Şimdi Ara

laptop ekran kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
12.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • acer dizüstü biligisayarımın ekran kartı ıntel bazı oyunları oynuyamıyorum.ekran kartım desteklemiyor.atı kart istiyo.daha yüksek bi ekran kartı istiyo.yeni ekran alsak laptoba takılır mı?yada baska türlü ne yapabiliriz.?cvbınızı bekliorum.şimdiden teşekkürler.

• laptopda kullanılan mainboarda bağlı bir durum eğer ekran kartı slotu varsa olabilir tabi ama ben hiç laptop için ayrı ekran kartı satıldığını duymadım gerçi ben duymadım diye öyle bişey olmayacak diye bir kural yok ama bu iş için ekran kartı slotu varmı diye mutlaka bakmak lazım. intel ekran kartları genellikle onboarddır daha ziyade ve buda mainboardda kart slotu yok mizlenimi veriyor bana ayrıca bildiğim kadarı ile oyunlar pek ekran kartı seçmez sadece ekran kartları oyunu açmak için gerekli olan güce sahip olamadıkları zaman hata verirler saygılar
  • Hasmett teşekkürler bazı oyunlar için intel ekran kartı yetersizmiş call of d.. oyununu oynamıyor. Neyapalım leptop alırken buna dikkat etmedik atsak atılmaz satsak satılmaz.
  • bende 2 gün önce laptop aldım ama bu seferr paylsaşımsız ekran kartlı aldım bir tane almıştım onu satttım üstüne ekledi,m paylasimsiz aldım oyun fln oynuyosun ama intelin kedi içinden werdiği ekran karıtyla pek oyun oynuyomazsın
  • pcmcı ekran kartılari var ama onlarda tr de yok...yani su anda harici bi ekran kartı takman soz konusu degil...yapılabilecek bisey yok..laptop u degistirmek dısında...
  • olay anlaşıldı beyler teşkk. Laptopu değiştirmek gerkiyo artık
  • bende de dell var. 2 kağıda aldık. ama paylaşımlı vga. uçak simülatörü oynarken 1 gb ramın 400ünü yiyo
  • yakında asus game station cıktıgında laptoplar cosacak. bu cıhaza istenilen ekran kartı takılabiliyor. (PCI Express).
  • işin aslı oyun içinse laptop almamakta yarar var desktop pc nin verdiği heyecanı yaşatmıyo laptoplar tabi imkanlar ölçüsünde illa laptopsa bazı oyunlar hatta baya bi oyun oynayamıyosunuz eğer oyunları açacak bi laptop istiyosanız onun fiyatlarıda bi hayli yüksek gibi
  • arkadaslar ekran kartının laptopların ekran kartı ıcın dıyorum.ne kadarının paylasımlı ne kadarının paylasımsız oldugunnu nerrden anlarız bilen varmı?
  • benim laptopun durup dururken gayet de düzgün çalışırken monitör rengi 16 renge falan düştü, aceba bunun sebebi ekran kartı bozulmasından olabilir mi?
    bozulursa ekran kartı taktırabilirmiyim?
  • haklısın yarbayım
    quote:

Orjinalden alıntı: chash

işin aslı oyun içinse laptop almamakta yarar var desktop pc nin verdiği heyecanı yaşatmıyo laptoplar tabi imkanlar ölçüsünde illa laptopsa bazı oyunlar hatta baya bi oyun oynayamıyosunuz eğer oyunları açacak bi laptop istiyosanız onun fiyatlarıda bi hayli yüksek gibi
  • Benimde HP COMPAQ Presario F700 = AMD Turion 64x2 İşlemci - 2 GB RAM - 355 MB Paylaşımlı Ekran Kartım var . Crysis'ta tüm grafik ayarlarını en düşüğe getirmeme rağmen oynayamıyorum :/ Eğer oyuncu iseniz,laptop almamanızı öneririm.İlla laptop alıcam diyorsanız paylaşımlı almayın.Asus, XG Station harici ekran kartı çıkardı diye biliyorum.Çoğu bilgisayar takılabiliyor.Ama fiyatı hakkında bir bilgim yok . Saygılar
  • çift slot yer kaplayan ve yüzlerce watt güç harcayan kartların laptop versiyonlarını istemek biraz fazla arkadaşlar. O kadar ufaltıp ısınmayı önleseler Desktop versiyonlarada yaparlar. Gerçi yokmu böyle laptop derseniz evet var. Hatta ati 4850 mobil çıkaracağını filan söylüyordu. Linkteki sanırım 9800gt mobil.

http://www.alienware.com/products/area-51-m17x-notebook.aspx?SysCode=PC-LT-AREA51M17X-GC&SubCode=SKU-DEFAULT&source=ECH0032

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clarion -- 29 Mart 2009; 18:43:12 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.