşünün mesela vayne'in kazanma şansı yüzde kaçtır? en ufak hesap hatası bile her şeyi değiştirebilir , diğer adcler için de bu böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batublood

böyle saçma sapan konular açmayın arkadaşlar , kim oynadığına bağlı , bronz5 vayne vs sneaky twitch düşünün mesela vayne'in kazanma şansı yüzde kaçtır? en ufak hesap hatası bile her şeyi değiştirebilir , diğer adcler için de bu böyle.

Konu saçma sapan değil,farkındaysan iki hypercarry nin oyun sonundaki güçleriyle ilgili sohbet konusu açmışım.Oynanis mekanikleriyle ilgili karşılaştırma yapsaydım oyuncu ismi verirdim.Yani ister ikisi de plastik 5 olsun isterse doublelift Vs sneaky olsun.

• Vayne duelist , twitch ise takım savaşı adc'si bence . Ayrıca o durumda kim ilk saldırıyı yaparsa kazanır gibi bı durum var. Malum 1k vuruyorlar birbirlerine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U Mad BRO -- 23 Nisan 2017; 19:8:40 >
  • U Mad BRO kullanıcısına yanıt
    quote:

teşekkür ise takım

t9 :(
  • Vayne 3 tane düz vurup alacağı için (belki 2) vayne alır . Bide görünmezlik var zaten . Twitch görünmez gelirse 1 tane oto atak vurur o kadar .
  • adc vs adc dersen, başkaları karışmasa vayen alır, ani hasarı fazla

• Vayne afk kalsa da alır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu soruyu çok mantıklı bulmadım çünkü dakika 40 da iki adc nin teke tek kalma şansı çok düşük.
  • Şu bölümde ne kadar akıllı insan varmış yav

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.