Şimdi Ara

L2 Offical Core server Oynamak isteyenler.(Ücretsiz) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
9
Favori
31.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aktif Türk clanı var mı şuan bu serverda? :)
  • Oyunu senmi oynuyacaksin Aktif turk clani mi :D Evet suan icin turk clani var Arkadaslarimiz kendi icerisinde oynuyor sıkmadan baymadan,
    Baskin yapalim kale alalim burayi yikalim bilmem neylik yapalim tarjinda degil
    Girersin belirli sure oynarsin az cok anlarsin zaten herhangibi bir kaybin olmaz offical server sonucta
  • Sublimity falan güzel efsane diyorlar çok arada kaldım. Şimdi bunu indirmeye başladım oyun hakkında aklımda fazla birşey yok baştan öğrenmem gerekecek, çok önceden oynamıştım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BraveDark

Aktif Türk clanı var mı şuan bu serverda? :)

türk clanı var anatolian diye clan lideride casparof.

sıfırdan başlayanlar için offical sunucu iyi bir seçim olabilir.
  • quote:

Sublimity falan güzel efsane diyorlar çok arada kaldım. Şimdi bunu indirmeye başladım oyun hakkında aklımda fazla birşey yok baştan öğrenmem gerekecek, çok önceden oynamıştım :)

Madem 0' dan başliyacaksin omru kelebek olan bir serverin efsaneligini tartisiyorsun ki Offical' serverda baslaman bence daha mantikli olur hem yeniliklere acik ve icinde olursun daha zevkli olacagina inaniyorum İkileme de kaldigin icin ben yardimci olmak istemedim zaman kaybi olacagina inandim...
    Savunma falan yapmiyim biz burdayiz oynuyoruz gelene slmimizi veririz. gerisi saglicakla kalsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

quote:

Sublimity falan güzel efsane diyorlar çok arada kaldım. Şimdi bunu indirmeye başladım oyun hakkında aklımda fazla birşey yok baştan öğrenmem gerekecek, çok önceden oynamıştım :)

Madem 0' dan başliyacaksin omru kelebek olan bir serverin efsaneligini tartisiyorsun ki Offical' serverda baslaman bence daha mantikli olur hem yeniliklere acik ve icinde olursun daha zevkli olacagina inaniyorum İkileme de kaldigin icin ben yardimci olmak istemedim zaman kaybi olacagina inandim...
    Savunma falan yapmiyim biz burdayiz oynuyoruz gelene slmimizi veririz. gerisi saglicakla kalsin.

Başladım 48 levelim şuan. Nick: Hypnosis

Edit: Necromancer oldum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BraveDark -- 7 Mayıs 2014; 19:35:02 >

• Bir güncelleme yapayım 85 oldum bile pvp serverlar ile uğraşmaya değmez. Saygıdeğer abilerimizle official çok güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BraveDark -- 16 Mayıs 2014; 14:55:14 >
  • quote:

Bir güncelleme yapayım 85 oldum bile pvp serverlar ile uğraşmaya değmez. Saygıdeğer abilerimizle official çok güzel

Hayırlı olsun. Herkese oynadığın sunucuda / serverda mutlu olsun keyif alsın yeterki offical / private fark etmez.

Fark eden tek nokta birinde charınız hep orda / diğerinde durumun belli olmaması. Bizlerde zaman bizim için değerli emekleriniz çabalarınız gözünüzün önünden gitmesin diye olabildiğince offical öneriyoruz.

Lineage forumu adına çok şey daha yapmak isterdim ama donanimhaber.com un yöneticileri tarafından vede kadrosundan hiçbir destek alamadım kaç defa mail attım. Rehberi hazırlıyordum ondanda vazgeçtim aklımda birçok konu daha vardı hepsinden vazgeçtim.

zaten oyunu oynayan çok az türk arkadaşımız var onlarada oyun içinden yardımcı oluyoruz.

