Şimdi Ara

Lancer, Lancer Evolution a dönüştürülebilir mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
22.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: serkes

benzer ama bu benzerlikten zamanla sıkılabilirsin özelliklede gerçek evo ile yanyana geldiğinde

• iyide diyelim lancher ı böyle yaptık sonra satmak gerek oldu para ihtiyacı var bu arabayı alan olur mu ?
  • sadece tutkunları alablir..

normal bi insanın alacagını sanmıorum.. o kadar boya yiecek araba cünkü deisecek vs.
  • quote:

Orjinalden alıntı: supremum

@antiochos
    Aracın şuanki performansı bana yetiyor. Ha 115 olsaydı çok daha iyi olurdu ama...
    Bu yaz düğün masrafı var. Nasipse seneye bişeyler yapmayı düşünüyorum.

Vallahi Allah bunun EVO sunu da versin hepimize.

Keşke ben de ekmek parası kazanmaya başlasam da kendi arabam olsa, benimde böyle dertlerim olsa.

Düğün masrafını atlatıp araba modlamak gibi

• beyaz renkte çok yakışmış o lancera
  • valla satma problemi olmasa yapılır böyle ama satmak gerekirse nolcak ? çok zor satılcak belki satılmıycak bile veya ettiği fiyatın altında satılcak... gerek yok risk almaya :)

araba + 5binytl modifiye parası yerine direk 2003 kasa alfa156 alınabilinir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LsR

ßence evo VIII ' verdiqi zevki hcbi araba vermez

qecen ist. yoLunda kaptırmıs qdio.. millet bakakaLdı.. egzost yokmu bitirio ortalıgı inletti..

Evo VIII hakikaten inanılmaz bır araç,inanılmaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan74 -- 17 Şubat 2013; 9:24:30 >
  • Üstündeki parçalar değiştireleceği için kaporta hasarlı alınıp yapılırsa bütçede sarsılmaz.
  • Altın semer meselesi bence bulaşmamak daha mantıklı.
  • onu bilmemde dönüştürülürse süper olur

bence olur fakat masraflı olur ama güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: supremum

Ben şöyle bişeyler bulmuştum. Yanlış hatırlamıyorsam fiyat olarak 4000 ytl'ye aracını bu hale getirmen mümkün. Bi ara bende ciddi düşünüyordum ama bir süre erteledim.

Lancer, Lancer Evolution a dönüştürülebilir mi?

konu canlandırmak biliyorum ayıp ama. Normal lancer'i bu şekilde kaça maledebiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: muratcool

konu canlandırmak biliyorum ayıp ama. Normal lancer'i bu şekilde kaça maledebiliriz?

Mesajı atalı 5-6 yıl kadar geçmiş.
    O zamanlar 4000 liralardan bahsediliyordu. Tabi bu fiyat servisin fiyatıydı. Şuanda piyasada fibercilerde daha ucuz maliyetli seçenekler olabilir ancak bu durumlardan malesef bilgim yok.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.