Şimdi Ara

Laptop Wireless Problemi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
5
Favori
241.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamlar tplink modemim var wireless şuan toshiba laptop kullanıyoruz ve ağı hiç bir şekilde görmüyor ve internette bağlanmıyor modemin arayüzünüde açamıyorum format attım gene aynı ne yapmam gerek benim bilgim yetmedi bu wireless işine arayüz açsam belki yapcam ama genel sıkıntı laptop neti görmüyor
  • Arkadaşlar Bugün Her Zamanki Gibi İnternetteydim Fakat Bir An Yerimden Kalktım ve Bilgisayarın olduğu odadan dışarı Çıkyorken Ekrana Bir Simge geldi Dikkat Etmedim Geldiğimdi Wifi Bağlantısı Kesilmişti Ve hiç Bir Bağlantı Görmüyorsu Sorun giderme Yaptım Ve Şu hata Mevcut " Kablosuz Özelliği Kapalı, Yerel ağ Bağlantısı Düzğün Çalışmıyor" Fn + F2 tuşuna bastım ayriyeten ayrı bir tuş vardı ona bastım nafile Yalnız bir şey dikkatimi çekti Fn+F2 Yapında Bluetooth da anktifleştiriliyordu ama şimdi ikisine Off görünüyor kaç defa basmama rağmen Sistemi Geri Yükledim oda Olmadı Yardımınızı Bekliyorum PC: Asus N51Vn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal2_ocal -- 16 Ağustos 2012; 19:00:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal2_ocal

Arkadaşlar Bugün Her Zamanki Gibi İnternetteydim Fakat Bir An Yerimden Kalktım ve Bilgisayarın olduğu odadan dışarı Çıkyorken Ekrana Bir Simge geldi Dikkat Etmedim Geldiğimdi Wifi Bağlantısı Kesilmişti Ve hiç Bir Bağlantı Görmüyorsu Sorun giderme Yaptım Ve Şu hata Mevcut " Kablosuz Özelliği Kapalı, Yerel ağ Bağlantısı Düzğün Çalışmıyor" Fn + F2 tuşuna bastım ayriyeten ayrı bir tuş vardı ona bastım nafile Yalnız bir şey dikkatimi çekti Fn+F2 Yapında Bluetooth da anktifleştiriliyordu ama şimdi ikisine Off görünüyor kaç defa basmama rağmen Sistemi Geri Yükledim oda Olmadı Yardımınızı Bekliyorum PC: Asus N51Vn

"ARKADAŞLAR SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR...

Kablosuz Ağ Bağlantısı Özelliklerinin Kablosuz Ağlar sekmesinde Kablosuz ağ ayarlarını yapılandırmak için Windows'u kullan kutucuğunu tiklenmiş şekilde göreceksiniz. O tik i kaldırıp tamama basın. Daha sonra burayı tekrar açıp o kutucuğunu tekrar tikleyin ve tmm a basıp onaylayın. Artık ağları görecektir. Bu sorun tekrar başınıza gelirse her defasında bu şekilde çözmeniz gerekir.

2. bir çözümde ise aygıt yöneticisinden wireless adapter ı buluyorsunuz ve orada sağa tıkalyıp özelliklere girdiğinizde güç yönetimi sekmesine tıklayıp oradaki gerektiğinde bunu kapat diyen tiklenmiş kutucuktaki tik i kaldırıyorsunuz. "

yazıyı okudun mu ?

• okudumda 1.sınin Bulamadım yerlerini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal2_ocal -- 16 Ağustos 2012; 19:10:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal2_ocal

okudumda 1.sınin Bulamadım yerlerini

teamviewer ID PW yolla bakayım.
  • 2.Aşamayı denedim Pc yeniden başlattım olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal2_ocal -- 16 Ağustos 2012; 20:32:53 >
  • BİR PROGRAM ENGELLİYORMUŞ DEVRE DIŞI BIRAKTIK SORUN YOK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal2_ocal -- 17 Ağustos 2012; 1:43:15 >
  • Bendede aynı sorun vardı windows mobilty centerden ağ aramayı aktif hale getirmiştim. Klavyedeki kısa yol tuşu işe yaramamıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Bende Bu Konu Üzerinde 1-2 Yıldır Araştırma Yapıyorum Ve Sonunda Buldum ... Çözüm İçin Bana Msj Atablrsiniz

<Not>>>>>::::Kendimde Denedim Oldu
  • merhabalar aynı sorun bendede var fakat arkadaşın anlattığı w7 yide Kablosuz Ağ Bağlantısı Özelliklerinin Kablosuz Ağlar sekmesini blamıyorm
  • Selamın ALeyküm ArkadasLar Kendi Pc'im Masaüstü Modem Hem Kablolu Hem KAblosuz Olarak Kullanıyorum Mesaj Nasıl GÖndereceğimi BUlamadım K.bakmayın Böyle Yazdım Benim Sorunum Kablosuz Wirelessde Leptopdan Bağlandığım İcin İlk Defa Bi Problemle Karsı Karsıya Geldim Wirelessi Görüyor Bağlanıyor Ama 10 Dk Sonra Geri Kapatıyor Neti Gördüqü Halde Acmıyor Telefonumdan Bağlandığımda Hic Bi Sıkıntısı Yok Acil Yardımınızı Bekliyorum..
  • arkadaşlar bilgisayara format attım eskiden wlan düğmesi hemen açılırdı ışığı yanardı pc açıldıgı zaman ama artık düğmeye basmam gerekiyor,bunu eski konumuna nasıl getirebilirim acaba
  • ya arkadaşlar benim klavye bozuk laptop ağ ve paylaşım merkezinden açılmıyomu lütfen yardım edin kablosuz ağ bağlantısını etkinleştiremmk istiyorum başka bişi istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beytullahberkay -- 25 Mayıs 2013; 10:13:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytullahberkay

ya arkadaşlar benim klavye bozuk laptop ağ ve paylaşım merkezinden açılmıyomu lütfen yardım edin kablosuz ağ bağlantısını etkinleştiremmk istiyorum başka bişi istemiyorum

