Şimdi Ara

La Casa De Papel (2017 - 2021) | Netflix (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.315
Cevap
35
Favori
93.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

mesajı görmek için tıklayın.
    Bütün planın bak altınları çaldık he söylersek ekonomi çöker ona göre diye yapılan bir tehdit üzerine kurulması o kadar saçma ki

• Dünya kesinlikle bu gibi kadınların memeleri hatrına dönüyor.

• zaten mantık hataları olan bir dizi ama son kısım çok saçmaydı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • izlemeden abanan famdomlar yüzünden 9 küsürdü herhalde final puanı, düşmeye başlamış

sonunda kurtulduk berlin dizisinin fragmanınına dahi elimi sürmem

• Neyse ki daha fazla sıvamadan bitirdiler.

Şu dizinin hakkı darphaneyi soyduktan sonra bitmesiydi.

Ama tuttuğu için sakız gibi uzattıkça uzattılar.

Verdiğiniz mesajı da aldık ama final bana göre saçmalıklar silsilesiydi.

• Spoiler,

Dizide esas hata bazı planları tutmadı ve tutmamasına prof şaşırdı ve hiç beklemediği bir olaydı. Senaryo esas bu kısımlarda saçmaladı zaten çünkü prof bulduğu çözümler önceden olabilecekleri hesaplayıp yedek plan hazırlandığını gösteren çözümler. Oysa o gelişmelere verdiği tepkiler hiç hesaplamadığını gösteriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • finali çok güzeldi. diziye laf atanları anlamak mümkün değil izlerken mantık hatası aramak için kasım kasım kasılacağınıza yaslanın arkanıza keyfini çıkarın az

• Spoiler,

Altınları çalmalarına ne diye izin veriyorsun öldür gitsin koy pirinç kaplamaları rezervlere yine devlet sırrı olarak kalsın.
  • Requiem for a Dream kullanıcısına yanıt

Ben de eleştirenlerdenim ama izlerken mantık hatası aramadım. Aramaya gerekte yok çünkü çok bariz ortada hatalar. Hatalar kendisini çok bariz belli ediyor. Keyifle izledim ama keyifle izlemek mantık hatalarını fark edilmez yapmıyor.

Benim eleştirim son 2 bölüm için geçerli. Önceki bölümlerde bariz mantık hataları görmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 8 Aralık 2021; 11:42:34 >
  • son sezonları sevmeyen biri olarak 5.sezon 2.kısmı zevkle izliyorum. Belki son bölümler olduğu içindir. 5-1.kısmı atlayarak izlemiştim ama son bölümler güzel geçiyor.

• final çok güzeldi bee..

ilk 2 sezon on numaraydı. 3-4 eh işte, balondu. Mantık hatalarıyla doluydu. 5-1 fena değildi ama 5-2 ile güzel bir kapanış yapmışlar. Elveda la casa de papel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 8 Aralık 2021; 14:51:4 >
  • Mantık hatası aramayın zati dizinin kendisi mantıksız. Değil ispanya Moritanya özel kuvvetleri yarım saatte öyle bir yeri ele geçirir.

• Saçmalardan seçmeler dizisini bitirdik nihayet. Bu kadar zorlama ilerleyebilirdi. Senaryo 3.sezondan sonra bitmişti. İki sezondur zoraki izlediğimi söyleyebilirim. Gereksiz sahnelerle yoğurulmuş duygusallık çok çok sıkıcıydı. İspanyollar biz türklere selam çaktı burada. En azından dizinin kahramanlarına yarar şekilde finalini yaptı diyebiliriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vasat giden 2. soygun bölümleriyle iç burksan da Way to Fall'u tekrar hatırlattığın için gönül aldın LCDP.

Wyoutube
    Track: Way To Fall Artist: Starsailor Album: Metal Gear Solid 3: Snake Eater OST (Disc 2) Lyrics: Son You've got a way to fall They'll tell you where to go But they won't know Son You'd better take it all They'll tell you what they know But they won't show Oh I've got something in my throat I need to be alone While I suffer Son You've got a way to kill They're picking on you still But they don't know Son You'd better wait to shine They'll tell you what is yours But they'll take mine Oh I've got something in my throat I need to be alone While I suffer Oh There's a hole inside my boat And I need stay afloat For the summer Long Oh I've got something in my throat I need to be alone While I suffer Oh There's a hole inside my boat And I need stay afloat For the summer Son You've got to wait to fall They'll tell you where to go But they won't know
    https://www.youtube.com/watch?v=F9hagVL-__c

• Mutlu sonla bitirecez diye sonunu saçmalamışlar onun dışında fena değildi. En azından adamlar işi şova döktüklerinin farkında ve bunu saklamıyorlar bu yüzden şura saçmaydı bura böyleydi demenin anlamı yok. Sıkıcı olmayan, her bölümü sürükleyici, bir sonraki bölümü merak ettiren ve sonu nasıl bitecek diye düşündüren bir dizi izlettiler. Bir dizinin daha sonuna geldik, Sierra'nın memişleri unutursak kalbimiz kurusun.

• Saçma sapan zorlama bir finaldi, biz diziyi ilk sezonlarda berlin reisle beraber bitmiş olarak hatırlayalım...

Spoiler,

Altınları çalmalarına hadi izin verdin !! hepsini öldür gitsin, devlet eliyle giydirip kuşandırıp neden tatile yolladın, vay efendim bak seni söyleriz haaaa. Nasılsa ekonomi yalandan kurtuldu, demedimi 60-70 yıl altınların sahte olduğunu sadece başbakanlar bilecek diye. Onuda geçtim içlerinden 2 tanesini öldürse profösör dökülmeye başlardı zaten planı. Sierra'nın memeleri için teşekkürler tüm final boyunca izledik...
  • Netflix in SJW finali hic sasirtmadi. Benim anlamadigim sey bu calinan altinlar, zenginlerin degil senin benim gibi her gun ise giden masumlarin. Yani o halk niye soyguncuya empati besler?

Rezalet sjw finali. Biliyordum ama izledim zorlama bir finaldi.

• Dizi zaten komple berbat ilerliyordu. Aşırı saçma bir şekilde bitti. Gerçekleşme ihtimali milyarda bir bile olamaz.

Spoiler,

Koskoca bir devletin özel harekatına herkesin önünde sıkacaksın, öldüreceksin ve altın çalıp yerine pirinç koyacaksın da nefes almana izin verecekler. Yok artık Lebron James.
    Bir de en son sahnede herşey bittikten sonra nasıl koyduk manasında dans edecekler öyle mi? Asıl orada kafalarına sıkarlar. Altın bulunsa da bulunmasa da...
  • Dizinin sonundaki isimler neydi anlamadım. Ankara, Bursa, Adana vardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet sonunda bitti.

Spoiler,

yer yer saçma be dedirten sahneleri olmadı değil ama sonunda mutlu etti mi fena değilmutlu son olmasa olmazdı zaten
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.