Şimdi Ara

LAGUNA II GRUBU *** Gelin; Konuşalım, Tartışalım, Paylaşalım *** (1137. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
24.183
Cevap
248
Favori
1.645.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11351136113711381139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzel bir noktaya değindiniz, boşta iken gaz verirken aynı tepkiyi göremiyorum. Düşüncelerim biraz daha elektronik aksama kaymaya başladı şimdi. Beyinden gelen aykırı bir emir olabilir. Araç hareket halindeyken bir sıkıntı yok. Durup kalkmalarda bu sorunları hissediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • basartenk kullanıcısına yanıt
    Motor sıcakken kapağı açarsan yapar onu. Normal bir şey.
  • Arka kapı camında perdenin takılacağı kanca kırıldı. Bir de kolçağın arkasındaki küllüğün mandalı kayıp. Küllük durmuyor. Elinde olan ya da temin edeceğim bir yer bilen var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2F705CC89 -- 8 Mayıs 2018; 23:28:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2F705CC89

Arka kapı camında perdenin takılacağı kanca kırıldı. Bir de kolçağın arkasındaki küllüğün mandalı kayıp. Küllük durmuyor. Elinde olan ya da temin edeceğim bir yer bilen var mı
    geçen sene o kanca bana siparişle bursadan gelmişti fiyatı 50 liraydı
  • 🤭çokmuş fiyatı. Küllük mandalı bulur muyum peki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhabalar aracım 2004 1,6 privillage araç ilk çalıştırmada akü şarj problemi uyarısı veriyor. ancak 100mt gittikten sonra düzeliyor. araç normal çalışıyo herhangi bir problem yok bu arızayı nasıl aşabilirz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Willian

merhabalar aracım 2004 1,6 privillage araç ilk çalıştırmada akü şarj problemi uyarısı veriyor. ancak 100mt gittikten sonra düzeliyor. araç normal çalışıyo herhangi bir problem yok bu arızayı nasıl aşabilirz ?
    bu arızanın sebebi gösterge panelinden kaynaklı gösterge paneli söküp lehim yapan arkadaşların düzelmişti sorunları forumlarda detaylı bilgi var
  • N11 de kanca görmüştüm ben. 27 liraydı galiba.

• Arkadaşlar 2006 model 2.0 Turbo otomatik bir araç almak üzereyim araç 240 binde genel olarak güzel kozmik olarak çok küçük sorunlar var araçta bakmam gereken kronik arızalar varmı teşekkürler

• hakanberber53 H kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun kaça anlastiniz? Bende de 2006 model 1.6 var kronik olarak trim sesleri diyebilirim sadece.

• BLADEEEE kullanıcısına yanıt
    26.5. Bine aldım trim sesleri nereden geliyor dün test ettik ama bir ses duyamadım açıkçası motor şanzıman güzel kaporta düzgün ama illaki masraf edicez araba binmek için

• Beyler şimdi size yapmamaniz gereken birşey söylüyorum. Klima sesli çalışıyorsa ellemeyin bırakın sesli çalışsın. Benim gibi motoru söküp iki tık tık bi fis fis düzeltmeye çalışırsaniz bozulabiliyor. 260 lira verdim şimdi kargoda gelince büyük bir titizlikle takıp bir daha dokunmayacagim.

• Herkese hayırlı sahurlar ve hayırlı ramazanlar

Bende 2003 model Laguna 2 prvgl aldım aranıza yeni katıldım araçla ilgili araştırmalar sonucunda burdayım

Şimdi sizden bir yardım isteyeceğim

Multimedya sistemi ve geri görüş kamerası takmak istiyorum ve direksiyon tuşlarını da kullanabileceğim bir model varmıdır internette böyle bir bilgi bulamadım şimdiden teşekkürler

• Enes1960 E kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun aynı şekilde ben de arıyorum. Double dyn yok gibi varsa da çerçevesini bulmak zor. Indash türü teyp kurulabilir kolayca. Taktirirsaniz paylaşın bizler için de fikir vermiş olur.

İnşaallah usta bakalım arayışımız devam ediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2500 devire kadar buz gibi yapan araç 2500 devir ve üstünde ılık üflüyor ama 2500 devir altına inince tekrar soğuk üflemeye başlıyor. Sorum sıkıntı nedir başına gelen yaşayan varmıdır.

double
    Sahibinde bunu buldum tam uyumlu filan dediler direksiyon kumandası filan ne dersin usta
  • Enes1960 E kullanıcısına yanıt
    Hocam bu standart double dyn yani lagunaya has bir tarafı yok. Ama çerçeve veriyorsalar ekstradan ancak öyle olur. Bu haliyle kenarlarında boşluk kalacağı aşikar.

• Arkadaşlar 2004 laguna 2 aracımda seyir halindeyken gösterge panelinin ışıkları biranda söndü açıp kapatıyorum farları biran yanıyo ama hemen gidiyo nedendir?

• quote:

Orijinalden alıntı: esnaf elektronik

Arkadaşlar 2004 laguna 2 aracımda seyir halindeyken gösterge panelinin ışıkları biranda söndü açıp kapatıyorum farları biran yanıyo ama hemen gidiyo nedendir?
    benimde geçen günlerde gösterge panelim tamamen gitti ışığıda yanmıyordu servise gittim sigortlarını söküp taktılar düzeldi sizde bir deneyin belki yararı olur 10amperlik ve 30 amperlik 2 tane sigortası var panelin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cashuva -- 2 Haziran 2018; 21:12:27 >
  • 
Sayfa: önceki 11351136113711381139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.