Şimdi Ara

laptoptan ses gelmiyor ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Laptopumun hoparlöründen ses gelmiyor extra hoparlör takınca ses geliyor yardımcı olursanız memnun olurum

• up up up
  • hoparlör bozulmuş demekki hocam ne yapmamızı bekliyorsunn :))
  • Denetim Masası- Donanım ve Ses- Ses'ten dahili hoparlörler devre dışı mı bir bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: accepter le progrès

Denetim Masası- Donanım ve Ses- Ses'ten dahili hoparlörler devre dışı mı bir bakın.

hocam bumu
  • Akbabali34 kullanıcısına yanıt
    Ses kartı sürücüsünü yeniden kurmayı denediniz mi?Bilgisayarı açtınız yada açtırdınız mı? hoparlör soketinde sıkıntı olabilmesi yada takılmaması açısından dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akbabali34

quote:

Denetim Masası- Donanım ve Ses- Ses'ten dahili hoparlörler devre dışı mı bir bakın.

hocam bumu

Evet. Ses kartı sürücüsünü tamamen kaldırın, yükleyin. Her ne kadar harici hoparlörden ses gelse de yine de denemekte fayda var.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Akbabali34

quote:

hocam bumu

Evet. Ses kartı sürücüsünü tamamen kaldırın, yükleyin. Her ne kadar harici hoparlörden ses gelse de yine de denemekte fayda var.

Suan pc basinda degilim pcde benim degil fakat nasil yapildiginida bilmiyorum nasil yapildigini anlatirsaniz yapmayi denerim yardiminiz icin tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cengaver53 C kullanıcısına yanıt
    ustteki mesaj sizin icinde tazdim nasil yapildiguni anlatirsaniz yaparim yardiminiz icin tesekkurler mobilden girince isminizi mentionlayamadim ayni mesaja

• Akbabali34 kullanıcısına yanıt
    Sürücü yüklemesi konusunda mı yardım istiyorsunuz bilgisayarın tam modelini yazın altında yazar daha sonra sitesinden uygun sürücüyü buluruz.
    Lenovo B580 yaziyodu

• http://support.lenovo.com/tr_TR/downloads/default.page? listeden ses yazan yete girin işletim sistemi hangisi yüklüyse onu indirin.
    Peki cok sagolun pcnin basina gecince deniyecegim tekrardan sagolun iyi aksamlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.