Şimdi Ara

lastik tercihi 205/55/16

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 1-2 güne kışlık lastik alacağım kafamda iki model var bunların dışında lastik düşünmüyorum çünkü sert kış olan bir yerde yaşamıyorum.Modeller;
    Lassa Snoways 2 + 190tl
    bridgestone Blizzak LM-32 210tl

Sizin tavsiyeniz ne olur yorumlarınız için teşekkürler

• Yanlışım varsa düzeltiniz, Lassa Snoways Era veya Era+ olmalı, Snoways 2 olan eski tarihli bir lastik olabilir dikkat ediniz, Blizzak LM32 nin de üretim tarihine dikkat ediniz 2013 yılı üretimi olmayan lastiklerden uzak durmakta fayda vardır diye düşünüyorum. Ben Blizzak için ekstra para vermem şahsen, Snoways Era fazlasıyla iş görür.
  • 2 marka ayni fabrikadan cikiyor diye biliyorum aralarinda cok fark yoktur lassa daha uygun ama ben olsam conti alirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben geçen sene kk 6 taksitle petlas snowmaster w651 almıştım hiç bir sıkıntım yok kışın beni yolda bırakmadı hocam. bnde almadan önce forumlara ve arkadaşlara sormuştum onlarda tavsiye etmişti....
  • Petlas tavsiye ederim yumuşak güzel tutan bir lastik geçen kış kullandım bir sıkıntı olmadı.
  • ankaradaysanız bridgestone'yi 200 lira veya daha aşağı fiyata bulabilirsiniz. bana 200 lira fiyat vermişlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanuzum

Merhaba arkadaşlar 1-2 güne kışlık lastik alacağım kafamda iki model var bunların dışında lastik düşünmüyorum çünkü sert kış olan bir yerde yaşamıyorum.Modeller;
    Lassa Snoways 2 + 190tl
    bridgestone Blizzak LM-32 210tl

Sizin tavsiyeniz ne olur yorumlarınız için teşekkürler

Gecen sene auto motor sport bu ebat kis lastigi testi yapmisti

Blizzak kesinlikle onerilmez diyordu

Ben olsam fiyati uygun ise nokian yada michelin bakardim fazla para vermeye gerek yok diyorsaniz petlas alin derim

• 2 kış kullanacaksan petlas al 1mm lamel(vakum) derinliği var
    5 kış kullanacaksan Michelin Goodyear al 8-9mm derinlik var
    petlası erken takar geç çıkarırsan 1 kışta bitiriyor çünkü 1mm vakum var

• ozgur2007 O kullanıcısına yanıt
    Evet Lassa'nın Snoways2 Plus lastiği var. Dilerseniz üreticinin sayfasından ayrıntılarına bakabilirsiniz.

http://www.lassa.com.tr/lastikler/02 : binek + kış seçtiğinizde çıkan sonuçlar arasında bulabilirsiniz bu lastiği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rezulteo Lastik -- 20 Kasım 2013; 18:58:17 >
  • 145 tl den aynı ebatta petlas aldım İlk defa kullanıyorum ama 3 sezondur kullanıp memnun olan komşularım ve arkadaşlarım var
  • Rezulteo Lastik kullanıcısına yanıt
    Snoways 2 Plus yok Snoways Era Plus var isterseniz tekrar kontrol edin. Snoways 2 deseni tamamen farklı eski üretim diye biliyorum.
  • ozgur2007 O kullanıcısına yanıt
    Siteye girdiğimizde önce binek sonra da kış seçtiğimizde çıkan ikinci lastik Snoways 2 Plus.
     lastik tercihi 205/55/16
  • Arkadaşlar lassa aldım şimdilik havalar iyi gittiğinden sorun yok umarım karda sorun çıkarmazlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.