Şimdi Ara

Landirenzo Kit - Enjektör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Kullanmış olduğum araç 2008 model Ford Focus 212 bin kilometrede. Araçta landirenzo lpg dönüşümü mevcut. Son zamanlarda rölantide lpgdeyken araç vuruntulu çalışmakta, benzine çekince sorun ortadan kayboluyor. Araç kafa sallıyor anlık olarak. Neyse uzatmayayım : Aracın ateşleme sistemi yeni(Orjinal), lpg ayarı düzgün. İki ustaya götürdüm ikiside enjektörlerin çalışmasına baktı, İlk usta dördününde çalıştığını gösterdi, diğer usta sadece ikisinin çalıştığını belirtti(Nasıl oluyorsa). Fiyat olarak orjinaline 2000 TL, Yan sanayi olana 1000 TL fiyat verdi işçilik dahil. İkisininde 1 yıl garantili olduğunu belirtti. Temizleyelim dedim kurtarmaz diyor. Yaşadığım yerde de temizleyen yok, belki temizlenince geçebilir diye düşünmüştüm ilk başlarda sorun baş gösterince. Lpg kitinin fotoğrafını atıyorum, Omegas dedi tipine. İnternette uyumlu enjektör bulabilir miyim ? Bilgilerinize ihtiyacım var..

Edit: Aracı en son cihaza bağlattığımda P0302 Silindir 2 tekleme hatası vermişti. Lpg enjektöründen şüphelenmiştim, çünkü kontrol edildiğinde bir problem yoktu kendi ateşlemesinde.

Landirenzo Kit - Enjektör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert462 -- 30 Ekim 2021; 15:13:1 >

• Konu takip benimde başıma bela oldu. Temizletsenizde 3000 km sonra sorunlar baş göstermeye devam ediyor. Bir kaç muadil baktım. Ama işin içinde çıkamadım..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.