Şimdi Ara

L820 için Pro Cam (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
5
Favori
3.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: selim6

benimde baya uzun sürdü procam ı indirmek ama sorun şu ki update kısmına girsem yani güncelleme kısmına hala telefonunuzda kullanılamaz uyarısını alıyorum...

evet sanırım güncelleme geldiğinde güncellemeyi yapabilmek için yine aynı yola başvurucaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackPierre

quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

Telefonu ilk aldığımda iphone5 ile kamera karşılaştırmasında bulundum ve L820 ana başlığında da paylaştım: bariz üstündü! Ama şu an Amber güncellemesi ile gerek standart kamerası gerekse de Pro camera yükleyerek karşılaştırmalarımda sınıfının çok çok altında kalitede fotoğraflar çekiyor L820! L820 veya daha düşük bir modele sahipseniz Pro değil, ultra kamera programı bile kursanız değişen bir şey olmayacak kardeşler zira diyafram açıklığı bu modellerde çok küçük. Hayal kırıklığı yaratmak istemem ama gerçek bu...

yapma dostum elini titretmeden çekim yaptın mı normal kamera bile gayet tatmin edici kaldı ki pro cam bunu 5 ile çarpıyor.

Amber güncellemesi öncesi ve sonrası olmak üzere Samsung Galaxy S3 ile de yapmış olduğum gece ve gündüz çekimleri karşılaştırmasında da (Telefon ekranından incelemek suretiyle..) Lumia820 sınıfta kaldı kardeşim. Değil elini titretmeden, nefes dahi almadan çekim yapsan bile sonuç değişmiyor! lumia'lar gerçekten berbat çekimler yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Telefonu ilk aldığımda iphone5 ile kamera karşılaştırmasında bulundum ve L820 ana başlığında da paylaştım: bariz üstündü! Ama şu an Amber güncellemesi ile gerek standart kamerası gerekse de Pro camera yükleyerek karşılaştırmalarımda sınıfının çok çok altında kalitede fotoğraflar çekiyor L820! L820 veya daha düşük bir modele sahipseniz Pro değil, ultra kamera programı bile kursanız değişen bir şey olmayacak kardeşler zira diyafram açıklığı bu modellerde çok küçük. Hayal kırıklığı yaratmak istemem ama gerçek bu...

yapma dostum elini titretmeden çekim yaptın mı normal kamera bile gayet tatmin edici kaldı ki pro cam bunu 5 ile çarpıyor.

Amber güncellemesi öncesi ve sonrası olmak üzere Samsung Galaxy S3 ile de yapmış olduğum gece ve gündüz çekimleri karşılaştırmasında da (Telefon ekranından incelemek suretiyle..) Lumia820 sınıfta kaldı kardeşim. Değil elini titretmeden, nefes dahi almadan çekim yapsan bile sonuç değişmiyor! lumia'lar gerçekten berbat çekimler yapıyor.

Yanlis yerden giriyorsunuz. 820'nin diyafram acikligi f/2.2, S3'unki f/2.6.

yani isigi kullanma konusunda 820 daha basarili.

Ayrica; s3'un sensor boyutu 1/3.2" , 820'ninki 1/3". Yani bu konuda da 820 daha basarili.

Siz nasil fotograf cekiyorsunuz anlamiyorum ki. Hadi her seyi gectim, s3'un gece cekimlerinden kotu nasil diyebiliuorsunuz aklim almiyor. Zira s3'um olsa gece kamerasi yokmus gibi davranirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbest -- 1 Eylül 2013; 6:03:02 >

• Gddr2 güncellemesi alan herkeste çalışır Ambere gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: redbest

quote:

quote:

quote:

Yanlis yerden giriyorsunuz. 820'nin diyafram acikligi f/2.2, S3'unki f/2.6.

yani isigi kullanma konusunda 820 daha basarili.

Ayrica; s3'un sensor boyutu 1/3.2" , 820'ninki 1/3". Yani bu konuda da 820 daha basarili.

Siz nasil fotograf cekiyorsunuz anlamiyorum ki. Hadi her seyi gectim, s3'un gece cekimlerinden kotu nasil diyebiliuorsunuz aklim almiyor. Zira s3'um olsa gece kamerasi yokmus gibi davranirim.

Nasıl mı fotoğraf çekiyorum kardeşim? 90'lı yıllara girdiğimizden bu yana fırsat buldukça, profesyonel olmasa bile amatörce ama teknik detaylara az da olsa dikkat ederek fotoğraf çekiyorum. Sen ise hâlâ tutturmuş kağıt üzerindeki verileri dikkate alarak ahkam kesiyorsun! İmkanın olmayabilir, arkadaşında mı yok S3'u olan ? Kıyasla ve kendi gözlerinle gör ama tanımadığın insanların yapmış olduğu çekimleri sorgulama cüretini gösterme istersen!

• S3'u olan tanidigi olmayan mi kaldi. Yer gok s3. Sidik yaristiracak degilim. S3 gece berbat fotograf cekiyor. Net. Su gece fotografini S3'le cekemezsin. Telefonunuzu kullanmayi ogrenin.

