DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Laptopta dosyalar açılmıyor yardım
1
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Laptopta dosyalar açılmıyor yardım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      20 Mesaj
      04 Ağustos 2008 21:55:10 Konu Sahibi
      Kişi adına kayıtlı oturumda şifre oldugundan ötürü dizüstü bilgisayar acılmadı bunun uzerıne admınıstrator yetkısıyle bılgısayarı actım. sıfresını bılmedıgım ıcın oglumun adına kayıtlı oturumu sıldım .bu sılme sonunda ogllumun oturumunda bulunan depodakı program ve muzık vs... bılgısayar tarafından otomatık kopyalanarak admınıstrator yetkısıyle acılan masaustune yapıstırıldı. daha sonra buradan kopyalanan dosyaları acmak ıstedıgımızde acılmasına ızın verılmedı kopyalamak ıstedık kopyalanmasına ızın verılmedı. dosya adları yesıl olarak gorunmektedir. bu arada yenıden oglumun kullanıcı adını yenıden bılgısayarda acmama ragmen bu dosyaların acılmasını saglayamadım. bu dosyalrı nasıl acıcagım konusunda yardım edersenız cok sevınıcem.tskler
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
      |

• Yarbay
      4137 Mesaj
      04 Ağustos 2008 22:05:26

http://forum.donanimhaber.com/m_24983196/tm.htm Şifrelediğim dosyaları açamıyorum.
      Bu konu yeşil dosyalar hakkında,
      |
      |

"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir. Bilgi paylaştıkça çoğalır."
Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
izmir havalimanı transfer
ses yalıtımı
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,150
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.