Şimdi Ara

L2 Offical Core server Oynamak isteyenler.(Ücretsiz) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
9
Favori
31.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla onu ben bilmiyorum çünkü ben oyun oynamiyorum (Şimdilik)
    Morfeus ve cosmodreame sor onu...Onlar orjinal oynuyorlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: J4F

Valla onu ben bilmiyorum çünkü ben oyun oynamiyorum (Şimdilik)
    Morfeus ve cosmodreame sor onu...Onlar orjinal oynuyorlar...

teşekkür ederim cevapların için :)
  • Yardımcı olabildimmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yardımcı olabildimmi?

tabiki sağol. aklıma takılan bir şey olursa yazarım yine teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemsezgin

quote:

Şöyle söyleyeyim.Wow da pvp senin ayağına gelir ama lineagede senin pvp ye gitmen gerekir...Wow da iki düşman var horde ve alliance lineagede bunu Clan War ile eşleştirebilirsin...Buda wow gibi heryerde pvp yapma fırsatı verir...Bunların dışında pvp arenalar var birde duel yapma olayı var...Uzun lafın kısası pvp olanakları çok...Online olayınıda bir kale savaşına gidersen görürsün...Heryerde adam var öyle söyleyeyim...

https://eu.4game.com/lineage2/play/
    http://www.lineage2.com/en/

bu lineage2.com olan amerika serverı mı? 4game olanı indiriyorum ama hangisi daha kalabalık ve iyi acaba?

görkem merhaba

https://eu.4game.com/lineage2/play/ biz burda oynuyoruz. ortalama olarak 1000 küsür online oyuncusu var. bir tane serverı vardır core serverı.

http://www.lineage2.com/en/ Amerika vede avrupanın batı ülkelerinin serverlarını bulundurur. 6 yada 7 tam olarak hatırlamıyorum. online sayısıda yüksektir serverlarına göre.

sorularına tam olarak cevap vermek gerekirse önceki mesajına dair

1. bir tamamen quest /görev tabanlı bir oyun değildir. kimi level aralıklarına quest yapman gerekir kimisinde ise normal grinder dediğim farm düz farm geçerlidir. bazı questler zorunludur bilirsin giriş izinleri yada

çeşitli erişimlere sahip olabilmen için.

2. pvp si güzeldir tabiki gerekli olan itemleri yaptıkça. kafana göre dank diye adama dalmassın. yada clan-war ilen düşmanı gördüğün an pvp ye başlarsın. Pk var

3. türk clanımız var clan invite alırsın clan skillerinden faydalanırsın türk arkadaşlarla oynarsın. kasmana exp almana yardımcı olmak içinde mentee daveti yaparız.

• quote:

Orijinalden alıntı: cosmodream

quote:

Orijinalden alıntı: gorkemsezgin

quote:

Şöyle söyleyeyim.Wow da pvp senin ayağına gelir ama lineagede senin pvp ye gitmen gerekir...Wow da iki düşman var horde ve alliance lineagede bunu Clan War ile eşleştirebilirsin...Buda wow gibi heryerde pvp yapma fırsatı verir...Bunların dışında pvp arenalar var birde duel yapma olayı var...Uzun lafın kısası pvp olanakları çok...Online olayınıda bir kale savaşına gidersen görürsün...Heryerde adam var öyle söyleyeyim...

https://eu.4game.com/lineage2/play/
    http://www.lineage2.com/en/

bu lineage2.com olan amerika serverı mı? 4game olanı indiriyorum ama hangisi daha kalabalık ve iyi acaba?

görkem merhaba

https://eu.4game.com/lineage2/play/ biz burda oynuyoruz. ortalama olarak 1000 küsür online oyuncusu var. bir tane serverı vardır core serverı.

http://www.lineage2.com/en/ Amerika vede avrupanın batı ülkelerinin serverlarını bulundurur. 6 yada 7 tam olarak hatırlamıyorum. online sayısıda yüksektir serverlarına göre.

sorularına tam olarak cevap vermek gerekirse önceki mesajına dair

1. bir tamamen quest /görev tabanlı bir oyun değildir. kimi level aralıklarına quest yapman gerekir kimisinde ise normal grinder dediğim farm düz farm geçerlidir. bazı questler zorunludur bilirsin giriş izinleri yada

çeşitli erişimlere sahip olabilmen için.

2. pvp si güzeldir tabiki gerekli olan itemleri yaptıkça. kafana göre dank diye adama dalmassın. yada clan-war ilen düşmanı gördüğün an pvp ye başlarsın. Pk var

3. türk clanımız var clan invite alırsın clan skillerinden faydalanırsın türk arkadaşlarla oynarsın. kasmana exp almana yardımcı olmak içinde mentee daveti yaparız.

oyunu indirdim net bir cevap bekliyordum başlamak için bu iyi oldu :)

neden daha kalabalık olan lineage2.com yerine 4game tercih ettiniz acaba öğrenebilir miyim daha mı kaliteli? birazdan girmeyi düşünüyorum oyuna.

