Şimdi Ara

Laptop soğutma projesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aliexpressten aldığım aluminyum blok soğutucu ile daha önce denenmemiş bir şeyi denemek istedim kasayı alttan açtım bakır boruların üzerine termal macunla sıkıca tutturdum şuan gayet güzel oldu kısa devre ihtimaline karşı anakartı bant ile korudum değerler gayet iyi oyunlarda 70 dereceyi hiç görmedi şuana kadar

Laptop soğutma projesi

Laptop soğutma projesi

Laptop soğutma projesi

Laptop soğutma projesi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Sen birde ona laptop soğutucu takviyesi yapıp denen baya faydası olacaktır. Üstüne birde bu blokların vga için ufak olanları var onlardan alıp sağa sola serpiştir.
  • Aslında soğutucum da var onun sayesinden bu kadar düşüyor
    Sizin dediğinizi de düşündüm ama parça parça onlarla uğraşma istemedim bu daha geniş ve ısıyı tam alıyor sorun şu ki soğutucu blok üzerindeki ısıyı atma da biraz sorun yaşıyor fanlar biraz yetersiz kalıyor şimdiki değerlerde tatmin ediyor daha da düşürebilirim belki sıcaklığı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok iyi olmuş. Benim aklıma hep ısı borusu sayısını arttırmak geliyordu. Ancak bu işlem zor olduğundan kalkışamıyordum. Sizin yaptığınız sistemde kayda değer bir fark oluştuğunu görmek sevindirici. Belki ilerde bende yaparım bu sistemi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.