Şimdi Ara

Lancer, Lancer Evolution a dönüştürülebilir mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
22.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mitsubishi kendisi bile dönüştürüyor. Tuning Show'da gördüm bi tane çakması bi tane orjinali vardı, farların üzerindeki kaşları görmesem ben bile yiyodum valla
  • acaba kaput uzatması yapıp gercek evo farı konulabılırmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

Dönüşür çok ta güzel olur.

Arkadaşlar pek EVO hayalleri kurmayın gördüğünüz gibi içi dışı normal Lancer la aynı. Yani dıştan güzel gözüküyor çok performanslı ama kalite olarak düşük.

Nos takılmış şahin gibi

Valla Lancer alacak olsam muhakkak böyle bir operasyondan geçirirdim çok güzel olmuş. Ama arka stopları pek beğenmedim. Komple kırmızı olsa daha iyi olur.

İlk başta farkına varmadım kaş yapmışlar...

Bence sanki Subaru alıp onla uğraşıp STi yapmak daha mantıklı gibi.

Tek sorun şu ikisinin de motoru gerçekten çok çok vasat. Keşke daha güçlü motorları olsaydı.

Düzeltme kaç=kaş

10 saniye 0-100'ü var daha ne olsun...
    105 beygir 30 milyarlık 1.5cc araçtan

Dediğin gibi asıl dönüşüm aracı impreza
    far aynı, tampon aynı v.s.

Lancer, Lancer Evolution a dönüştürülebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34 SRY 86 -- 23 Şubat 2007; 22:49:56 >

• yanlız baktıgımda lancer ın bagajında plakalık var bunda(Yukardakı sıyah lancer) operasyonla kaybolmuş bombelenmiş orjınallıgı gıtmıs dırek...
  • 12sn 0-100 nası 10 saniye. 10 saniye olsa süper olurdu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

yanlız baktıgımda lancer ın bagajında plakalık var bunda(Yukardakı sıyah lancer) operasyonla kaybolmuş bombelenmiş orjınallıgı gıtmıs dırek...

Orjinalliği mi bozuyor Evo'ya bir adım daha mı yaklaşıyor? Evo bagaj kapağı düz ve plaka aşağıda olduğu için Çakma Evo yaparkende bu uygulamayı yapıyorlar. Şahsi görüşüm bagajda plakanın gayet hoş durduğu. Belki verdiğim resimdeki gibi komple arka tampon değişikliği yerine biraz daha sade bir etek ile gayet hoş olacak.
    @antiochos
    Aracın şuanki performansı bana yetiyor. Ha 115 olsaydı çok daha iyi olurdu ama...
    Bu yaz düğün masrafı var. Nasipse seneye bişeyler yapmayı düşünüyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

12sn 0-100 nası 10 saniye. 10 saniye olsa süper olurdu

12 değil... bende 11-12 saniye diyordum...
    Foruma giren rs mert nickli bir arkadaş youtube a video atmış...
    acaba modladımı dedim.
    Arkadaşa kamerayla çektirdim... Benimkide 10 saniye bilemedin 10.5
  • Al işte Sana Mitsubishi Lancer'dan Evo Yapmış Bi Arkadaş..

yapan adama hll olsun çok benzetmıs evoya hatta tıpkısı yani .. kımse gelıpte buna normal lancer demez cok ıı ıncelemek lazım

aa gerçi benden once birisi koymus ztn neyse soradan gordum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anshered -- 23 Şubat 2007; 23:08:39 >

• millet gelip "hadi kapışalım" derse ne yapacanıız??

"kardeş bu aralar hasta pek yormuyom" mu diyeceksiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: supremum

quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

yanlız baktıgımda lancer ın bagajında plakalık var bunda(Yukardakı sıyah lancer) operasyonla kaybolmuş bombelenmiş orjınallıgı gıtmıs dırek...

Orjinalliği mi bozuyor Evo'ya bir adım daha mı yaklaşıyor? Evo bagaj kapağı düz ve plaka aşağıda olduğu için Çakma Evo yaparkende bu uygulamayı yapıyorlar. Şahsi görüşüm bagajda plakanın gayet hoş durduğu. Belki verdiğim resimdeki gibi komple arka tampon değişikliği yerine biraz daha sade bir etek ile gayet hoş olacak.
    @antiochos
    Aracın şuanki performansı bana yetiyor. Ha 115 olsaydı çok daha iyi olurdu ama...
    Bu yaz düğün masrafı var. Nasipse seneye bişeyler yapmayı düşünüyorum.

