Şimdi Ara

laptop hdd tavsiyesi (gercekten acil)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar dell xps m1530 notebook um var. öncelikle sunu söylemek ıstıyorum hdd olayından gercekten hıc anlamam o yuzden sacma seyler yazarsam kusura bakmayın. benım notebooukumda 250 gb 5400 TOSHİBA MK2546GSX ATA DEVİCE ( aygıt yöneticisinde disk sürücülerinde böyle yazıyor) hdd var. ve artık hdd nın cıkardıgı cıtırtı sesınden bıktım ve degısrmek ıstıyorum. haftayada yurt dısından abım gelıyor ona ordan ucuza aldıracagımı dusunerek sızden yardım ıstıyorum. ben 2'5 hdd nedemektır bılmem veya tek plaka veya cıft olmasının yararlarını veya sakıncalarından anlamam. benım makıneye uyacak 250 veya 320 gb 7200 ısınmayacak, ses yapmayacak bir hdd tavsiyesnde bulunurmusunz. cok fazla hayır duamı alırsınız simdiden tesekkur ederım.

• arkaadaslar gercekten yardım edebılecek kımse yok mu
  • ARKADASIM ONCELIKLE MAKINENDE SATA MI VAR ONU OGREN SATAYSA BEN DEGISTIRDIM VE COK IYI HATTA EN IYI IKI HDD YI SOLEYEBILIRIM SANA !! 1. SEAGATE MOMENTUS 7200RPM 320GB MODELI, 2. WESTERN DIGITAL SCORPIO BLACK 320GB 7200RPM MODELI IKISIDE BIRBIRINDEN GUZEL DIYEBILIRIM SANA YURTDISINDAN NEKADAR GETIRDIGINI DE BANA ILETIRSEN SEVINIRIM MERAK ETTIM BEN 150 CIVARINA ALDIM VATANDAN!!
  • ne kadara alınacagını bende bılıyorum haftaya gelecek. sımdı sata2 ımıs zaten ama anakart sata2 yı desteklıyormu bılmıyorum desteklemese koymazlardı heralde. ben bırde 7200.4 cıkmıs oda baya ıyıymıs belkı bunu getıtırdırecegım. su anakartın sata2 yı destekleyıp desteklemedıgını ogrenebılırsem
  • sımdı sıteden baktım wd 7200 320 gb 60$. seagate 7200.3 80 $. seagate 500 gb 7200.4 140$
  • tesekkur edewrım hdd nın sata2 oldugunu bılıyordum. bılgıwızlıgım ana kartın sata2 yı destekleyıp desteklemedı hususu ıdı. ama desteklemese sata2 hdd koymazlar sanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.