Şimdi Ara

Laptop Karşılaştırma Sizce Hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar dijital pazarlama uzmanı olarak çalışıyorum bilgisayarım perte çıktı o yüzden bir pc almam gerekiyor.

Birkaç yerde araştırma yaptım sıfır ayarında kutusu olmayan garantisi devam eden 2 adet cihaz buldum

1. Casper Nirvana i7 1165G7 2.80GHz 2.80GHz işlemcili 256 GB SSD intel iris Xe ekran kartlı 8gb ram
    2. Casper Nirvana i5 10210U 1.60 GHz 2.11 GHz işlemci 256 GB SSD MX450 2gb Ekran kartı 8gb ram

Fiyatlar aynı benim için önemli olan performans. Birisi i7 gel beni al diyor diğeri de alma onu bende 2gb harici ekran kartı var diyor :D

Bu arada cihazların fiyatı 8700 TL

Bunlar arasında hangisini tercih edeyim ? Bunları tercih etmeyip başka birşey mi bakayım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nibleyn -- 30 Kasım 2022; 16:30:41 >

• 8gb/ 250ssd 11.nesil işlemcili cihazların hiçbiri 2.elde 7500 liranın üstü etmez bence. zaten bu özellikte cihazlar sıfır olarak 11000 tl dolaylarında satılıyor. bir de üstüne peşin fiyatına minimum 8 taksit yapıyor heryer. bi de bunlar casper. hiç alınmaz. ikinci el kovalamayın boşuna bence. gidin taksitle sıfır alın. zaten 8 ay sonra enflasyon %100ü bulur yine. hem sıfır cihaz almış olursunuz hem daha ucuza bile gelir 2.el almaktan. 2 yılda sapasağlam garantiniz olur. ben de ikinci el cihazlara çok bakıyorum fakat satıcılar enflasyonun farkında değil. bu enflasyon ortamında taksitle sıfır almak çok daha mantıklı hareket.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.