Şimdi Ara

Last Resort (2012-2013) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
3.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kocaman iptali yazısını gördüm son bölümü izlemediydik bi o mu kaldı şimdi elimizde. Peh peh . neyse hayırlısı diyelim.
  • 01x10

Dizi aslında 1 sezon değil de , 2 sezon gidermiş. Normalde 1 sezonda bitmesi güzel olur diyordum fakat yanılmışım , keşke 2.5 sezondan : 13 + 6 bölümden oluşşaydı.

Araba patladığında kadının ölmesine çok şaşırdım , çünkü ben mutlu son bekliyordum -ki ölmediğini gördüğümde de çok şaşırdım. Dizinin senaristleri çok güzel çalışıyor aslında , neden iptal edileceğini hala çözemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YGA

01x10

Dizi aslında 1 sezon değil de , 2 sezon gidermiş. Normalde 1 sezonda bitmesi güzel olur diyordum fakat yanılmışım , keşke 2.5 sezondan : 13 + 6 bölümden oluşşaydı.

Araba patladığında kadının ölmesine çok şaşırdım , çünkü ben mutlu son bekliyordum -ki ölmediğini gördüğümde de çok şaşırdım. Dizinin senaristleri çok güzel çalışıyor aslında , neden iptal edileceğini hala çözemedim.

Çünkü çok provakatif bir dizi amerika için. Amerikanın sert politikalarını eleştiriyor bir nevi

• İptal olmuş ama yinede izlenir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: a|i

İptal olmuş ama yinede izlenir mi?

İzleyince keşke 2 sezon çekilse diyebilirsin , izle bence.
  • Boş zamanda izlenebilecek bir dizi...

iptal olsa da izlemenizi öneririm,izlemeyen arkadaşlar varsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YGA

quote:

Orijinalden alıntı: a|i

İptal olmuş ama yinede izlenir mi?

İzleyince keşke 2 sezon çekilse diyebilirsin , izle bence.

indireyim o zaman teşekkürler
  • U.S vs U.S :)))))
    12bölümüde izledim özellikle 12.bölümün dizinin biteceği için değiştirildiğini düşünüyorum bakalım nasıl bitirecekler.
    Ayrıca şu adama hastayım
  • 12.bölümü de izledim.

Diğerlerine göre oldukça vasat bir bölümdü fakat final olayından dolayı değiştirdikleri besbelli.

Başçavuş'un diğer adamları kenetlemesini anlamadım ben, onları kenetleyince ne olacak ki? Bu kaptan da o durumu bildiği halde neden müdahale etmiyor yani?
  • Final gerçekten iyiydi , film tadında çok güzel 13 bölüm izledik. Aksiyon ve dram hiç bitmedi ve 13. bölümde de sık sık bu aksiyon ve dram tavan yaptı. Beklenmedik sürprizler oldu , bunları spoiler başlığında da belirtmeyeceğim fakat gerçekten 13. bölüm final gibi final olmuş.

Yapım güzel , dizi güzel , oyuncular güzel , izlenilir mi evet!
  • 13. bölümü simdi izledim gayet güzeldi fakat bitmesi herkes icin en hayırlısı
  • Dizi sonlandığı için resmen curcuna ortamı geçiyor , bütün olayları bir bölüme özet şeklinde sıralamışlar

Okadar çok süprizler varki son bölüm en az 10 bölümlük olmuş ,

sonu çok iyi bitsede olaylar okadar arka arkaya bir anda sonlandırılmışki anlayana kadar dizi bitti

Kısaca geniş kapsamlı bitirselerdi yada son bölümü 2 saat falan yapsalardı olayların ayrıntılarına daha çok yer verilseydi daha tatlı bitermiş dizi.

Böyle bir güzel dizinin bitmesi hiç hoş olmadı bana kalırsa dizi yarım kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Dizi sonlandığı için resmen curcuna ortamı geçiyor , bütün olayları bir bölüme özet şeklinde sıralamışlar

Okadar çok süprizler varki son bölüm en az 10 bölümlük olmuş ,

sonu çok iyi bitsede olaylar okadar arka arkaya bir anda sonlandırılmışki anlayana kadar dizi bitti

Kısaca geniş kapsamlı bitirselerdi yada son bölümü 2 saat falan yapsalardı olayların ayrıntılarına daha çok yer verilseydi daha tatlı bitermiş dizi.

Böyle bir güzel dizinin bitmesi hiç hoş olmadı bana kalırsa dizi yarım kaldı

Senaryo tıkandı zaten , o saatten sonra başka bir şey olamazdı bence. 13. bölümde de ondan sürprizler oldu. Dizinin siparişi aniden sonlandırıldığı için o kadar çok sürpriz ve karmaşa yaşadık. Son bölümü oturtmaya çalışmışlar ve olmuş bana kalırsa.

• Biraz hort olucak ama sizce değer mi 13 bölüm izlenmeli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaZooM

Biraz hort olucak ama sizce değer mi 13 bölüm izlenmeli mi?

13 bölüm çok değil bir bak derim. Duruma göre karar verirsin. Kimsenin zevkine de karışmak istemem.

Genelde işe yarar; düşük beklenti ile izleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

quote:

13 bölüm çok değil bir bak derim. Duruma göre karar verirsin. Kimsenin zevkine de karışmak istemem.

Genelde işe yarar; düşük beklenti ile izleyin.

Teşekkür ederim
  • quote:

Tavsiye ederim, film edasında geçiyor fakat büyük dizilerle kıyaslanmaz. Kendi halinde, tadımlık.
  • Arkadaşlar Allah aşkına 11.bolumu izleyebileceğim, çalışan kaynak önerin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizinin iptal olması sizi izlemeye alıkoymasın. İptal kararı birkaç bölüm önceden verildiği için senaryo değiştirilip iyi bir final olmuş. İzleyin derim ben.
  • FlashForward, Stargate Universe ve The Last Resort iptal edilmesine üzüldüğüm dizilerdi. Ama yine de yukardaki arkadaşın söylediği gibi güzel bir finale sahip, ucunu açık bırakmadılar. Özellikle son bölümleri film tadındaydı diyebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.