Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Lasstik Zırhı İşe Yarıyor mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
17
Cevap
0
Favori
7.821
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> DH Garaj >> Lasstik Zırhı İşe Yarıyor mu ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    9446 Mesaj
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: ~MidNiqT.

Ben işe yarayabilir diye düşünüyorum ama.. Kullanan varmı acaba ?
    bence böyle ürünler yasaklanmalı. lastiğiniz patlar bu lastik zımbırtısı sayesinde o an anlamazsınız bi anlık çözüm sağlar sonra lastiğim sağlam sanarken olmadık yerde gider başınıza iş açar.
    |
    |

Orijinalden alıntı: blue spirit

bence böyle ürünler yasaklanmalı. lastiğiniz patlar bu lastik zımbırtısı sayesinde o an anlamazsınız bi anlık çözüm sağlar sonra lastiğim sağlam sanarken olmadık yerde gider başınıza iş açar.

Alıntıları Göster
    arabalarda kullanımında sakınca olur mu bilmiyorum ama bisikletlerede kullanılmasında hiç bir sakınca yok bence

Orijinalden alıntı: bnym97

arabalarda kullanımında sakınca olur mu bilmiyorum ama bisikletlerede kullanılmasında hiç bir sakınca yok bence

Alıntıları Göster
    Yav he he

Tamam, iyi güzel uğraşmışlar pazarlamaya falan çalışmışlar ama olmamış.Bir kere video insanı salak yerine koyduğu için direkt olumsuz etki bıraktı bende.Yok üç kazadan biri lastik patlamasından oluyormuş, yok paramızı korurmuş bilmem neymiş..Böyle Ar-Ge çalışmalarına ve ortaya çıkarılan ürünlere baltalı ilah hesabı yorum yapmayı sevmiyorum ama yıl olmuş 2014.Duygu sömürü yapmışlar birde.

Bu malzeme lastiğin içinde balçık gibi bir tabaka oluşturuyor ve zamanla iğrenç bir hal alarak lastiğin yapısına ve mukavemetine, tepkilerine zarar veriyor.Ancak motosiklet, bisiklet veya buna benzer zorunlu haller için kullanılabilir ki kullanılıyor da.Adamlar tubeless lastikleri sanki boşuna yapmışlar.O çivi o lastiğe girecek de o araba yoldan çıkıp kıza gömecek de, senaryo bile tırt.Tesadüfe laf etmiyorum, olur mu olur ama o lastik öyle patlayıp inmez,inse de o adam o arabayla kasten olmadıkça kıza çarpmaz
    |
    |

• Yüzbaşı
    416 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Derin Mavi

Yav he he

Tamam, iyi güzel uğraşmışlar pazarlamaya falan çalışmışlar ama olmamış.Bir kere video insanı salak yerine koyduğu için direkt olumsuz etki bıraktı bende.Yok üç kazadan biri lastik patlamasından oluyormuş, yok paramızı korurmuş bilmem neymiş..Böyle Ar-Ge çalışmalarına ve ortaya çıkarılan ürünlere baltalı ilah hesabı yorum yapmayı sevmiyorum ama yıl olmuş 2014.Duygu sömürü yapmışlar birde.

Bu malzeme lastiğin içinde balçık gibi bir tabaka oluşturuyor ve zamanla iğrenç bir hal alarak lastiğin yapısına ve mukavemetine, tepkilerine zarar veriyor.Ancak motosiklet, bisiklet veya buna benzer zorunlu haller için kullanılabilir ki kullanılıyor da.Adamlar tubeless lastikleri sanki boşuna yapmışlar.O çivi o lastiğe girecek de o araba yoldan çıkıp kıza gömecek de, senaryo bile tırt.Tesadüfe laf etmiyorum, olur mu olur ama o lastik öyle patlayıp inmez,inse de o adam o arabayla kasten olmadıkça kıza çarpmaz

Alıntıları Göster
    Test kısmı çok saçma. Lastiğe tornavida saplıyor çıkarıyor 1 saat sonra basınç hala 32 gösteriyor. Vur bakalım o lastiğin üstüne 1.5 ton bak bakalım yine 1 saat sonra 32 gösterecek mi. Bu konuda en mantıklı ürünler içine sıkılan solüsyon var ancak bu 80 km kadar idare ediyor patladıktan sonra. Yani Patlak lastikle reklamdaki gibi 2 sene dolaştırıp riski büyütmüyor.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    9 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet-UA

Test kısmı çok saçma. Lastiğe tornavida saplıyor çıkarıyor 1 saat sonra basınç hala 32 gösteriyor. Vur bakalım o lastiğin üstüne 1.5 ton bak bakalım yine 1 saat sonra 32 gösterecek mi. Bu konuda en mantıklı ürünler içine sıkılan solüsyon var ancak bu 80 km kadar idare ediyor patladıktan sonra. Yani Patlak lastikle reklamdaki gibi 2 sene dolaştırıp riski büyütmüyor.

