Şimdi Ara

L820 için Pro Cam (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
5
Favori
3.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KenanK89

aynen amberden sonra çalışacak. çünkü açıldığında sürümle uyumsuz diyor :) Artık gelsede bizde kurtulsak yaa... inş. bu cuma gelecek.

Amber güncellemesi mi hocam eğer oysa 520 yede gelecek mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackPierre

Mağazada ki çoğu ücretli fotoğraf uygulamasının yanına bile yaklaşamayacağı bu program artık indirilebilir.

1. Telefonun bölge ayarını ABD olarak değiştir.

2. WiFi ile mevcut ağına bağlan

3. Mevcut ağına basılı tutarak "düzenle" ye bas.

4. 'Proxy' Sekmesini aç. "Sunucu/URL" yazan kısıma "117.135.139.179" ekle , "Bağlantı noktası" yazan kısıma "8888",yazarak onayla kapat.

5. Mağazaya gir, 'Nokia Collection' tıkla

6. Nokia Pro Cam'i indir

7. Proxy'yi kapat Bölge ayarını eski haline getir, reset at.

edit: Manuel focus özelliği çok başarılı fotoğraf çekmek artık daha kolay ve eğlenceli olmuş.

edit2: fotoğraf tuşuna pro cam'i ekleyip tüm fotoğraflarınızı onunla çekebilirsiniz.

Smart camera da indiriliyor mu hocam bir baksanız olur mu

• Amberliyim ve numara bende tutmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmethan46100

quote:

Mağazada ki çoğu ücretli fotoğraf uygulamasının yanına bile yaklaşamayacağı bu program artık indirilebilir.

4. 'Proxy' Sekmesini aç. "Sunucu/URL" yazan kısıma "117.135.139.179" ekle , "Bağlantı noktası" yazan kısıma "8888",yazarak onayla kapat.

6. Nokia Pro Cam'i indir

edit: Manuel focus özelliği çok başarılı fotoğraf çekmek artık daha kolay ve eğlenceli olmuş.

edit2: fotoğraf tuşuna pro cam'i ekleyip tüm fotoğraflarınızı onunla çekebilirsiniz.

Smart camera da indiriliyor mu hocam bir baksanız olur mu

Amber güncellemesini yapanlar smart camera uygulamasını mağazadan indirebilir.

• bende amber var smart kamera tamam da pro cam indiremedim smartı zaten kullanmıyor işime yarayan procam...
  • JackPierre kullanıcısına yanıt
    paylaşım için teşekkürler amber yüklü 820 ye pro cam i indirip kurdum amberden sonra telefon çoştu, pro camden sonra ise kamera çoştu artık 820 balından yenmez. arkadaşlar çekinmeden yükleyin deneyince hak vereceksiniz.
  • çektiğiniz fotonun detaylarını bile gösteriyor daha ne istenir süper yaa bende yükledim hem smart cam hem pro cam olağanüstü
  • quote:

6. Nokia Pro Cam'i indir

hayırlı olsun.

Hocam ben arkadaşın wifi ile indireceğim de. Bu proxy dediğin olay onun wifi da bir değişikliğe yol açar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Captain MacMillan.

quote:

6. Nokia Pro Cam'i indir

hayırlı olsun.

Hocam ben arkadaşın wifi ile indireceğim de. Bu proxy dediğin olay onun wifi da bir değişikliğe yol açar mı?

proxy ile kendini yurtdışında göstermiş olursun modemi etkilemez.

• Mukemmel, tesekkurler

• bölgeyi abd yapmama ve proxyi ayarlamama rağmen program indirirken sürekli hata kodu veriyor indirme başlamıyor bir türlü anlayamadım gitti neden oluyor bu
  • Fairy Tail kullanıcısına yanıt
    mağazanın anlık sorunlarıdır,normal zamanda da oluyor o problem yarın ve ya sonra ki gün dene sorunsuz indirirsin.
  • quote:

mağazanın anlık sorunlarıdır,normal zamanda da oluyor o problem yarın ve ya sonra ki gün dene sorunsuz indirirsin.

bu sabah da denedim olmadı bakalım bir de yarın denerim
  • Teşekkürler, başarılı bir program olmuş pro cam
  • kaçıncıya deniyorum hala hata kodu alıyorum yapabilen nasıl yaptığını anlatabilir mi ?
  • Telefonu ilk aldığımda iphone5 ile kamera karşılaştırmasında bulundum ve L820 ana başlığında da paylaştım: bariz üstündü! Ama şu an Amber güncellemesi ile gerek standart kamerası gerekse de Pro camera yükleyerek karşılaştırmalarımda sınıfının çok çok altında kalitede fotoğraflar çekiyor L820! L820 veya daha düşük bir modele sahipseniz Pro değil, ultra kamera programı bile kursanız değişen bir şey olmayacak kardeşler zira diyafram açıklığı bu modellerde çok küçük. Hayal kırıklığı yaratmak istemem ama gerçek bu...

• quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

Telefonu ilk aldığımda iphone5 ile kamera karşılaştırmasında bulundum ve L820 ana başlığında da paylaştım: bariz üstündü! Ama şu an Amber güncellemesi ile gerek standart kamerası gerekse de Pro camera yükleyerek karşılaştırmalarımda sınıfının çok çok altında kalitede fotoğraflar çekiyor L820! L820 veya daha düşük bir modele sahipseniz Pro değil, ultra kamera programı bile kursanız değişen bir şey olmayacak kardeşler zira diyafram açıklığı bu modellerde çok küçük. Hayal kırıklığı yaratmak istemem ama gerçek bu...

Hocam bahsetiğiniz cihaz iphone5 satış fıyatı 1800tl cıvarı, lumia820 1000 tl cıvarında yani aynı fiyat klasmanında değil karşılaştırmaları 920-925- özelliklede aynı fıyatda satışa çıkacak 1020 ile yaparsanız daha mantıklı olur bence

• quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

Telefonu ilk aldığımda iphone5 ile kamera karşılaştırmasında bulundum ve L820 ana başlığında da paylaştım: bariz üstündü! Ama şu an Amber güncellemesi ile gerek standart kamerası gerekse de Pro camera yükleyerek karşılaştırmalarımda sınıfının çok çok altında kalitede fotoğraflar çekiyor L820! L820 veya daha düşük bir modele sahipseniz Pro değil, ultra kamera programı bile kursanız değişen bir şey olmayacak kardeşler zira diyafram açıklığı bu modellerde çok küçük. Hayal kırıklığı yaratmak istemem ama gerçek bu...

yapma dostum elini titretmeden çekim yaptın mı normal kamera bile gayet tatmin edici kaldı ki pro cam bunu 5 ile çarpıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fairy Tail

kaçıncıya deniyorum hala hata kodu alıyorum yapabilen nasıl yaptığını anlatabilir mi ?

O proxy çok kullanıldığı için çok yavaş haliyle. Sürekli tekrar deneyerek on dakikada indirmeyi bitirebildim ben.

• benimde baya uzun sürdü procam ı indirmek ama sorun şu ki update kısmına girsem yani güncelleme kısmına hala telefonunuzda kullanılamaz uyarısını alıyorum...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.