Şimdi Ara

Lanet olsun sana Cristian

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • G.Sarayın ortasahasına baktıkça cristian gözüme normal gelirdi ama anladım ki bir Mustafa Sarp bile bunun yaptığının 10 katını yapıyor.Ayrıca bu oyunla Emrenin de formunu alta çekiyor,artık Aykut Hocanın şu adamı kesmesi ve biçmesi lazım

• Ya aman hocam mustafa sarpı övme bize
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schneeflocke

Ya aman hocam mustafa sarpı övme bize
    ya aykut bi zayıf takıma karşı falan emre topuz özer orta sahasını denesin mesela galatasaraya karşı tutarsa çok büyük iş olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: foreverkinqs

Hocam Sarp kötünün iyisi ama bu adam aşağında bayağası düşüğün de aşağısı bir herif
  • quote:

Orijinalden alıntı: toclase39

quote:

Orijinalden alıntı: foreverkinqs

Hocam Sarp kötünün iyisi ama bu adam aşağında bayağası düşüğün de aşağısı bir herif

Alıntıları Göster
    firenzevari bir başlık olmuş

ama sonuna kadar katılıyorum

• Mustafa Sarp en azından Türk, kontenjanda yer kaplamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Coffey

firenzevari bir başlık olmuş

ama sonuna kadar katılıyorum

Alıntıları Göster
    Kaç maçtır ilk defa yedeğe aldı Cristianı

• quote:

Orijinalden alıntı: L4rry

Kaç maçtır ilk defa yedeğe aldı Cristianı

Alıntıları Göster
    Valla cristian kötüde, ki bu maç belkide oynadıklarının en iyisiydi (işte en iyisi bu oluyo ), asıl onun kankası santos yol oldu, hiç ona laf eden yok. Adam sezon başından beri cristian'dan kötü oynuyor. Ya adama crisle birlikte yol versinler yada bizim oraya bir gişe koyalım her geçenden para alsak seneye bir hazard parası çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: thetrooper00

Valla cristian kötüde, ki bu maç belkide oynadıklarının en iyisiydi (işte en iyisi bu oluyo ), asıl onun kankası santos yol oldu, hiç ona laf eden yok. Adam sezon başından beri cristian'dan kötü oynuyor. Ya adama crisle birlikte yol versinler yada bizim oraya bir gişe koyalım her geçenden para alsak seneye bir hazard parası çıkar.

Hocam ortasaha iyi basamadiki sürekli Yattara ile karşı karşıya kaldı hatta bazen serkanıda aldı önüne.Dikkat ettiysen yine top atıcaklar diye hücuma bile 1-2 kere çıktı.

• quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: armasova

quote:

Alıntıları Göster
    Rıdvan güzel dedi:
    "bari kötü oyna be adam" diye.
    çok güldüm tv başında. bugün bi tek kristiyan kötüydü. ben takımı beğendim.
    kaybettiğimize de üzülmüyorum.
    uzun zamandır ligde böyle tempolu pozisyonlu ard niyetsiz bol gollü maç izlememiştim.
    TS yede Bizim çocuklarada helal olsun.
    Ts nin stoperine üzüldüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: armasova

quote:

Alıntıları Göster
    cristian cıkınca ileriye gidemedik ama onu napıcaz malesef ?

• quote:

Orijinalden alıntı: zurna

Rıdvan güzel dedi:
    "bari kötü oyna be adam" diye.
    çok güldüm tv başında. bugün bi tek kristiyan kötüydü. ben takımı beğendim.
    kaybettiğimize de üzülmüyorum.
    uzun zamandır ligde böyle tempolu pozisyonlu ard niyetsiz bol gollü maç izlememiştim.
    TS yede Bizim çocuklarada helal olsun.
    Ts nin stoperine üzüldüm.

bende üzüledim nedense belki ligin başı diye veya oynadığımız oyun bana güzel geldi diye normalde olsa dışarı çıkıp trabzonlu döverdim geçen sene son maçta yapmıştık ama bursalı aramıştık
  • quote:

Orijinalden alıntı: VectrAirliness

cristian cıkınca ileriye gidemedik ama onu napıcaz malesef ?

Alıntıları Göster
    Valla benim düşüncem cris'i salla baştada, santos yerine güçlü bir bek ve defansın ortasına aklı başında bir oyuncu alamadan biz daha bu golleri çok görecez gibi geliyor. Hayırlısı diyelim.
  • Yahu bı abdülkadir vardı bizde gelecegin oyuncusu vs deniliyordu ona şans edilse keske bir iki mac
  • Verilse yazcaktim ama ipod edilseye çevirmiş cümleninde icine etmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: margornn

Yahu bı abdülkadir vardı bizde gelecegin oyuncusu vs deniliyordu ona şans edilse keske bir iki mac

Yarım sezon daha İBB'de. Dönünce takımda yer bulmalı kesinlikle. Fenerbahçe'nin Gerard'ı olacak bu adam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

quote:

Orijinalden alıntı: margornn

Yahu bı abdülkadir vardı bizde gelecegin oyuncusu vs deniliyordu ona şans edilse keske bir iki mac

Yarım sezon daha İBB'de. Dönünce takımda yer bulmalı kesinlikle. Fenerbahçe'nin Gerard'ı olacak bu adam.

Alıntıları Göster
    Bu adam futbolcu falan değil. Ya da taraftarı sınıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: V_lkan

Bu adam futbolcu falan değil. Ya da taraftarı sınıyor

Alıntıları Göster
    Selçuk bile bundan 10 kat daha faydalı oynuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: toclase39

G.Sarayın ortasahasına baktıkça cristian gözüme normal gelirdi ama anladım ki bir Mustafa Sarp bile bunun yaptığının 10 katını yapıyor.Ayrıca bu oyunla Emrenin de formunu alta çekiyor,artık Aykut Hocanın şu adamı kesmesi ve biçmesi lazım

Sarp-Ayhan-Cana üçüde çok düz futbolcular ancak ölüleri bile cristiandan iyidir,Emrenin yanına topçu bulamadı FB Aurelio dan sonra...Dia yerine o bölgeye bir futbolcu alınabilirdi,Topuzda orada oynayabilir aslında,FB nin en zayıf karnı..Bütün mevkilerde 2 şer tane futbolcu varken günümüz futbolunu oynayan o bölgenin Selçuk ve Cristiana emanet edilmesi çok garibime gidiyor..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.