• Arkadaşlar Core serverinda oynayan ve oyunu bırakmış arkadaşlar varsa hesaplarını verirlerse değerlendirelim. Oyunda item kasmak zor onun için bırakan arkadaslarin yardımlarını bekleriz. Bana oyun şifre ve mailinizi yollarsanız ben gerektiğinde yeni başlayan arkadaslarada sizlerden kalan eşyalarla yardımcı olmaya çalışırım. Saygılarımla...

NOT: 7 ay önce hesaplarimizi satalim yada ihtiyacı olan arkaslara verelim diye düşünürken şimdi geldiğimiz noktaya bak. yeniden başladık ihtiyar heyeti olarak... Galiba ömür boyu devam bu oyuna ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cybermorfer -- 17 Mayıs 2014; 15:55:46 >
  • Suanda Serverda EVENT Var Dragon Weaponlari 1 hafta sureligine kullanabiliyorsun yaklasik olarak r99 blessedlere esdeger sayilir Low lvl kasanlar icin bulunmaz nimet sayilir...
    Baslamak isteyen denemek isteyen firsat olarak gorebilir Kolay gelsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

Suanda Serverda EVENT Var Dragon Weaponlari 1 hafta sureligine kullanabiliyorsun yaklasik olarak r99 blessedlere esdeger sayilir Low lvl kasanlar icin bulunmaz nimet sayilir...
    Baslamak isteyen denemek isteyen firsat olarak gorebilir Kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosmodream -- 4 Haziran 2014; 1:22:10 >
  • Merhabalar oyunu lineage2.com dan indirmiştim fakat Türk clan burda varmış ve 4gameden tekrar indirdim. Clana girebilmek için bişey yapmam gerekiyor mu yoksa oyuna girdiğimde alıyor musunuz? nick: Charatics healer yolunda emin adımlarla ilerliyorum
  • Biz hala devam etmekteyiz. Dusunenlere duyurulur. Gelip denesinler, Görsünler... Kolay gelsin herkese...
    Oyuna baglanmak isteyenler imzamdaki linklerden ulasabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 25 Haziran 2014; 14:23:46 >
  • mrb' ben de oyunu indiriyorum çok eskiden oynardım c3'aria ve viktoria'da oynadım belliki çok fazla değişmiş yardımcı olursunuz umarım'
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekeyimsi

mrb' ben de oyunu indiriyorum çok eskiden oynardım c3'aria ve viktoria'da oynadım belliki çok fazla değişmiş yardımcı olursunuz umarım'

merhaba @sekeyimsi hoş geldin öncelikle.

sabit başlıkları vede rehberi okumuş olduğunu düşünerek. offical sunucu zaman harcamanı gerektiren yavaş yavaş ilerleyebilecek olduğun bir server. max lvl 99 . oyunda exp elde etmek item etmek den daha kolay. önceden bu oyunu oynamış birisin. temel özellikler gine aynı .

bunun üzerine birden çok çok fazla değişiklik var. türk clan lideri @casparof
    https://eu.4game.com/lineage2/play/
    innovia sunucunda oynuyoruz. Skype adresim : sinerjikaura burdan haberleşebiliriz.
  • peki teşekkürler' bismillah diyelim bakalım :)))
  • Bıraktığım karakterle devam ediyorum..

Oyunda beni tanıyan tanımayan herkese selamlar..

Pm. Eznora
  • Arkadaşlar varmı oynayan bende başladım 40 lvl falan oldum heralde ama tek sarmıyo :)
  • Serverda her zaman oldugu gibi eski oyuncular ve ayriyetten gelen oyuncular devam ediyor ama daha forumdan gelip de 1 ay devam eden kisi yok :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 20 Ağustos 2014; 10:07:50 >
  • oda iyimiş :)) inşallah ben uzun soluklu olanlardan olurum :) kime ulaşmam gerekiyor türk clanı için acaba? nickim: CanerSto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STORMCANER -- 20 Ağustos 2014; 17:12:12 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.