Şimdi Ara

Lastik Önerisi ( 205 60 16 )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
4.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sa. Arkadaşlar aracım 2010 Renault Fluence Extreme yaz lastiği alıcam fikirleriniz varsa yada kullanan varsa önerilerinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ebay.abd

Sa. Arkadaşlar aracım 2010 Renault Fluence Extreme yaz lastiği alıcam fikirleriniz varsa yada kullanan varsa önerilerinizi bekliyorum.

195/60/16 bakmanız çeşitlilik açısından daha iyi olur. ayrıca 205/60 oldukça hantal ve kalın durur ve ara ebattır. boşuna yakıt tüketimini arttırırsınız. 195'lik lastik fluence'yi kurtarır. 55 yanak uzun yolda konforu düşürür. karar sizin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Kahriman -- 3 Nisan 2015; 22:00:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.Kahriman

quote:

Sa. Arkadaşlar aracım 2010 Renault Fluence Extreme yaz lastiği alıcam fikirleriniz varsa yada kullanan varsa önerilerinizi bekliyorum.

195/60/16 bakmanız çeşitlilik açısından daha iyi olur. ayrıca 205/60 oldukça hantal ve kalın durur ve ara ebattır. boşuna yakıt tüketimini arttırırsınız. 195'lik lastik fluence'yi kurtarır. 55 yanak uzun yolda konforu düşürür. karar sizin.

evet mantıklı da hani orijinalliğini bozmayayım dedim. Bu arada hangi marka tavsiye edersin Bridgestone düşünüyorum şimdilik
  • quote:

quote:

quote:

evet mantıklı da hani orijinalliğini bozmayayım dedim. Bu arada hangi marka tavsiye edersin Bridgestone düşünüyorum şimdilik

benim araçta sıfırdan itibaren dunlop var. oldukça memnunum, ıslak kuru yol tutuş iyi. lastikler biraz sert ve zor aşınıyor. kar lastiği kullanılmayan zamanlarda yaklaşık 30 bin km yaptım. dişleri ölçtürdüm 6 mm miş. yani 70-80 bin gideri var. fiyatları uygun olduğu için bakabilirsiniz.

bridgestone tabii ki iyidir. ama fiyatlar birden 200'lere fırlıyor. bundan önceki b6 kasa passat aracımızda toplam 150 bin km 3 set turanza kullandık. bir kere balon yaptı, birkaç kere çivi battı. yani sorunsuz bir lastik.

eğer çok yol yapan biriyseniz sert hamurlu uzun dayanan lastiklere bakabilirsiniz. ayrıca yol tutuştan ödün vermek istemiyorsanız tasarruf lastiklerine hiç bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Kahriman -- 3 Nisan 2015; 22:13:58 >

• 205 55 16 michelin primaru 3 veya hp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

benim araçta sıfırdan itibaren dunlop var. oldukça memnunum, ıslak kuru yol tutuş iyi. lastikler biraz sert ve zor aşınıyor. kar lastiği kullanılmayan zamanlarda yaklaşık 30 bin km yaptım. dişleri ölçtürdüm 6 mm miş. yani 70-80 bin gideri var. fiyatları uygun olduğu için bakabilirsiniz.

bridgestone tabii ki iyidir. ama fiyatlar birden 200'lere fırlıyor. bundan önceki b6 kasa passat aracımızda toplam 150 bin km 3 set turanza kullandık. bir kere balon yaptı, birkaç kere çivi battı. yani sorunsuz bir lastik.

eğer çok yol yapan biriyseniz sert hamurlu uzun dayanan lastiklere bakabilirsiniz.

çok yol yapıyorum denilebilir o yüzden sertliğinden dolayı bridgestone düşünüyorum ama dunlop iyi diyorsun biraz inceleyeyim fiyatlarına bir bakayım

• quote:

Orijinalden alıntı: FerrOfficial

205 55 16 michelin primaru 3 veya hp

205 55 16 taksam sıkıntı olur mu ? benimki 60 . bu arada bu lastiği kullanıyormusunuz hocam siz memnunmusunuz
  • Benim lastikler 205 60 r 16 cpc 5 tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekoya81

Benim lastikler 205 60 r 16 cpc 5 tavsiye ederim.

araştırıyorum hocam teşekkürler
  • Good year ultragrip 9.