Alıntıları Göster
    kısa vadede belki fakat uzun vadede o sıvının özelliğini kaybedip kaybemediğini incelemek gerekir.

Lastik şişirici spreyle aynı mantık tek farkı bu sıvı halde sanırım lastikde delik olunca basıncın etkisiyle o sıvı deliği kapatıyor.

ama dediğim gibi 6 ay sonra 1 sene sonra o özelliğini koryabilcek mi

edit : ayrıca kıza çarpma senaryosu türk filimlerinde ki ölüm sahnesinlerden daha komik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_zula -- 11 Aralık 2013; 20:05:18 >
    |
    |

• Yarbay
    5281 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: the_zula

kısa vadede belki fakat uzun vadede o sıvının özelliğini kaybedip kaybemediğini incelemek gerekir.

Lastik şişirici spreyle aynı mantık tek farkı bu sıvı halde sanırım lastikde delik olunca basıncın etkisiyle o sıvı deliği kapatıyor.

ama dediğim gibi 6 ay sonra 1 sene sonra o özelliğini koryabilcek mi

edit : ayrıca kıza çarpma senaryosu türk filimlerinde ki ölüm sahnesinlerden daha komik.

Alıntıları Göster
    o lastiğin üstüne 1.5 ton koy bakiyim 1 saat sonra basınç kaç oluyor
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    4752 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dionysos_07

o lastiğin üstüne 1.5 ton koy bakiyim 1 saat sonra basınç kaç oluyor

Alıntıları Göster
    Beyler bu tarz ürünlerden uzak durun derim ,

Üründeki en büyük saçmalık söylenmiyor , araçlardaki rot balans bozulur ...

Rot balans yaptırırken dikkat ettiyseniz 4 5 gramla dengeyi sağlarlar , bu sıvıda lastik patladığında yoğunluğu oraya vererek balansı(dengeyi) bozar.....

Arabadaki balansın(dengenin) kaybolması daha saçma sorunlara yol açar ,
    |
    |

• Çavuş
    86 Mesaj
    ürünü kullanmadım ama lastik bayilerine sormadan böyle bir ürün almam. esasında, tv ve radyolardan hiç tanımadığımız bir ürünün bu şekilde pazarlanmasına temkinli durmak gerekir.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı:

quote:

Orijinalden alıntı: lastikzirhi

Merhaba;

Ürünümüzle ilgili birçok sorunuz var ancak tvde ve internette ürünümüzün birçok sahteleri dolaşmaktadır.

Öncelikle Şunları söylemeliyim ki!

Lastik Zırhı Tekerinize Herhangi Bir Zarar Vermez ve Teker Ömrü Kadar Lastiğinizi Korur.

Lastik Zırhı Balans Ayarınıza Etki Etmez ve 1 Lastik Zırhı Otomobiller İçin 250 ml olarak ayarlanmıştır. Tvde gold vs isimleri ile satılan ürünlerin hepsi 50 ml lik şişelerde ama oda boş şekilde gönderilmektedir. Bu ürünlerin herhangi bir etkisi yoktur.

Ayrıca orjinal lastik zırhı sigortalıdır yani kasko gibi herhangi bir zarara karşı koruması vardır.

Lastik zırhının iso,fda,ce ve patenti vardır.

Lastik Zırhı Bitkiseldir ve Nemlendirici Olarak Bile Kullanabilirsiniz.

Ayrıca araç muayenelerinde stepneniz yoksa bile lastik zırhını göstermeniz yeterlidir. Aracınız muayeneden geçer.(Devlet destekli bir ürün olması dolayısı ile gönül rahatlıyla kullanabilirsiniz.

Türkiyede tek yetkili satış sitesi www.lastikzirhi.info dur buradan bayilerine ve satış kanallarına ve ürünle ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

SAYGILARIMIZLA

LASTİK ZIRHI TÜRKİYE TEK SATIŞ YETKİLİSİ

0850 302 9060

profesyonelleşmek istiyorsanız websitenizin com-net gibi uzantılarını kullanın.

info-co-biz gibi uzantılar güven hissi yaratmıyor.

ve verdiğiniz websitesi çok karmaşık olmakla birlikte profesyonellikten uzak gözüküyor.

kim hazırladıysa hazır template bulup değiştirip vermiş size. işini iyi yapan birini bulmanızı tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    bu sıvı balansı bozmazmı
    |
    |

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri006

bu sıvı balansı bozmazmı

Alıntıları Göster
    Sağlıklı olacağını düşünmüyorum.
    |
    |

Bisikletlerde kullanımında sizce nasıl bir sakınca yok açıklarmısınız?

