Şimdi Ara

LAGUNA II 2.0 PRİVİLEGE

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
2
Favori
14.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABA ARKADAŞLAR.LAGUNA UZUN SÜREDİR HOŞUMA GİDEN BİR ARAÇ AMA BİR TÜRLÜ KISMET OLUP ALAMADIM.SİZCE 2004 2005 2.0 LAGUNA 140 HP ALINIR MI?LPGDE YAKITI NASIL OLUR?ARABANIN GÜVENLİĞİ İYİ Mİ?PERFORMANSINI MERAK EDİYORUM.ARTI EKSİ YÖNLERİ NELERDİR?TAVSİYE EDERMİSİNİZ.TEŞEKKÜRLER.

• http://forum.donanimhaber.com/m_35550700/mpage_81/f_/key_laguna//tm.htm#44392380 arkadaşım bu forumu okursan gerekli bilgileri bulursun kolay gelsin.
  • selamün aleyküm yıllardır bir sürü otomabile bindim kartal dogan uno marea avrupa ve doblo palio bwv ve renoya döndüm brodway toros renult 21 konkort optima ve en

son laguna 1998 suan 3 senedir 2004 yeni laguna 2 ye biniyorum cok aracım oldu ama ben bugüne kadar eşşeklere binmişim laguna 2 yi alınca bunu ögrendim laguna 2 2.0

privilege şuan arabam bu arkadaşlar iyi okuyun yol bilgisayarı türkce konuşmalı arıza bildirim bilgisayarı 12 hava yastıgı dorpito buz dolabı gece görüş bilgisayarı park

sensörü ön yan arka park sensörü gece görüş bilgisayarı lastik gösterge arıza göstergesi yakıt ölcüm bilgisayarı kılima şöfor kılıma yolcu cıft yonlu kılıma bitmedi bagajda ses

sistemi fıransız yapımı tekrar bagjda buzdolabı yerı yagmur sensörü far sensörü hız sabitleyici dijital yol göstergesi aracında olabilecek her türlü arızaları türkce konusmalı

ve en yakın renult servıs telefonları mavıgasyon bilecik cankırı yapıyorum ayda 1 kez bazen daha vazla yolum gidiş geliş 1100 klmtre lpg 220 tele yakıyor herkez yorum

yapıyor saygıyla okuyoruz ama lütfen bilmeyenler yorum yapmasın sorsun 1,5 ton arabam araba kalkış esnasında yakar dur kalklar yakıdı artırır

uzun yolda ben idda ediyorum 2000 motor aramla 1.4 palıodan az yakarım bastıgımda 250 yide görüm daha fazlasını basmadım kortum ama 250yi gördüm hızlı tırenden daha hızlı bir araba 150 bınde modelı ve üstü fark

etmez buyurun cıkalım yola beni tutacak bir deli kanlı varmı yolda göreyim kasa agır motor büyük olan araclar uzun yol aracıdır yakıtı ise harikadır saglamlıkda fıransızlar

gercekten yapmışlar ben 30 senedir otomobile bindigimi ve zevk aldıgımı anladım laguna 2 alanlar arkadaşlar 2000 motor sakın unutmayın bu araclar harıka herkeze

tavsiye ederim makam arabası karsıdan baktıgında sipor içine girdiginde geniş bir aile aracıdır 2012 meganla degişmem dikkatinizi cekerım lagunanın yeri cok ayrıdır

servis bakımları ucuzdur yanı diyer otolara göre herkeze ıyı gunler dılerım herkz aracını yassınkı özellik ve güzellik görelim bilmediginiz araclarda kulakdan duymayla yorum yapmayın lütfen

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.