• Hem yazlık hem kışlık 205 / 60/16 kullanıyorum. kışlık falken son derece memnunum. yazlık olarak continental üstünde vardı. eskidiğinde kesinlikle conti almayacağım. küçükte olsa çatlamalar başlamış. yazlık kışlık kullandığımdan ucuzundan aldım. eğer tek lastik kullanacaksanız iyi birşey bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xhenderon

Good year ultragrip 9.

kullanıyormusunuz hocam memnunmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakeerus

Hem yazlık hem kışlık 205 / 60/16 kullanıyorum. kışlık falken son derece memnunum. yazlık olarak continental üstünde vardı. eskidiğinde kesinlikle conti almayacağım. küçükte olsa çatlamalar başlamış. yazlık kışlık kullandığımdan ucuzundan aldım. eğer tek lastik kullanacaksanız iyi birşey bakın.

bridgestone düşünüyorum ama bakalım hocam
  • ebay.abd kullanıcısına yanıt
    Hocam bundan once good year kullaniyordum. Epey memnundum acikcasi.
    Suan bridgestone var arabada. Araba pati yapmaya cok musait. Ayrica goos year daha sessiz. Nasipse tekrar good year alacagim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xhenderon

Hocam bundan once good year kullaniyordum. Epey memnundum acikcasi.
    Suan bridgestone var arabada. Araba pati yapmaya cok musait. Ayrica goos year daha sessiz. Nasipse tekrar good year alacagim.

bridgestone de böyle bir durum duymamıştık öğrendiğim iyi oldu saolun hocam
  • Sağlam ve uzun ömürlü lastik arıyorsanız ve sertlik/yol sesi önemli değil ise Bridgestone ER300.

Yumuşak, sessiz, ekonomik lastik için Michelin Energy Saver+
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Sağlam ve uzun ömürlü lastik arıyorsanız ve sertlik/yol sesi önemli değil ise Bridgestone ER300.

turanza benim ilk düşündüğüm lastik hocam er300 uzun yol çok yapıyorum ve doğudayım sağlam olması gerekiyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Sağlam ve uzun ömürlü lastik arıyorsanız ve sertlik/yol sesi önemli değil ise Bridgestone ER300.

turanza benim ilk düşündüğüm lastik hocam er300 uzun yol çok yapıyorum ve doğudayım sağlam olması gerekiyor

En iyi karar, her zaman ilk düşünülen seçenektir. İşin içine diğer alternatifler girdikçe akıl karışır almak zorlaşır.

Siz kararınızı kendiniz verin. Ben olsam fazla seçeneklere girmez kafamı bulandırmazdım.

215/50/17 eblardaki ER300'ler 2 yıl kullandım, ıslak ve kuru performansından memnundum. Düz ve bozuk olmayan bir şehir/yol
    yapısında kullandığım için sert olması beni çok rahatsız etmedi. Sizi de kullandığınız bölgede rahatsız etmeyecek ise, iyi seçim olur.

• hocam benden söylemesi yol tutuşu açısından minimum 205 bakmanız sağlam lastik arıyosanız 55 yanak ideal hiç düşürmeyin derim
    lastik tavsiyesi olarak bridgestone önermem çok sert kauçuk var er300 için yolda zımpara gibiymiş diye duyumlar aldım t001 yani turanzanın son versiyonuda er300 almam diyenleri kandırmak maksadıyla üretilmiş bir lastik diye görüşler aldım sizin ebatlarınızda bende yazlık lastik bakıyorum çok uzun zamandır tüm markaların tüm modellerine bakmış durumdayım size önerebiliceğim lastik michelin primacy 3 olur 205/55/r16 91v için fiyat diğer lastiklere göre daha uygun ve kaliteli memnun kalmama ihtimaliniz yok denebilir michelinden şaşmayın derim ben şahsen michelin almassam giderim lassa petlas alırım diğerlerine para yedirmem gibi forza michelin tavsiyem budur
  • Aynı araçtan bende var ve biraz araştırma yaptiysaniz ithaller 55 yanak Türk yapımları 60 yani 60 yanak özellikle Türkiye şartları için konulmuş araca.55 taksan ne olur onu 60 yataktan 55 e düşmüş birine sormak lazım. Tavsiyem Bridgestone turanza t001 tabi fiyat biraz yüksek ama memnun kalırsın

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.