Şimdi Ara

La Casa De Papel (2017 - 2021) | Netflix (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.315
Cevap
35
Favori
92.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanat sanat içindir diye boşuna demiyoruz. Sanatsal kaygılar dışına taşıldı mı bakınız netflixni para hırsı, bakınızı siyasi ve sosyal hak işetlik cart curt.

İspanyada televizyonlanrında yayınlanırken efsane olan bir diziyi. Sjwci netflix ne hale getirmiş. Yahu tamam ilk sezon da öyle sıfır mantık hatası şeklinde değildi ama bir ağırlığı vardı. Bu son 3 sezon gerçekten facia karakterle oluşan bağ hatrına izliyoruz resmen

• Bu kadar sjwnin bokunun çıkarıldığı bir dizi daha görmedim ( türevlerinden kaçındığım içinde olabilir). Öyle abartılmış ki dizinin içinde mesaj vermek değil diziyi sırf bu mesajları vermek için çekmişler hissi uyandırdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle hocam. baştan aşağıya öyle. Sosyamesaj iöeren dizi değil. DİZİ İÇere n sosyal mesaj adeta.

Diziyi ilk yazan senarist şuan evde sinirden duvar yumrukluyor muhtemelen

Berlin gibi bir karakteri bile ne hale düşürdüler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 14 Eylül 2021; 20:0:24 >
  • sjw yi Netflix kadar genel yayın politikası haline getiren başka bir platform yok zaten. Sadece bu dizi için değil yaptıkları her iş böyle, uyarlamaların da içinden geçiyolar aynı zamanda. En basiti google sjw yazıp öyle görsellere baksanız bile direkt Netflix dizileri çıkıyor.

En basiti kendi adıma söylüyorum siyahilere veya eşcinsellere karşı bir önyargım yokken artık izlediğim her dizide/uyarlamada gözüme sokulmalarından dolayı bir nefret oluştu bunu başardılar enteresan.

• Profesör İspanya’nın ekonomisini tamamen çökertecek ona inanıyoruz.

• Abi cok abartiyorsunuz ya. Sanki kimya formulu kusursuz olmalı. Dizi yani abi eğlen geç ne bekliyorsunuz. Tamam ilk sezonlar cok guzeldi ama onlar da mantik hatasi doluydu. Mantik vs aramayin abi eglenin gecin.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Son 2 bölüm kalmıştı, onuda az önce izledim , gittim bir tane ağrı kesici hap aldım, başım ağrıdı bitmek bilmeyen silah seslerinden.

• Son 5 bölüme arka sokaklar Rıza babanın ekibi falan gelecek galiba yoksa bitmeyecek bu dizi

• Kesinlikle les bi diziye dondu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Nerflix tarafından yayınlanan bir video'ya göre La casa de papel dizisinin kore uyarlaması geliyor.

• Çıkmış tüm bölümler sanırım. Finalinin Puanı 5.7 La Casa De Papel (2017 - 2021) | Netflix 

• Tabaal kullanıcısına yanıt

9.7 mi olacaktı hocam.La Casa De Papel (2017 - 2021) | Netflix 

• Zebercet kullanıcısına yanıt

Zaten dandik sezonlar izledik ona şüphe yokta, bu kadarda tatminsiz bitireceklerini düşünmemiştim. Gerçi daha izlemedim nedir ne değildir bilmiyorum

• sevdiğim dizi ne hale geldi be sardıra sardıra izledim. Çöp kere çöp

• Biraz önce bitirdim finali, şuan ben ne izledim diye ekrana bakıyorum. Sanırım herkesi memnun edelim diye birşey yapmaya çalışmışlar.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    -Öncelikle künye yalanı çok kolay lokmaydı, karşılarındaki adam profesyonel asker sana künyeyi gösterip arkadaşlarım öldü iki kişi kaldık diyor sende ona güvenip iş yapıyorsun cesetleri incelemden.-Helsinki'nin bacağını kestiler adam birkaç saat sonra birşeyi yok gibi teslim olurken diz çöküyor, zaten çoğu sahnede adamı boydan göstermediler birde kesik bacak efektiyle uğraşmayalım diye sanırım. Son bölümde de sapasağlam ayakta duruyordu-Profesör, Berlin'in oğluna ne yazdı verdi öğrenemedik. Orayı da aman seyirci bilmesin böyle birşey yapalım ne olduğunu söylemeden kurtarırız sahneyi. Adam hazineyi çalacak kadar gözünü karartmış bir kağıt parçasına direkt itiraz etmeden herşeyi teslim etti ve ne olduğunu öğrenemedik bile.-Zaten ilk birkaç bölüm gereksiz yere Alicia'nın profesörü satmasıydı. -Daha önceki sezonlarda Ankara diye karakter var rehinelerin arasına yerleştirildi diye muhabbet vardı sanki yanlış hatırlamıyorsam oda boş çıktı.

Bu bölümler için neden beklettilerse oda enteresan. Hatta daha enteresan olan şey final bölümün IMDB'de 9.4 de olması. İlk sezon güzeldi gereksiz yere don lastiği gibi uzattılar. Şimdi birde flashbackler ile sıkılmadıkları Berlin dizisi yapacaklar bakalım nolacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 3 Aralık 2021; 23:57:40 >
  • bu dizinin neden sürekli yeni bölümü/sezonu geliyor abi :D ? şu kısım dalgası yüzünden mi? hiç alışamadım bu sezonları kısım kısım bölmelerine

İlk sezonu izlemiştim sonra izlemedim. Devam edeyim mi?

• sardıra sardıra izliyorum

5x08 sonu güzeldi.

5x10 son kısım aşırı saçma idi.

genel olarak son 2-3 sezonu vasat olan dizi bitti de kurtulduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 4 Aralık 2021; 2:22:8 >
  • Ya Vallahi ben bıktım artık

Arkadaş bi finali de tatmin edici yapsınlar ya .

Bu zamana kadar şu diziyi eleştirmedim sabrettim bekledim finali süper olur diye . Şimdi mantık hatalarını sıralamaya kalktım 1 gün sürer

Cidden got finalinden sonra izlediğim en saçma finaldi .

Hayatımdam bugün 6-7 saat çaldılar çok teşekkürler

• Abi harbi fanları memnun etmek için final yapmayın artık cidden yeter ya . Bıktırdınız yani

Ya herşeye okeyim de
    altın lar yerine altın renginde boyalı pirinç vermek nedir ya ahahahshhshshs arkadaşlar senarist nasıl bi kafa yaşamış ben anlamadım . Tüm saçmalıklara eyvallah tamam denir de bu baya baya sıvamak yani . Bide adamları serbest bırakıyorlar 😅 zaten altınları alamamışsın neden serbest bırakıyorsun yani

• Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Altınların gerçek olmadıgını yayınlarız ekonomi tekrar çöker diye tehdit ediyor albayı. Olay bu şekilde kapanıcak sizde bizi serbest bırakıcaksınız diyor. Altınlar bizim rehinemiz diye bitiyor final böyle birşey.
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.