İstediği kadar yaklaşsın o kadar operasyon yapamam hele hele 0 alacaksam

• quote:

Orjinalden alıntı: anshered

Al işte Sana Mitsubishi Lancer'dan Evo Yapmış Bi Arkadaş..

yapan adama hll olsun çok benzetmıs evoya hatta tıpkısı yani .. kımse gelıpte buna normal lancer demez cok ıı ıncelemek lazım

Ben gelip anında Lancer derim..
    Nerde bunun şişik evo çamurlukları

• quote:

Orjinalden alıntı: ccaparli

millet gelip "hadi kapışalım" derse ne yapacanıız??

Işıklarda...

- Aaa ! Abi Yanda EVO Bilmem kaç var... Kapışalım şunla
    3
    2
    1
    -Abi adama bak ne ağır başlı yaw, yarışmaya tenezzül bile etmedi.

• quote:

Orjinalden alıntı: BassMan

quote:

Orjinalden alıntı: anshered

Al işte Sana Mitsubishi Lancer'dan Evo Yapmış Bi Arkadaş..

Ben gelip anında Lancer derim..
    Nerde bunun şişik evo çamurlukları

Evet bence Evo yu Evo yapan asıl özelliklerden biriside o şişik çamurluklar.
    asıl yapılması gerekenlerden birisi de o

bi de şahsi isteğim :)
    lancerin arka farlarıyla Evo nun kiler farklı lancerin arka lastiğe doğru sivri hattı var Evo da o kısım yuvarlatılmış.

Arka farlarda değişse süper olur valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mancur -- 24 Şubat 2007; 9:19:18 >

• evo 9 un jantları siyah ve çok güzel duruyo.jantlar mutlaka siyah olmalı bence
  • Yok aßi ya ikisi arasında cok cok büYük farklar var..
    ßnce hic ugrasma arkadasların dediqi qbi benzetsen bide EVO VIII motoru lazım ona.. maaliyet cok cok fazla yani..
    Sen Lancer'i modifiye et... yaptır bi tane kraL bi body-kit carbon fiber 18'' jant at bide arka stoplar angel eye vs.vs. harbi shekİL oLur yani..
  • quote:

Orjinalden alıntı: vLKn34

Yok aßi ya ikisi arasında cok cok büYük farklar var..
    ßnce hic ugrasma arkadasların dediqi qbi benzetsen bide EVO VIII motoru lazım ona.. maaliyet cok cok fazla yani..
    Sen Lancer'i modifiye et... yaptır bi tane kraL bi body-kit carbon fiber 18'' jant at bide arka stoplar angel eye vs.vs. harbi shekİL oLur yani..

vLKn34 Evo çok asil duruyor yaw lancer ise çok klasik

lancer den başka modifiye edilecek araçlar çok
    ama önemli olan bir Evo sahibi olmak.

Ayrıca motora gerek yok tavşan görünümlü kaplumbağa olsun kabulümdür.

• ya okudumda konunun hepsini yani ne bilim lancher ı evoya benzetmek... yalancılık gibi bişe bence : ) evo kopyası yapcagna bence en kral modifiye edilmis lancher ı yapmalısın...

mükemmeliyetçi olarak düşüncek olursak kendi sınıfımızda en iyisi olmalıyız...

snn 30 ytl lik araba alcak butcen mi var o alcagin arabayi en kral sekilde modifiye edip en orjinal sekilde degistirip sınıfında/30bin ytl lik arabalar sınıfında/lancherlar arasında/ modifiye arabalar arasında en iyisi olmaya bakılmalı bence

konuyu saptırdım gibi biraz ama ne bilim evo kopyası ypmak acizlik gibi geldi yanlış anlamayın lütfen asla size bişey dediğim yok fakat ne bilim araba bnm için önemlidir kişiliğimi bile yansıtır... nasıl biriysen öyle görün gibi bir söz vardı arabamızda nasılsa öyle görinmeli

• Bir tanede beyaz araç buldum. Ön taraftan çok şık oluyorda. Ben yapacak olursam arka bagaja dokunmam herhalde arka kısım hoşuma gidiyor çünkü.

• quote:

Orjinalden alıntı: ccaparli

millet gelip "hadi kapışalım" derse ne yapacanıız??

ARKADAŞIM CİDDİ MANADA BENİ KOPARAN ESPRİ BUYDU
    şimdi gelelim dönüşüm işlemine arkadaşım arada aksaray millet caddesinde aksaray istikametine giderken bi lancer görüyorum aam ufak ufak modifiye ediyordu neyse bir müddet sonra o lancer in yerinde evomsu bişii durduğunu gördüm gayet güzel bir şekilde adam lancer i evolaştırmıştı.
    sana tavsiyem eğer alacaksan al aracını sonra ufak ufak evolaştırırsın. hem bütçeyi bir anda sarsmamış olursun hemde aklına daha yeni daha güzel fikirler gelir.
    ihtiyaç duyduğun anda TuninGTeaM e bekleriz.

• benzer ama bu benzerlikten zamanla sıkılabilirsin özelliklede gerçek evo ile yanyana geldiğinde
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.