L820 için Pro Cam

ayrica sen dedin diyafram acikligi az diye. Ben ona cevap verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbest -- 2 Eylül 2013; 0:43:34 >
  • İndiremeyen arkadaşlar yukarıda bahsedildiği gibi ayarları yapın. Mağaza girip campro yu indirmeye başlayın. Eğer hata alıp indirme yapamazsanız wriless ayarlarından proxy i kapatıp tekrar yükleme yapın. Böylece campro inmeye başlıyor. Ben bu şekilde yaptım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.Serkan75 -- 2 Eylül 2013; 23:39:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.Serkan75

İndiremeyen arkadaşlar yukarıda bahsedildiği gibi ayarları yapın. Mağaza girip campro yu indirmeye başlayın. Eğer hata alıp indirme yapamazsanız wriless ayarlarından proxy i kapatıp tekrar yükleme yapın. Böylece campro inmeye başlıyor. Ben bu şekilde yaptım...

Olmuyor hocam proxy denedim hata veriyor ilgilenmeniz gerekiyor diyor senin dediğim gibi kapattım proxy yine aynı hatayı veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.PAŞALI

quote:

İndiremeyen arkadaşlar yukarıda bahsedildiği gibi ayarları yapın. Mağaza girip campro yu indirmeye başlayın. Eğer hata alıp indirme yapamazsanız wriless ayarlarından proxy i kapatıp tekrar yükleme yapın. Böylece campro inmeye başlıyor. Ben bu şekilde yaptım...

Olmuyor hocam proxy denedim hata veriyor ilgilenmeniz gerekiyor diyor senin dediğim gibi kapattım proxy yine aynı hatayı veriyor

İlgilenmeniz gerekiyor uyarısı mağazadan normal uygulama indirirken bile oluyor bende güncelleme yaparken bile oluyordu sorun mağazada teknikte bir sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: K.PAŞALI

quote:

Ben ancak bu şekilde yapabildim. Mağazadan indirme yaparken sürekli hata aldım. Mağazayı kapatmadan windows tuşuna basarak wrilesse geçtim ve proxy i kapattım. Tekrar açık olan mağazaya girip güncellemeyi tekrar başlattım oldu. Mağazayı kapatmadan proxy kapatın ve tekrar deneyin hocam...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sonunda indirdim ama L620'de çalışmıyor sürüm uygun değil falan diyor.
  • Evet çok başarılı doğrusu böyle beklemiyordum.

• K.PAŞALI kullanıcısına yanıt
    dostum proxyi kapat çıkışta onayla öyle dene .
  • her şeyi yaptım olmuyor proxyi de kapadım reset de attım tık yok yine ilgilenmenız gerekiyor yazıyor
  • E-HDI E kullanıcısına yanıt
    Bende telefonu sıfırlamıştım tekrar kurarken aynı sizin dediklerinizi yaşadım.Çözüm ise fiddler2 ile yüklemek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebanuba

Bende telefonu sıfırlamıştım tekrar kurarken aynı sizin dediklerinizi yaşadım.Çözüm ise fiddler2 ile yüklemek.

telefondan hiç anlamıyorum malesef dediğimiz şey nedir ?

l820 değil mi sizinki de ?
  • E-HDI E kullanıcısına yanıt
    Ben 620 kullanıyorum.Fiddler2 yi bilgisayara kuruyorsunuz ve telefonu usb ile bağlıyorsunuz.Konuyu inceleyin.
    http://forum.donanimhaber.com/m_79224113/f_/key_fiddler2//tm.htm#79224113
  • Ben bi türlü inderemedim yüklemeye başlıcakken ilgilenmeniz gerekiyor buraya dokunun diye yazı çıkıyor tıklayıncada hata veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mares626 -- 4 Eylül 2013; 23:03:41 >
  • 1. Telefonun bölge ayarını ABD olarak değiştir.

2. WiFi ile mevcut ağına bağlan

3. Mevcut ağına basılı tutarak "düzenle" ye bas.

4. 'Proxy' Sekmesini aç. "Sunucu/URL" yazan kısıma "117.135.139.179" ekle , "Bağlantı noktası" yazan kısıma "8888",yazarak onayla kapat.

5. Mağazaya gir, 'Nokia Collection' tıkla

6. Nokia Pro Cam'i indir

buraya kadar tamam eğer inmiyorsa hata veriyorsa mağazayı kapatmadan
    Windows tuşuyla proxy ayarlarına gidip o ayarları kapatıp alttaki çitik tuşuyla onaylayıp
    sola ok tuşuyla basılı tutup tekrar mağaza uygulamasına geçin indirin
    ben 3-4 kere denedim sonunda indi kurdum çok güzelmiş

7. Proxy'yi kapat Bölge ayarını eski haline getir, reset at.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 17 Eylül 2013; 19:23:32 >
  • Ben indirmeyi becerebildim ama bende de ön kameraya geçince program kendini kapatıyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.