İç lastiğe doldurursa dolgu tekere döner bisiklet her tümsekte zıplar.

Dışına sıksak bir işe yarar mı o var?

Yani nasıl uygulayacağımızı anlamadım.
    |
    |
    bnym97 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı:

Sayın ve Sevgili Arkadaşlar;

Her Biriniz Zaman Ayırıp Burada Bir Dakikada Olsa Yorumlarda Bulundunuz Fikirlerinizi Açıkladınız.Soru sormak en doğal hakkınız bizde mümkün olduğunca cevap vermeye çalıştık. Cevaplarınızda Yazılan bağımsız kuruluş testleri mevcut şuanda hala güncellenmekte olan websayfamızda yayınlanacaktır. Sigorta konusundaki cevabınıza gerçekten inanıyorsanız bu konudada birşey diyemeyeceğim.

Ancak burada elbetteki üründen memnun olan insanlar yazı yazmaz hep eleştirisel yaklaşım hep bir şüphe üzerinden bu konu bir yere varamaz.Yanlış anlamayın bu yaptığınız iyi birşey iyi veya kötü olan herşeyin eleştirilebilir olması lazım.Bunu kabul ediyoruz ancak firmamızın burada konularınızda cevap verme amacı bu değildir. Burada olumsuz yazı yazan kişilerin sahte ürün satanlardan biri olmadığını tespit etmemiz mümkün değil.

Firmamız hakkında ve samimiyetimiz hakkında bahsedecek olursak;

Bizim açık adreslerimiz sitemizde mevcut. Ürünün belgeleri mevcut.Ürünün video tanıtımları mevcut.Ürünün kalitesinden bahsediyoruz ve mümkün olan her platformdan bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz.Elimizden geldiğince her konuda açık olmaya çalışıyoruz.Şuan bu ürün sadece Türkiye'de satılmıyor. Yurtdışında birçok distrübütörler vasıtası ile satılmaya ve kullanılmaya başlanmış uluslararası bir üründür. Bu nedenle ürünümüzün taklidi ürünlerin kutusunun üzerinde dahi iletişim adresi bulamazken biz size mümkün olabildiğince bizimle irtibat sağlayabileceğiniz kanalları iletmeye çalışmaktayız.

Ancak konunun gidişatında yazılan yazılar ve yorumlar donanımhaber üzerinden sanki ürünü pazarlamaya çalışıyormuşuz imajını uyandırmaktadır.Bu nedenle forum üzerinde daha fazla paylaşım yapmama kararı aldık.Bu forumdaki yazıları yazmamızdaki tek amacımız ürünümüzün benzeri taklit ürünlerden yara alan insanlarımıza yardımcı olmaya çalışmak ve kısada olsa ürünümüz hakkında bilgi vermekti.

Dolayısı ile artık konunun ve anlatmak istediklerimizin az çok anlaşıldığını düşünmekteyiz. Ürünle ilgili sorularınız için lütfenwww.lastikzirhi.info üzerinden veya iletişim bilgilerimizden bize soru iletiniz.Tüm sorularınız ve istediğiniz belgeler mutlaka sizlere iletilecektir.

SAYGILARIMIZLA

LASTİK ZIRHI TÜRKİYE TEK YETKİLİ SATICISI

LOTİ İNTERNET HİZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

0850 302 9060

Alıntıları Göster
    arkadaş nicki ile viral reklamın dibine vurmuş.
    |
    |

• Yarbay
    9446 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: niirvana

arkadaş nicki ile viral reklamın dibine vurmuş.

Alıntıları Göster
    Standart cevaplar vererek kaçmak yerine üstteki arkadaşın sorularına cevap verin.
    |
    |
    Bahsedilenler: lastikzirhi

Orijinalden alıntı:

quote:

Orijinalden alıntı: lastikzirhi

Merhaba;

Ürünümüzle ilgili birçok sorunuz var ancak tvde ve internette ürünümüzün birçok sahteleri dolaşmaktadır.

Öncelikle Şunları söylemeliyim ki!

Lastik Zırhı Tekerinize Herhangi Bir Zarar Vermez ve Teker Ömrü Kadar Lastiğinizi Korur.