• gorkemsezgin G kullanıcısına yanıt
    lineage2 FREE TO PLAY sloganı ilen paralıdan parasız bir oyuna döndü. daha önce wow gibi paralı idi . Innova system oyunun yapımcısı olan NCSOFT firmasından patenti aldıktan sonra bizim arkadaşlarda facebook da açılmadan önce bir oda açtılar bizde direk buraya başladık.

herhangibir düşüncemiz olmadı buraya başlarken.

Ncsoft da PA yok istediğin kadar char sokabilirsin bundan dolayı bot char sayısı fazla vede bot kullanımı yaygın bulduklarında banlıyorlar.

Innova da PA var ( Preimum Account ) alırsan 2 charı anda oyuna sokarsın / 2x exp alırsın. Bot kullanımı az direk banlıyorlar.Oyuna girmen için gerekli değildir.

Sabit başlıklarımız forumda orayı okursan birçok sorunun cevapını göreceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosmodream

lineage2 FREE TO PLAY sloganı ilen paralıdan parasız bir oyuna döndü. daha önce wow gibi paralı idi . Innova system oyunun yapımcısı olan NCSOFT firmasından patenti aldıktan sonra bizim arkadaşlarda facebook da açılmadan önce bir oda açtılar bizde direk buraya başladık.

herhangibir düşüncemiz olmadı buraya başlarken.

Ncsoft da PA yok istediğin kadar char sokabilirsin bundan dolayı bot char sayısı fazla vede bot kullanımı yaygın bulduklarında banlıyorlar.

Innova da PA var ( Preimum Account ) alırsan 2 charı anda oyuna sokarsın / 2x exp alırsın. Bot kullanımı az direk banlıyorlar.Oyuna girmen için gerekli değildir.

Sabit başlıklarımız forumda orayı okursan birçok sorunun cevapını göreceksin.

yardımların için teşekkür ederim :)

• Bu oyunu nasıl kurarım arkadaşlar bi yardım lütfen ?
  • Herkese Selamlar öncelikle.
    Bende aranıza katılıcam.
    Sıkıltım Private serverlardan.
    Oyunda çok eskiyim ama anladım ki bildiklerimin hiçbir değeri yok
    Herkese bol şans dilerim
    Nick olarak eski nickim olan Goloris kullanıcam eğer kullanımda değilse.
  • borali B kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Bende başlayacağım şu an oyunu indiriyorum 7 yıl aradan sonra. Bakalım neler var neler yok. Tanıdık tanımadık herkese selamlar...
  • Offical denemek isteyenler ayin 29una kadar x2 xp sp event var bilgileri olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

Offical denemek isteyenler ayin 29una kadar x2 xp sp event var bilgileri olsun

• selam arkadaşlar. nasıl gidiyor core serveri :)
  • A.s Adnan Abi normal bir şekilde akip gidiyor Her zaman bir cita daha koymaya calişiyor millet :)
  • süper. bi yerde doyuma ulaşıyosun. Ben chari hero bile yaptım. 2 ayda korudum. Şimdi hero puanı kasıyoruz. Neden lazımsa artık :)
  • MORFEUS kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.
    İlk açıldığında bende shilen'de oynuyordum. Bıraktıktan sonra oleK'e vermiştim karakteri ne yaptı acaba :) Gürol sen bilirsin oleK'i...
    Askerden geldim bu arada :)
  • Valla ado abi bu aralar Hb islanda guzel clan pvpleri ceviriyoruz. Zevkli oluyor bizim serverda daha Ap 16 yeni tamamliyanlar olmustur oyle soyliyim belki yoktur bilemiyorum
    Mustafam Hosgeldin Olek sanirim elf daggerdi o tarj birşeyler hatiyorum ama Ya kendi oynadiysa yada baskasina vermişlerse kasmislardir ama buyuk ihtimal box olarak kullanmislardir :D Hayir bekleme o chardan :D
    Bizim serverdada abyss oyunculari var ama oyle kanka olmadim arada slmlasiyorum :D Genellikle bizim clandan adamlara denk geldim.
  • vay bee bitmedi L2 Efsanesi. Enson Interlude oynuyordum. Rift oynamasam gelirdim walla. Belki de gelirim bak canım çekti şimdi. Güzel ortam da vardır ha.

Kassam mı ki bi sorcerer
  • quote:

Orijinalden alıntı: saYRam

vay bee bitmedi L2 Efsanesi. Enson Interlude oynuyordum. Rift oynamasam gelirdim walla. Belki de gelirim bak canım çekti şimdi. Güzel ortam da vardır ha.

Kassam mı ki bi sorcerer

socreror yok artık feoh arcmage var :)
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.