Şimdi Ara

Laptop Ekranım Monitörden Daha Net?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Daha öncede başıma gelip bir türlü anlam veremediğim bir konu aslında sizlere de sormak istiyorum

Monster Notebook Abra A5 laptopum Var (15,6" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran)

Bugün itibariyle oyunlarda kullanmak için ACER Nitro RG240Y monitör satın aldım

Monitör Ekranımda yazılar hem daha silik hem oyunlarda sanki daha az netlik alıyor gibiyim laptop ekranına göre

Teknik olarak destek olabilirseniz çok sevinirim

Şİmdiden Teşekkür ederim

Ayarlarım şu şekilde genel olarak

• faklı bir hdmı kablosuyla deneme yapın.

cihazda sorun olabilir.
  • zeki1981 kullanıcısına yanıt
    Hdmi kablosu aklima geldi ama devamli kullandigim kablo phillipsten almistim.

Internette biraz aradim tam cevaplari alamadim bir turlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan737

Hdmi kablosu aklima geldi ama devamli kullandigim kablo phillipsten almistim.

Internette biraz aradim tam cevaplari alamadim bir turlu
    elinde vga kablo varsa onunlada deneyebilirsin amacımız cihazı test etmek.

birde notebook hariç başka bir cihazda dene uydu alıcı vs olabilir.
  • zeki1981 kullanıcısına yanıt
    Vga kablom var deneyecegim

Evde baska bilgisayar da var
  • Monitörden memnun musunuz? Ben de aldım ancak çok sorun yaşıyorum. Siyah ekranlarda nerdeyse her şey parlıyor parlaklığı fullesem bile gözükmüyor hiçbir şey. Üst tarafta da ışık sızması var. Belki ekrandaki koruyucuyu çıkarırsam düzelir ama bilemiyorum. Servise gönderip göndermemek arasında kararsız kaldım. Siz böyle sorunlar yaşadınız mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uysalty -- 22 Kasım 2020; 1:33:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uysalty

Monitörden memnun musunuz? Ben de aldım ancak çok sorun yaşıyorum. Siyah ekranlarda nerdeyse her şey parlıyor parlaklığı fullesem bile gözükmüyor hiçbir şey. Üst tarafta da ışık sızması var. Belki ekrandaki koruyucuyu çıkarırsam düzelir ama bilemiyorum. Servise gönderip göndermemek arasında kararsız kaldım. Siz böyle sorunlar yaşadınız mı?

Merhaba;

ayarlarını kendim yaptım ancak otomatik ayarlardan eko modunu kullanıyorum diğer ayarlarla bir türlü tutturamadım. Problemi bilgisayara format atmakla çözdüm,ışık süzmesi bende mevcut değil ancak bir çok kişide oluyormuş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.