Şimdi Ara

lancer -- corolla

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    acil fikirlerinizi bekliyorum, bu akşam karar vermem lazım.
    2004 Lancer Tiptronik vites 130.000 km de bagajta boya var onun haricinde problemsiz, 15.250 ye alınır mı? 1-2 sene binip satılabilir mi , kaca gider, masraf problem çıkarır mı bu km de olmasından dolayı? Acil bilgi ltf.
    (Bir alternatif te 1999 Toyota Corolla 1.6 Otomatik vites (kedi gözlerden) çok temiz 85.000 km de 12.500 YTL)
    Tşk.

• tabiki corolla hiç sorun çıkarmaz rahat rahat binersin
  • Corolla daha iyi bir seçim
  • Lancer biraz lüks kaçar. Arıza veya kaza drumunda sizi üzer. Yine Corolla mantıklı görünüyor. Parça ve servis sıkıntısı çıkarmaz.
  • coralla
  • corolla al hocam hem paran cebinde kalır hemde daha kolay satarsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: veyselh

arkadaşlar,
    acil fikirlerinizi bekliyorum, bu akşam karar vermem lazım.
    2004 Lancer Tiptronik vites 130.000 km de bagajta boya var onun haricinde problemsiz, 15.250 ye alınır mı? 1-2 sene binip satılabilir mi , kaca gider, masraf problem çıkarır mı bu km de olmasından dolayı? Acil bilgi ltf.
    (Bir alternatif te 1999 Toyota Corolla 1.6 Otomatik vites (kedi gözlerden) çok temiz 85.000 km de 12.500 YTL)
    Tşk.

2004 model araba için çok km yapmış..almayın derim..alırsanız elinizden zor çıkartırsınız.
    toyota alın ama km si düşük olsun biraz daha...
  • herkese teşekkürler, lancer taramaz çıktı, corolla nın sahibi de su yaptı, şimdilik corolla bakmaya devam edeceğim, tutulmuyor bu yuvalak farlı modeller fakat herkes satarken yüksekten uçuyor :-(
  • lancer mi corolla mı diye sormanıza gerek yok.

ikisi de sorunsuz ve güvenli gerçekten.

iyi aramalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEDAT_06 -- 2 Şubat 2008; 11:53:56 >
  • fiyatlar emsalse 99 model corollaya göre 2004 lancer daha mantıklı (km'si çok ama) sonuçta mitsubishide japon, tek sıkıntı 2.eli çok zayıf. ama 2004 model arabayı daha uzun yıllar kullanabilirsin. km düşük olsaydı lancer derdim.
    hem o yuvarlak farlı corollalar tamamen türk işi olduğu için hiç tutulmadı. biraz daha bütçeyi yukarı çıkarabilirsen 2003-2004 corolla derim.
  • Veysel bey aldınız mı? araştırmanızda kafanıza göre birşey buldunuz mu?
    lancer ve toyota araştırmasına devam bence.
  • hayır malasef hala bir araç alamadım, aramaya devam ediyorum ama sıkılmaya başladım artık , hem düzgün hemde makul bir fiyat bulmak çok zor...
  • Her kafadan ayrı ses Mitsubishi Toyotadan daha sağlam araçlar üretir... Bakmayın türkiyede tutulmuyor dağıtıcısının politakları yüzünden .. Lancer ' e sorun çıkarar diyen arkadaşlara selamlar .. siz hiç mitsubishi sahibi oldunuz mu ?
  • bende lancerin 86 model dizeli vardı. aldığımda bi motoru yaptırdım. 6 sene sorunsuz kullandım. üç ay önce sattım .şi mdi pişmanım sattığıma. Mıtsubıshı , toyatadan daha kaliteli otomobil üretiyor.
  • toyotanın t si yokken mitsubishi japonyada uçak ve otomobil üretiyordu.

ülkemizde tanınmıyor o ayrı mesele
  • 2005 toyota corolla sol HB arabamı ufak bir kaza sonrası toyota servisine bırakmıştık. Oradan binsin diye eşime mitsubishi lancer (80-90 arası bir modeldi). Hayretle bizim toyotadan daha konforlu olduğunu gördük. Aracın her yeri dökülüyordu ama daha rahat bir araçtı. Bu sayede toyotadan kurtuluşumuz hızlanmıştı.
  • 2004 lancer varken ben 1999 toyota almam sahsen.

yürüyen aksam olarak o model corollaya gore cok iyidir.

lancer corolla kalitesinde bir arac binmeden corolla demeyin bence...
  • lancer arkadaşım çok güzel bir araç tek dezavantajı 2.elinin zayıf olması
  • Birde Toyotalar tamam kaya gibi çok iyi araçtır ama otomatik viteslileri pek tutulmaz keza vites oranları iyi değil ve aşırı yakıt sarfiyatı vardır...

1-2 sene içinde satacağım diyorsan mitsubishi malesef uygun olmaz...
  • bencede corolla... o lancer yaşını bulmuş
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.