Bilgisayar modemi görmüyor mu? Modemi bilgisayara tanıtın. Bir CD,USB filan vermişlerdir yanında.
  • ya onu demek istememiştim şimdi benim klavyem bozuldu kablosuz ağ bağlantım etkin deyil onun açma yolu varmı lütfen yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: personalcomputer

quote:

ya arkadaşlar benim klavye bozuk laptop ağ ve paylaşım merkezinden açılmıyomu lütfen yardım edin kablosuz ağ bağlantısını etkinleştiremmk istiyorum başka bişi istemiyorum

Bilgisayar modemi görmüyor mu? Modemi bilgisayara tanıtın. Bir CD,USB filan vermişlerdir yanında.

ya onu demek istememiştim şimdi benim klavyem bozuldu kablosuz ağ bağlantım etkin deyil onun açma yolu varmı lütfen yardım edin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: personalcomputer

quote:

ya onu demek istememiştim şimdi benim klavyem bozuldu kablosuz ağ bağlantım etkin deyil onun açma yolu varmı lütfen yardım edin

Kablosuz bağlantıyı klavyeyle açıyorum diyorsanız, ya yeni bir klavye alın, ya da fare ile "Ağ ve Paylaşım Merkezi"ne girin ve bir ağa bağlan deyin. Yönergeleri izleyin.

• win7 için söylüyorum(benimki ultimate başlat menüsünde arama yeri var olmayan versiyonu yoktur win7 nin buyuk ihtimalle ama varsa bilemem nerden giriliyo) başlat menüsündeki arama yerine mobility yazın Windows Mobility Center çıkacak ona girin orda wireless off(Türkçe kullanıyorsanız Kablosuz devre dışı yada kapalı yazar) ona basıp on(devrede yada açık) yapın işte bu kadar sorunumuz çözüldü. ben bu şekilde çözdüm modemim arızalanmıştı az önce yenisini getirdiler ttnet ten yaklaşık 1.5 ay sonra yeniden wireless e kavuştum bi baktım laptop hiç bi wireless i görmüyo biraz araştırınca buldum. buluncada tam kapıyacam GSYandex Browser'i bu konuyu gördüm google sonuçlarında yardımım dokunsun dedim o kablosuz özelliklerinden her pc açışında tik kalıdırıp yeniden koyan ark. larda denesin derim okuduğum kadarıyla bıkmışlar her açışta aynı şeyi yapmaktan (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga C. -- 3 Haziran 2013; 13:31:26 >

• Merhaba Arkadaslar bende hp pavilion g6 1335et dizustu bilgisayar var format attıkdan ıkı gun sonra wireless dugmesı devre dısı kaldı f12 tusu kırmızı bastıgımda acılmıyo sayfada bahsedılen mobılıty center da dahili kablosuz aygıt yok dıyo yaklasık 4 gundur kullanamıyorum kablolu baglantı yapıyorum sımdıden tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunresitz

quote:

Orijinalden alıntı: metbey

quote:

Orijinalden alıntı: 386sx25

dostlar aynı sorun bende de var grundig nb 1010 model notebook da aynı sorunu yaşıyorum. w 7 starter yüklü yeni format attım değişen bir şey olmadı. tüm driverlerı, touc padi ve diğer bütüm yazılımları güncelledim. canı isterse giriyor vanı istemezse yok sorun aynı. aynı makine bir açtığımda nete giriyor bir açtığımda girmiyor. anlamadım.

fn+f2 ile kablosuz u açıyorum makinenin sağ alt köşesinde kablosuz ışığı yanıyor ama saat kesmesinin yanında kablosuz işaretinin üzerinde kırmızı çarpı var. makine şu anda hiç bir kablosuz ağı gçremiyor. evde başka makine ve cep tel ile lablosuza bağlanabiliyorum.

ne menm bir sorunmuş arkadaş kaç gündür uğraşıyorum çözemedim.

ARKADAŞLAR SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR...

Kablosuz Ağ Bağlantısı Özelliklerinin Kablosuz Ağlar sekmesinde Kablosuz ağ ayarlarını yapılandırmak için Windows'u kullan kutucuğunu tiklenmiş şekilde göreceksiniz. O tik i kaldırıp tamama basın. Daha sonra burayı tekrar açıp o kutucuğunu tekrar tikleyin ve tmm a basıp onaylayın. Artık ağları görecektir. Bu sorun tekrar başınıza gelirse her defasında bu şekilde çözmeniz gerekir.

2. bir çözümde ise aygıt yöneticisinden wireless adapter ı buluyorsunuz ve orada sağa tıkalyıp özelliklere girdiğinizde güç yönetimi sekmesine tıklayıp oradaki gerektiğinde bunu kapat diyen tiklenmiş kutucuktaki tik i kaldırıyorsunuz.

Hocam tam olarak tarif eder misiniz? Bulamadım valla.

bende de grundig 1010 var aynı sorunu yaşıyorum 1.yolu bende bulamadım nasıl yapıyoruz bilen varsa sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.