Şimdi Ara

Lair normal oyuncu incelemesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • n4g link:http://www.n4g.com/ps3/News-62766.aspx

inceleme link:http://boardsus.playstation.com/playstation/board/message?board.id=lair&thread.id=5167&view=by_date_ascending&page=1

baya uzun bisiler yazmıstım sildim isteyen istedigi yorumu yapabilir ozellikle n4g de yazılan yorumlara bakmanızı oneriyorum..

kısaca ozetlersem incelemeyi yapanın annesi sonyde calısıyormus ve buna warhawk ve lair ı getirmis baya acıklayıcı guzel bilgiler var..her konuda bisiler yazmıs..su ana kadar okudugum en iyi lair incelemesi diyebilirim..kontroller berbat diyip 5.0 verenlerden cok daha kaliteli bir inceleme oldugunu okumaya basladıgınız an anlıyacaksınız zaten..

• saol bende bu bilgileri arıordum azda olsa işime yaradı
  • Tamam zaten alacaktım şimdi kesinleşti
  • Süper oyun olduğu için çıkmadan 15 pounda düşmüş amazonda...Normal oyunlar 39 pound...
    Mantıklımı geliyor size
  • ucuz etin yahnisi muhabbetine gireceksen, bende strateji,pazarı ele geçirme,tutundurma, sürümden kazanma muhabbetlerine girerim...

hem o kadar korkma, her ucuz olan şeye lehim sürmek gerekmiyo:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: sho-ryu-ken

ucuz etin yahnisi muhabbetine gireceksen, bende strateji,pazarı ele geçirme,tutundurma, sürümden kazanma muhabbetlerine girerim...

hem o kadar korkma, her ucuz olan şeye lehim sürmek gerekmiyo:)

Koray merak etme lair in oyun dünyasındaki yeri özel olacaktırÇünkü o tarz bir oyun daha hiçbir platformda olmadı ve olmasıda çok zor gözüküyor
    Oyun açısından bence en önemli konu kontrollerin nasıl tepki vereceği,bakalım lair bu sınavı nasıl atlatacak

• Silinmesini istemiş mesajının arkadaş,annesinin işine zarar gelmemesi için.

Bence incelemelere fazla taktınız kafayı.Bir oyunda bir yönün kötü olabileceği ihtimalini kabullenmek istemiyor konsol sahipleri hiçbir şekilde.

Aynı arkadaş böyle bir şey dese ve incelemesinde yerden yere vursa oyunu,hem o sitede hem de bu sitede edilmeyecek laf kalmaz,fake denilirdi bence....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solidfb -- 27 Ağustos 2007; 20:04:56 >
  • Şurda kaç gün kaldı zaten..

Oyunu alınca buraya bol bol yorum yapıcaz nasıl olsa.
  • n4g deki yorumları okuyun demistim kimse bakmamıs galba asıl olay yorumlardı

adama okadar cok saldırı yapılmıs ki sony calısanı pis kaka fanboy!! dıııttt(anladınız ) gibi yazdıgı incelemeyi kaldırmak zorunda kaldı..fanatikligin nerelere ulastıgını gormenizi isterdim..

sony calısanı denilen adamda 4:3 tv vardı sony bravia hd tv de reklam amaclı bisi yapmamıstı..saf duygularla yazılmıs harika bir incelemeydi en guzel yanıda soru cevap seklinde gitmesiydi..atıyorum biri soruyor:

kontroller nasıl?

5 dk alıstırma bolumunde oynarak alıstım ve bence cok zevkli diyordu..sixaxis le oynamanın cok degisik ve keyifli bir deneyim oldugunu yazıyordu..

ya da oynanıs suresi yazıldıgı gibi 6-8 saat mi diye sormus biri,

eger asmıs bir oyuncuysanız her bolumu ilk seferinde gecebilirseniz(bolumlerin cok zor oldugundan da bahsetmis) bitirebilirsiniz ama benim gibi normal bir oyuncuysanız oyun suresi 12-14 saat olacaktır,ayrıca oyunda baya kilitli icerik oldugunu bunları acmak icinde bolumu gold medal alarak bitirmek gerektigini soylemis..yani sırf oyunu bitirmeye calısarak bile 12-14 saat arasında bitirebiliyomussunuz..gold medal ları almaya,yeni dragon vb seyleri acmaya kasarsak oyun cooookk daha uzayacak..

bunları yazmamın nedeni kendine profesyonel diyen bir avuc site,yazar bu adamın yazdıklarının ya da acıkladıklarının ceyregi kadar bile bilgi vermedi..gordugumuz incelemeler bu oyun kaka,pis al sana 5.0!! tarzıydı hep.. n4g de best review yet? baslıgında haberi sundu..

isin en ilginc tarafı bunları yazanın 13 yasında bir cocuk olması..tabi hep artıları da yazmadı eksileride en guzel sekilde soyledi bazı slow motion haraketlerden sonra kameranın degisik yerlere gittigi gibi..daha baya bisiler yazmıstı ama saolsun xbotlar adama okadar cok saldırmıski o da yazısını editlemek zorunda kaldı..

okumayanlar sorularını yazsınlar aklımda kaldıgı kadar bisiler yazmaya calısırım..keske herkes okuyabilseydi incelemeyi..

drizzt_tr

amazonun satıs politikasına gore oyunu degerlendiren bir tek seni gordum.. supersin! boyle devam et

• Folklore oyununu çok beğendim ve şu an gördüğüm kadarı ile Amazon da 15 pound gerçekten Lair ile birlikte..

