Şimdi Ara

Lasstik Zırhı İşe Yarıyor mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
9.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben işe yarayabilir diye düşünüyorum ama.. Kullanan varmı acaba ?
  • bence böyle ürünler yasaklanmalı. lastiğiniz patlar bu lastik zımbırtısı sayesinde o an anlamazsınız bi anlık çözüm sağlar sonra lastiğim sağlam sanarken olmadık yerde gider başınıza iş açar.
  • arabalarda kullanımında sakınca olur mu bilmiyorum ama bisikletlerede kullanılmasında hiç bir sakınca yok bence
  • Yav he he

Tamam, iyi güzel uğraşmışlar pazarlamaya falan çalışmışlar ama olmamış.Bir kere video insanı salak yerine koyduğu için direkt olumsuz etki bıraktı bende.Yok üç kazadan biri lastik patlamasından oluyormuş, yok paramızı korurmuş bilmem neymiş..Böyle Ar-Ge çalışmalarına ve ortaya çıkarılan ürünlere baltalı ilah hesabı yorum yapmayı sevmiyorum ama yıl olmuş 2014.Duygu sömürü yapmışlar birde.

Bu malzeme lastiğin içinde balçık gibi bir tabaka oluşturuyor ve zamanla iğrenç bir hal alarak lastiğin yapısına ve mukavemetine, tepkilerine zarar veriyor.Ancak motosiklet, bisiklet veya buna benzer zorunlu haller için kullanılabilir ki kullanılıyor da.Adamlar tubeless lastikleri sanki boşuna yapmışlar.O çivi o lastiğe girecek de o araba yoldan çıkıp kıza gömecek de, senaryo bile tırt.Tesadüfe laf etmiyorum, olur mu olur ama o lastik öyle patlayıp inmez,inse de o adam o arabayla kasten olmadıkça kıza çarpmaz

• Test kısmı çok saçma. Lastiğe tornavida saplıyor çıkarıyor 1 saat sonra basınç hala 32 gösteriyor. Vur bakalım o lastiğin üstüne 1.5 ton bak bakalım yine 1 saat sonra 32 gösterecek mi. Bu konuda en mantıklı ürünler içine sıkılan solüsyon var ancak bu 80 km kadar idare ediyor patladıktan sonra. Yani Patlak lastikle reklamdaki gibi 2 sene dolaştırıp riski büyütmüyor.
  • kısa vadede belki fakat uzun vadede o sıvının özelliğini kaybedip kaybemediğini incelemek gerekir.

Lastik şişirici spreyle aynı mantık tek farkı bu sıvı halde sanırım lastikde delik olunca basıncın etkisiyle o sıvı deliği kapatıyor.

ama dediğim gibi 6 ay sonra 1 sene sonra o özelliğini koryabilcek mi

edit : ayrıca kıza çarpma senaryosu türk filimlerinde ki ölüm sahnesinlerden daha komik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_zula -- 11 Aralık 2013; 20:05:18 >
  • o lastiğin üstüne 1.5 ton koy bakiyim 1 saat sonra basınç kaç oluyor
  • Beyler bu tarz ürünlerden uzak durun derim ,

Üründeki en büyük saçmalık söylenmiyor , araçlardaki rot balans bozulur ...

Rot balans yaptırırken dikkat ettiyseniz 4 5 gramla dengeyi sağlarlar , bu sıvıda lastik patladığında yoğunluğu oraya vererek balansı(dengeyi) bozar.....

Arabadaki balansın(dengenin) kaybolması daha saçma sorunlara yol açar ,
  • ürünü kullanmadım ama lastik bayilerine sormadan böyle bir ürün almam. esasında, tv ve radyolardan hiç tanımadığımız bir ürünün bu şekilde pazarlanmasına temkinli durmak gerekir.
  • bu sıvı balansı bozmazmı
  • Sağlıklı olacağını düşünmüyorum.
  • bnym97 kullanıcısına yanıt
    Bisikletlerde kullanımında sizce nasıl bir sakınca yok açıklarmısınız?
    İç lastiğe doldurursa dolgu tekere döner bisiklet her tümsekte zıplar.
    Dışına sıksak bir işe yarar mı o var?
    Yani nasıl uygulayacağımızı anlamadım.
  • arkadaş nicki ile viral reklamın dibine vurmuş.
  • Standart cevaplar vererek kaçmak yerine üstteki arkadaşın sorularına cevap verin.
  • Yakıt tasarrufu sağlayan mıknatıslı bir alet vardı benzin hortumuna takılan....

Gergedan boynuzu tozu ile de 3 yılda 300Milyon TL kaldırıp götürmüşler.

Geçin böyle reklamları ve ürünleri, geçin....

edit: nemlendirici de oluyormuş üstelik! vücuttaki delikleri de tıkamasın bu zırh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABABA2307 -- 22 Ocak 2014; 7:20:47 >
  • zararlı olacağını düşünüyorum
  • Arkadaslar urunu 2 yil once hepsiburada,com dan aldim hatta hem yaz hem kis lastiklerime aldim
    Aracimda lastik hava sensoru de var. Balans ayarini bozar diye de korktum ama Bulgaristana gidecegimden lastik patlama olayini cok yasadigim bir yer oldugu icin kullandim. Oncelikle sunu soylemeliyim urun Turk mali Alman menseili. Balans ayarimda en ufak sapma olmadi. Ozellikle yaz lastiklerimde cok cayirti olurdu hepsi bitti. En onemlisi Bulgaristanda koy yollarinda hep bir kac tane lastik patlatirdim. Bu sefer iki kez sensorum uyari verdi. Hava Kacmis ama bundera durumu duzeltmis sanirim ki lastigime hic bisey olmadi. Suan ikinci senem ve bulgaristandayim. 5 gun once yine sensorum uyardi, ama bu sefer 5 gun de hava azar azar dustu. Sanirim ozelligini yitiriyor. Masraftan kurtarma gibi amaca sahip degilim. Tek derdim ailemle yolculuk yaparken bir dag yolunda lastigimin patlamasi... illaki stepne olur, ama bagaj dolu olur, gecenin bir vaktide patlayabilir... Her sekilde guvendigim bir urun.
    Tavsiyemdir...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.