Lastik Zırhı Balans Ayarınıza Etki Etmez ve 1 Lastik Zırhı Otomobiller İçin 250 ml olarak ayarlanmıştır. Tvde gold vs isimleri ile satılan ürünlerin hepsi 50 ml lik şişelerde ama oda boş şekilde gönderilmektedir. Bu ürünlerin herhangi bir etkisi yoktur.

Ayrıca orjinal lastik zırhı sigortalıdır yani kasko gibi herhangi bir zarara karşı koruması vardır.

Lastik zırhının iso,fda,ce ve patenti vardır.

Lastik Zırhı Bitkiseldir ve Nemlendirici Olarak Bile Kullanabilirsiniz.

Ayrıca araç muayenelerinde stepneniz yoksa bile lastik zırhını göstermeniz yeterlidir. Aracınız muayeneden geçer.(Devlet destekli bir ürün olması dolayısı ile gönül rahatlıyla kullanabilirsiniz.

Türkiyede tek yetkili satış sitesi www.lastikzirhi.info dur buradan bayilerine ve satış kanallarına ve ürünle ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

SAYGILARIMIZLA

LASTİK ZIRHI TÜRKİYE TEK SATIŞ YETKİLİSİ

0850 302 9060

Arge'yle üretimiyle %100 yerli bir ürün ise tebrik ederim, başarılarınızın devamını dilerim.

Uzun bir süre ARGE yapmış, devletten de destek almış ve sonunda işin satış aşamasında karşılaştığım zorluklardan ötürü projeyi sonlandırmak sonunda kalmış biri olarak, buradaki tepkileri anlayabiliyorum.

Örneğin adam niye .info uzantılı adres almışsınız demiş. Böyle bir milletiz işte.

Şimdi adresi tam hatırlamıyorum, ülkelere göre ortalama IQ seviyeleri istatistiği vardı. Türkiye orada sonlarda yer alıyordu, Nepal, Uganda ve Türkiye altta bir yerde sürünüyordu. Bu duruma hiç şaşırmamıştım. Devlette , belediyelerde öyle insanlara sunum yapmıştım ki, başkanın sağ kolu olmuş ama burnunu karıştırıp çıkanı ağzına atan tiplere bile denk gelmiştim. O zaman dedim, bizden bir halt olmaz.

Bizim insanımız ithali sever, yabancıyı sever. Benim 3 senedir uğraşını verdiğim projem, yurtdışında bir senedir uygulanıyor ve büyük ihtimal de bugun yarın ülkemize İTHAL olarak gelir, bizim Nepalliler de koşa koşa gider alır.

Demem o ki, eğer bu ürün % 100 yerliyse, sonuna kadar destekliyorum.

Alıntıları Göster
    Yakıt tasarrufu sağlayan mıknatıslı bir alet vardı benzin hortumuna takılan....

Gergedan boynuzu tozu ile de 3 yılda 300Milyon TL kaldırıp götürmüşler.

Geçin böyle reklamları ve ürünleri, geçin....

edit: nemlendirici de oluyormuş üstelik! vücuttaki delikleri de tıkamasın bu zırh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABABA2307 -- 22 Ocak 2014; 7:20:47 >
    |
    |

• Onbaşı
    36 Mesaj
    zararlı olacağını düşünüyorum
    |
    |

Orijinalden alıntı: howar

zararlı olacağını düşünüyorum
    Arkadaslar urunu 2 yil once hepsiburada,com dan aldim hatta hem yaz hem kis lastiklerime aldim

Aracimda lastik hava sensoru de var. Balans ayarini bozar diye de korktum ama Bulgaristana gidecegimden lastik patlama olayini cok yasadigim bir yer oldugu icin kullandim. Oncelikle sunu soylemeliyim urun Turk mali Alman menseili. Balans ayarimda en ufak sapma olmadi. Ozellikle yaz lastiklerimde cok cayirti olurdu hepsi bitti. En onemlisi Bulgaristanda koy yollarinda hep bir kac tane lastik patlatirdim. Bu sefer iki kez sensorum uyari verdi. Hava Kacmis ama bundera durumu duzeltmis sanirim ki lastigime hic bisey olmadi. Suan ikinci senem ve bulgaristandayim. 5 gun once yine sensorum uyardi, ama bu sefer 5 gun de hava azar azar dustu. Sanirim ozelligini yitiriyor. Masraftan kurtarma gibi amaca sahip degilim. Tek derdim ailemle yolculuk yaparken bir dag yolunda lastigimin patlamasi... illaki stepne olur, ama bagaj dolu olur, gecenin bir vaktide patlayabilir... Her sekilde guvendigim bir urun.

Tavsiyemdir...
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.