Şimdi Ara

Laptop klavyesinde bazı tuşlar çalışmıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
293.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar benim sorunumda benzer ama tam olarak değil şöyle ki benim yön tuşlarımdan üst ve alt çalışmıyor ama fn tuşuna asılı tutunca çalışıyor diğer tuşlarda sorun yok bios ise bende direk oturum açma kısmı geliyor bilgisayarım Grundig ancak modelini hiç bir yerde bulamadım
  • Del ippson 7537 laptopta numaratik tuşlarfa 1 tuşu diğerinde o harfi basmıyor sebebi ne olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • duran klavie neden bozulur hiç anlamam degismesi sard mi
  • Herkese merhabalar, klavyemde bazı tuşlar basmıyor, 'm', sağdaki küçük 'enter' sağdaki '1' ancak , bu tuşlara birkaç kere bastığımda yazıyor. Hiç yazmasa klavyeyi değişeceğim ancak ard arda seri basınca çalışıyor. şuanda yazarken sıkıntı çıkarmadı.

Not: Çıkarmadı yazarken 20 kere m tuşuna bastım ...

Samsung NP300 serisi laptop.
  • laptop'un klavyesini sıvı teması yüzünden değiştirdim. yeni klavyenin de bazı tuşları basmıyor. Sorun neden kaynaklanıyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tiger_man

canlar ben sorunu kökten değiştirdim. benimkine kahve dökülmüş sökerken belli oldu. pc ci 80 tl klavye artı takma parası 110 tl dedi. şok oldum hemen netten ilanlara baktım 50 tl ye klavye buldum gidip elden aaldım kendim taktım . ama şunu söyleyim samsung işçilik berbat telefonda da böyle. adamlar klavyeyi laylon ile eritmiş kasaya sabitlemiş. çok zahmetli iş oldu. ve cihaz gevşek kaldı. bence samsıng pişman ediyor. zorda kalmadıkça almayın yazık verilen paraya.

yeni klavye aldım ondada aynı sorunu yaşıyorum. ne yapmalıyım.

• up 

• Kalvye değiştir kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: ozcafer

Kalvye değiştir kardeşim

sıfır aldığım 2 klavyede de aynı şekilde bazı tuşlar basmıyor

• Sokete bir baktır kardeşim temasssızlık var . Veya sen tam oturtamıyorsun klavyeyi

• quote:

Sokete bir baktır kardeşim temasssızlık var . Veya sen tam oturtamıyorsun klavyeyi

soket girişi etil alkol ile sildim . tekrar güzelce taktım ama nafile , gene çalışmadı sadece 3 tuş çalışmıyor  

• Soketi fırça yardımıyla temizlediniz mi ?

• quote:

Soketi fırça yardımıyla temizlediniz mi ?

kolonya ile sildim. Lakin değişme yok ilginç bir durum 

• sanal klavye ye geçtim artık 

• Banada aynı şey oluyor v tuşu çalışmıyor ama V çalışıyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.