Şimdi Ara

Laptop klavyesinde bazı tuşlar çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
293.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Packard Bell Easynote Tj775 model laptopumda dünden itibaren "m,ö,ı,j,k ve space" tuşları çalışmamaya başladı. Sistem geri yükleme vs. denedim ama hala sorun devam ediyor.

Donanımsal bir arızaymış. klavye değiştirilerek sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -AhmtOzdmR- -- 24 Ekim 2016; 17:02:18 >

• num lock tuşu açık olabilir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: NwoLf

num lock tuşu açık olabilir :)
    numlock ile alakasını kuramadım? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: -AhmtOzdmR-

numlock ile alakasını kuramadım? :)

Alıntıları Göster
    sistem geri yüklemene rağmen düzelmediyse bence donanımsal bişeydir,,.. bahsettiğin tuşlarda birbirine yakın zaten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnL3507

sistem geri yüklemene rağmen düzelmediyse bence donanımsal bişeydir,,.. bahsettiğin tuşlarda birbirine yakın zaten..

Alıntıları Göster
    FN tuşuna basıp basılı iken m,ö,ı,j,k ve space tuşlarına basın ve deneyin çalışıyorsa num lock açıktır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcse_turk

FN tuşuna basıp basılı iken m,ö,ı,j,k ve space tuşlarına basın ve deneyin çalışıyorsa num lock açıktır...

quote:

Orijinalden alıntı: Unnecessary

Arkadaşlar cevap vermişler. Hangi tuşla alakası olup olmadığıyla igilenmeksizin denediniz mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC Kiriklar

quote:

Orijinalden alıntı: mcse_turk

quote:

Orijinalden alıntı: Unnecessary

Arkadaşlar cevap vermişler. Hangi tuşla alakası olup olmadığıyla igilenmeksizin denediniz mi acaba?

Alıntıları Göster
    Teşekkürler cevaplar için. Herşeyi denedim, format bile attım ama sonuç aynı. Donanımla alakalı bir sorun servise göndereceğim bakalım

• quote:

Teşekkürler cevaplar için. Herşeyi denedim, format bile attım ama sonuç aynı. Donanımla alakalı bir sorun servise göndereceğim bakalım

Alıntıları Göster
    En iyisini yaparsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kömrelli

En iyisini yaparsın

Alıntıları Göster
    Farkında Olmadan Klavyene sıvı Dökülmüş oLamaz değil mi ?? En basiti USB bi kalvye ile çalışıyor mu ? gerçi format attığın halde çalıoşmıyor ise klavyedendir tuşilar birbirine çok yakın ben sıvıdan şüphelendim fakat sıvı ile ilgii yok diyorsan belki o kısımın yollarında bişi olmuştur neticesinde Kısaca Klavye değişecek diye düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkeceler

Farkında Olmadan Klavyene sıvı Dökülmüş oLamaz değil mi ?? En basiti USB bi kalvye ile çalışıyor mu ? gerçi format attığın halde çalıoşmıyor ise klavyedendir tuşilar birbirine çok yakın ben sıvıdan şüphelendim fakat sıvı ile ilgii yok diyorsan belki o kısımın yollarında bişi olmuştur neticesinde Kısaca Klavye değişecek diye düşünüyorum...

Alıntıları Göster
    hiçbir şekilde sıvı teması olmadı kullanırken birden yanlış yazdığımı farkettim işte bende şaşırdım böyle olunca. Servise gitti bakalım :)

• quote:

hiçbir şekilde sıvı teması olmadı kullanırken birden yanlış yazdığımı farkettim işte bende şaşırdım böyle olunca. Servise gitti bakalım :)

Alıntıları Göster
    donanımsal olduğu belli klavyelerin içerisine toz vs. var olabilir temizleyin veya temizletin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hıdeyce

donanımsal olduğu belli klavyelerin içerisine toz vs. var olabilir temizleyin veya temizletin...

Alıntıları Göster
    servis klavyeyi değiştirdi :)
  • quote:

servis klavyeyi değiştirdi :)

Alıntıları Göster
    benimkide sadece d tuşunu dokunmatik yapmış. milim temas halinde ddddddd oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: barhonda1

Olur öLe şeler Hocam Eğr garantin yoksa ve Klavyeyi gzden Çıakrtıyorsan aç içinmi tinerle bi temizle :Pp Pc nin Kafası İyi oLsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkeceler

quote:

Orijinalden alıntı: barhonda1

Olur öLe şeler Hocam Eğr garantin yoksa ve Klavyeyi gzden Çıakrtıyorsan aç içinmi tinerle bi temizle :Pp Pc nin Kafası İyi oLsun...

Alıntıları Göster
    Klavyenin devrelerine statik elektrik içeren (örneğin;Demir) değdirirsen elektriklenmeden dolayı yanar.Benden tavsiye.

• arkadaşlar benim laptopda da A, ve bi kaç yön tuşu çalışmıyor bu neden olablir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: macasekiz

arkadaşlar benim laptopda da A, ve bi kaç yön tuşu çalışmıyor bu neden olablir.
    Aynı sorun bende de vardı,,virüsten kaynaklanıyor.Kullandığım Microsoft Security Essantials virüs proğramıyla tarayınca düzeliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knights of Cydonia

Aynı sorun bende de vardı,,virüsten kaynaklanıyor.Kullandığım Microsoft Security Essantials virüs proğramıyla tarayınca düzeliyor.

Alıntıları Göster
    bende de aynı sorun var. klavye iletken tabaka ile değişirse pahalı olur garantisi yok. ve virus diyen arkadaş senin durum farklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiger_man

bende de aynı sorun var. klavye iletken tabaka ile değişirse pahalı olur garantisi yok. ve virus diyen arkadaş senin durum farklı.

arkadaslarbenim hp pavilion g6 serisi pc dede bu sorun var.t y 6 ve ses arttirip azaltma tuslari basmiyor.arka arkaya hizli hizli basinca duzeliyor.sorun ne olabilir?yardim bekliyorum
  • arkadaş hazır demişken bende çok kullanıyorum klavyeyi bi klavye mi alsam laptop a ayrıyetten ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.