Burayada gelse bari bu fiyatla..
  • GC 2007 fuarda bir ekip LAIR I incelemis kontroller cok iyiymis. http://www.joystick.com/2007/08/27/lgc07-lair-hands-on-impressions Bu da baska link kaynak ortak.http://www.n4g.com/News-63006.aspx cok iyi kontrollere sahip, etkileyici görselligi ve sorunsuz frame rate i ile dikkat cekmis.. Yeni haber. Sfred sana hak veriyorum demin Folklore harika.

• Folklore e kötü diyen zihniyet, kalkmış Bioshock demiş...Abi hertaraf zibil gibi FPS kaynıyo zaten..biraz değişiklik fena mı olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: GT_Driver

GC 2007 fuarda bir ekip LAIR I incelemis kontroller cok iyiymis. http://www.joystick.com/2007/08/27/lgc07-lair-hands-on-impressions Bu da baska link kaynak ortak.http://www.n4g.com/News-63006.aspx cok iyi kontrollere sahip, etkileyici görselligi ve sorunsuz frame rate i ile dikkat cekmis.. Yeni haber. Sfred sana hak veriyorum demin Folklore harika.

Bende tam yazacaktım buraya bu haberi neyse. Dediğim gibi isterse bu oyuna 0 versinler alıp oynamak gerek...

Artık incelemelere güvenmemek lazım.

20 dk lık demoda 1 kere frame rate olmuş bu arada inceleyen ekip çok beğenmiş oyunu.

• quote:

Folklore e kötü diyen zihniyet, kalkmış Bioshock demiş...Abi hertaraf zibil gibi FPS kaynıyo zaten..biraz değişiklik fena mı olur

değişiklik güzel olur ama folklore çok çizgisel bir oyun....demodan bu anlaşılıyor...her şey grafik demek değildir...animasyon demek de değildir....
  • quote:

Orjinalden alıntı: VESRAP

quote:

Folklore e kötü diyen zihniyet, kalkmış Bioshock demiş...Abi hertaraf zibil gibi FPS kaynıyo zaten..biraz değişiklik fena mı olur

değişiklik güzel olur ama folklore çok çizgisel bir oyun....demodan bu anlaşılıyor...her şey grafik demek değildir...animasyon demek de değildir....
    Hersey grafik degil animasyon degil su degil bu degil eilimizde ne kaldi peki? Hele ki bi Bioshock cikti 10 190 aldi bütün herseyi sildiniz 2007 nin en iyi oyunu secilmesse iste o zaman görüsürüz secilmek ZORUNDA. Buldum delisi olmussunuz sanki ne animasyondan yoksun karakterler icler ACISI efekler.. Bioshock PIRRRRRRRRRRRR PIRRRRRRRRRRRR. 2007 nin en iyisi secilmesi gerek bu notlari aldiysa secilsin. Konumuz LAIR

• inceleme kaldırdıgı icin biraz daha ayrıntı yazıyım da yanlıs anlasılma olmasın..

incelemeyi yapan bu oyun 10 uzerinden 1000 alır butun oyunları ezer kral olur mantıgında yazmamıstı incelemeyi..eksiklerini gayet iyi acıklamıstı..8.5-9 arası alması gereken hit bir oyun oldugunu soyluyordu..bunu herkes soyluyordu zaten ama oyunu oynayan birinin bunları soylemesi iyi oldu

4 unde cıkıyor lair.. oyun bu forumda ilk benim elime gecerse acarım lair topic i konusuruz oyun hakkında,verilen puanlara bakıp guleriz

vesrap

konumuz folklore degil ama demoyu ne ara oynadın da oyunun cok cizgisel oldugu izlenimine kapıldın?iyi niyetle yazdıgını dusunerek soyle bir acıklama yapıyım sana

demolar oynanıs hakkında fikir verir konu,oyunun nasıl ilerliyecegi gibi ayrıntıları gostermez..hep aynı diye elestiri yapıcaksan bu oyuna fpsleri falan oyundan saymaman gerekiyor..yanlıs bir yorum olmus,cogu ps3 yorumun gibi

• Yorumlarini okuduktan sonra LAIR i alabilirim nasil olsa GT 5p bedava oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: VESRAP

quote:

demoyu oynadın mı birader?
  • Oynasa zaten öyle bir cümle kurmaz. Cizgisel ne demek? Abi böyle cizgiler ciziyon Demo dan komple full oyunu degerlendirmis yazik ya
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.