Şimdi Ara

La Casa De Papel (2017 - 2021) | Netflix (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.314
Cevap
35
Favori
93.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WISDOM

dizi ne popüler oldu be

böyle ucuz,mantık hataları dolu, basit diziler bu kadar tutuyor kaliteli işleri kimse bilmiyor

bomb has been planted

hep bu ergenler wisdomcum

eğer ki bir dizi instagram ve twitter gençliğinin eline düşüp orada konuşulmaya başlarsa zincir gibi sırasıyla herkes izlemeye başlıyor ve diziye methiyeler diziyorlar.

halbuki ne kaliteli diziler ülkemizin gençlerine hitap etmiyor diye 1-2 sayfa konuşulmuyor bu forumlarda,sözlüklerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imagineod

La Casa De Papel (2017 - 2021) | Netflix

monicayı görünce direk o kadına benzetmiştim zaten çok benziyorlar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 11 Şubat 2018; 17:37:28 >
  • 1. sezon sonu bitirdim.

O çatı katında planları öylece bırakmak tamamen aptallık. Dizi 2.sezona gitsin, polise ipucu çıksın diye bırakılmış. Her şeyi düşünen adam o kadar şeyi öyle bırakmaz.

Ayrıca Profesör'ün yanıldığı bir nokta var. İnsanları para bağlar evet ama hayatta kalma içgüdüsü insanın ilk güdüsü. Rehineler doğal olarak özgürlüğü seçeceklerdi belliydi.

Son olarak Profesör herkese "ilişki yok ilişki yok" dedi kendi yarattığı ilişkiden dolayı plan gidiyordu.

Abartıldığı kadar bir dizi değil.

6/10

• Hiçbir rehinenin canına dokunulmadı iyi bile davranıldı.Neden parayı seçmesinler?Bir anda havadan bir milyon euro kazanma şansı veriliyor.Hayatını değiştirecek bir para.İllaki atlayan saflar olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 12 Şubat 2018; 20:46:18 >
  • İkinci sezon netflixe ne zaman gelecek ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk 5 bölümü tak tak izledim.
    profesör ve berlin tam profesyoneller.
    diğer karakterlere birşey demiyecem.küfürden ban yemek istemiyorum.
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    6 Nisan
  • Biri beni bu diziyi izlememde yar T ımcı O labili R mi?
  • Diziyi bugün bitirdim, gerçekten muazzam özellikle sonu beni bitirdi gerçekten. İzlemenizi tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhteşem bir diziydi gerçekten. Başı, ortası, sonu efsaneydi. Bir solukta izlemelik. Keşke devamı gelseydi be..
  • Reisten selam var

https://instagram.com/p/BfJd-rdBNtd/

• Senciyiz be kral senci

La Casa De Papel (2017 - 2021) | Netflix

• ilk sezonu izledim, güzeldi ama abartılmış baya.

breaking bad, twd gibi aşırı hype örneği oldu benim için. kalan 6 bölümde de pek birşey değişeceğini sanmıyorum
  • berlin istanbul olaydı keşke

• Düşünsenize bunun da uyarlaması yapılıyor isimler Mübarek,Ankara,Yozgat,Sivas,Adana,Çorum falan

• Yav şu diziyi indirebileceğimiz bir platform yok mu?

Netflix aboneliğim var fakat oradan izlemek istemiyorum. Ne rarbg'de ne de normal download sitelerinde/forumlarında bulabildim.
  • Çöp

• Ne alaka şimdi ispanya şehri mi vardı isimlerde, ha kudüs halep afrin mekke medine falan yaparlar

• quote:

Orijinalden alıntı: The saints of killers

Ne alaka şimdi ispanya şehri mi vardı isimlerde, ha kudüs halep afrin mekke medine falan yaparlar

Profesörün isminden eminim ama

• Ne
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.