Şimdi Ara

La Casa De Papel (2017 - 2021) | Netflix (63. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.314
Cevap
35
Favori
93.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• bu ne arkadaş arka sokaklar oldu iyice

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciddi ciddi yeni doğan bebeği maket oyuncakdan yapmışlar

• Efsane döndüler yahu..La casaya yakışır bir son sezon oldu kesinlikle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 4 Eylül 2021; 0:32:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3den itibaren her sezon öncekinden kötü oluyor ama bu ne be kardeşim

Expendables dizisini mi izledik 

• Diğer sezonlarla alakası yok. İyice amerikan holivud vari aksiyon dizisi olmuş. Zaten son 3 bölüm makineli tüfekle birbirlerine ateş etmekle geçti. Mantık hataları vs cabası. 20 yıl plan yapan prefesör, ilk önce düşüneceği şeyleri hesap edememişmi ? 4 sezon hatırına seyrettim. Güzel bir aksiyon dizisi olmuş ama daha fazlası değil.

• tadında bırakmadılar bu diziyi uzadıkça saçmaladılar hele bir sahnede

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Tokyonun Gandia tarafından atılan el bombasını rüştü gibi tek eliyle havada yakalayıp direk demir ocağın deliğinden kusursuz geçirip karşı tarafa paslaması acayip komik geldi bana :)
  • Normalde bırakmıştım izlemeyi ama yokluktan izledim.Hiç beğenmedim , çok fazla abartı sahneler vardı.Biraz ipin ucunu kaçırmışlar.

• Seyircinin aklına hakaret bir sezon daha olmuş.

Spoiler,

Rehinelerin silahları çalışının komikliğinden mi bahsetsem yoksa askerleri kıstırdıkları yerde öldürmemelerinden mi söz etsem.

Sırf sahneleri yersiz uzatmak için mantıksızlık silsilesi.

• Şükür 2. Sezondan sonrasını izlemedim. Arada izleyenlerin yanında bir bakıyorum. Aşırı saçma ve dibe giden bir dizi olmuş

• izlerken mantık falan aramıyorum ben zaten gayet keyifli vakit geçirtti yine, son bölümde de üzdü

• Bilgi sahibimisin bilmem ama zaten yerel olarak 2 sezon çekilmiş, geri kalan sezonlar netflix in yaptığı bölümler.

• Bence mükemmel olmuş tek solukta izledim .

• Mantık hatalarına takılmadan izledim . 2. Sezondan sonra ilk kez beğendim diyebilirim .

tokyonun ölümü üzdü be . Gider ayak gene yaptı şovunu ama

Yani genel olarak ilk 5 bölümü arka arkaya izledim hiç de sıkılmadım . Bi önceki sezona göre aksiyonu daha bol ve daha keyifliydi .

Mantık hatalarına girmeye kalkarsak işin içinden çıkamayız . O yüzden şu dizi yokluğunda keyif alarak izledim diyebilirim

• Bu sezon artık finalmiş. Netflix 31 temmuz 2020 de 6.sezon olmayacağını açıklamış.

netflix life
    Money Heist season 6 release date updates: Will there be a new season?
    https://netflixlife.com/2021/08/03/money-heist-season-6-release-date-updates/
  • saçmalık. Tamamen saçmalık. yani böyle yaptıklarında sinir oluyorum. hızlı ve öfkeliden farkı kalmadı. 5x4'teyim ve sara sara izleyeceğim sırf sonunu görmek için.

Spoiler,

Karşıda 2 tabur ordu var. nereden baksan 600-2000 arası eğitimli asker. Normal şartlarda darma duman etmeleri lazım hapishaneyi. Bu kadar askerle geliyorlar ama içeri 5-10 kişi giriyorlar. Birbirlerine yüzlerce mermi sıkıyorlar ama bizim ekipte tane bile ölü yok ! 😄 Ölüyü geçtim yaralı bile yok.Yani severim karakterleri ama gebermeleri lazım artık tokyo helsinki vs hiçbirinin kalmaması lazım ama ağır saçmalıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 8 Eylül 2021; 21:6:33 >
  • 5.. sezonu izledim mermi yağmuru var ama ölen yok. Bunu bari yapmayın.

• Band of Brothers’da daha az çatışma vardı bu ne böyle. Bir tane maymuna silah versen o bile daha iyi silah kullanır.
    Dar koridorda ağır silahlarla sıfır isabet. Çukuru aratmadı valla helal olsun…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 3. Bölümün başlarında dayanamadım kapadım. Bu diziyi baştan izleyecek arkadaşlar kesinlikle 1-2. Sezonları izleyip kalanını yok saysınlar, nacizane önerimdir.

• Kendini feda edip izleyen arkadaşlara teşekkür ederim. Sayenizde bu çöpe 1 şans daha vermekten kurtuldum.

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.