Şimdi Ara

L2 Offical Core server Oynamak isteyenler.(Ücretsiz) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
9
Favori
31.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: epyhon

http://tellier.iiens.net/l2/status/

şu linke bakmanız yeterli neden shilende lag oldugunu anlamak için ^^

Kenan, beynin pekmezini akıtacam senin, sattın bizi. bekliyoruz bak seni:)
  • BAslamak isteyen dusuncesi olan bakayim diyen ocak ayinin 14une kadar %50 xp xp buff var siz bilirsiniz.
  • Bartz da oynamaya baslamıstım gecen sene bir hevesle taaa C3 de bırakmıstım - C4 e gecince , tekrar baslayıp oynamak istedim, o lvl kasma muhabbeti beni bitirmisti, 4 ay oynayıp bıraktım su an tekrar baslamak istiyorum aslında, ama birlikte oynayacak insanlar lazım, Sanırım cogu kisi Core da oynuyor bartz da hazır 90 lvl sigel varken tekrar kasmaya ugrasmak hic istemiyorumda denebilir. zati 4 ayımı harcamısım 2 char kasarak. Bartz da oynayan arkadaslar varsa pm atarsalar sevinirim.

Teşekkürler
  • 90 lvl dedigin Suan ben char acsam 1 hafta sonra 90lvl zaten o kadar zor birşey degil 90 lvl karakter icinde bartz'da oynamam Ben acikcasi herkesin fikrine saygimiz var ben sadece dusunenler icin yazdim zaten xp event non awaken classlara item vermiyor Ama genede ciddi dusunenlere bu item konusunda %50 xp veren yardimci olurduk. Herkese kolay gele.
  • Core'de lvl 40 / 61 / 76 (30 day -90 day silah armor weapon) ve lv 85 (awaken) olduğunuzda imo event armor ve silah veriyor mu?
  • http://l2wiki.com/Steel_Door_Guild_Coin Quest yapilarak steel door coin aliniyor + Xp ( C grade class master) Diger grade weap/ armorleri B grade.'den basliyarak s80na kadar upgrade edebiliyorsun 60 gunluk
    R Grade Mentee pcsi diploma ile alinanan immorttal event itemini veriyor
    Yalniz awaken pakening mi nedir o sistemi soruyorsaniz o yok
  • MORFEUS kullanıcısına yanıt
    kesinlikle kasılabilir tabiki, %50 exp + olarak mentor bonusu %200 de veriyorsa dahada rahat olarak yapılır ama , sıkıntı su ki Lineage cok garip hale gelmis sadece dungeonlara girerek lvl kasıyorsunuz 85 den sonra ve 85 e kadarda cidden tek basına kasmak sıkıcı olabiliyor. özellikle benim gibi ara verip bu yeni halini oynayan biri icin cok daha zor oluyor , herseyi unutmus olmak birazda koyuyor adama diyebiliriz. ayrıca orada kac kisisiniz acaba ? sürekli olarak oynuyor musunuz bir aktiviteniz varmı yoksa surekli olarak char kasma muhabbet olarak mı takılıyorsunuz !
  • mohijito kullanıcısına yanıt
    Bazi lvller arasi sıkıntı var ama iyide zaten oyunu zevk almak icin oynuyoruz. Kendimize stress yapmak icin degil,zevk alarak kasacaksin
    Zaten lvl 87den sonra 95e kadar strongold3 locationa girdinmi araliksiz kasiyorsun :D Herşeyi unuttuysan daha iyi işte zaten bildigin de o kadar işe yaramiyor bu clientde:D
    Silbastan zrvkli ogrenirsin:D Şuan bilemiyorum rakam veremiyorum yaklaşik 20 türk falan vardir sanirim ama söyle durum var
    mesela 85-90 90-95 95 97 99 gruplasma oluyor yanyana kasmak birazda guc kimi zzamanlar denk gelip kasabiliyorsun sohbet ediyorsun falan....
    Gecen hatta turk cpsi icin pm attilar bana ama ben su saatte online ol seyinde biraz sıkıntılıyım... Ben rahat free istedigim zaman afk istedigim zaman kasar hesabi oynuyorum, Arti oyunda Turk yabanci olayi yok herkesle tanisirsin herkesle oynuyabilirsin. Teamspeakde yukle istersne sohbet et adamlarla :D Ve unutma her zaman karakterin orada duruyor :D Benden bu kadar arti sordugun sorularin cevabi hep forumda veya konuda vardir.

Sizin serveriniza girdim su an , sizlerle beraber oynamak isterim tabiki , ts de olur konusalım , sürekli kullanıyorum zaten , sizden haber bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

http://l2wiki.com/Steel_Door_Guild_Coin Quest yapilarak steel door coin aliniyor + Xp ( C grade class master) Diger grade weap/ armorleri B grade.'den basliyarak s80na kadar upgrade edebiliyorsun 60 gunluk
    R Grade Mentee pcsi diploma ile alinanan immorttal event itemini veriyor
    Yalniz awaken pakening mi nedir o sistemi soruyorsaniz o yok

bilgilenidirme için saol hocam. bizde daha farklı. ilgili levele ulaştığında lineage2.com (sayfadan )hesabından alıyorsun.
  • mohijito kullanıcısına yanıt
    Valla imzalarda nicki yazan kişiker bizleriz ama nedense hep yeni gelenler hicbir bilgi nick vermeden ulasmamizi istiyorlar ben cozemedim hic bu işi hiç :D
    Imzanızdaki nickinizi görmedim dogal olarak ,ulasmanızdan kastım , ts adresiniz ve sifrenizi pm olarak bana yollamanızdı ki sizlere rahat ulasmak icin ,
  • Gürol iyileşmişsin heralde geçmiş olsun. Chooky de ismail abi sanırım çok selam abi.
    Bu arada ben askerdeyim polatlı / Ankara ' da şu an evci iznindeyim. Allah kısmet ederse nisanda biticek. (L2 hasretide çekmiyor değilim.)
  • oTToTTo kullanıcısına yanıt
    Valla ben evdeyim hala raporluyum Az daha zaman lazim diyet+ ilac tedavisi oluyorum çok sagol musti Hayirli tesgereler :D Azkalmiş gibi :D
  • oTToTTo kullanıcısına yanıt
    Mustafa askerligi aradan çıkarmana sevindim..Az kalmış zaten Gürol'un dediği gibi..Gürol sana da tekrar geçmiş olsun diyelim :)
    Lineage e gelirsek biz Shilende devam etme kararı aldık benim healer de 97 ye yaklaştı itemler de şimdilik fena değil.. 2 tane r95 set yaptim r95 silah da var..
    97 den sonra CP olarak devam edicez inşallah.. CORE' da oynayan bütün arkadaşlara selamlar ve başarılar dilerim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chooky -- 4 Ocak 2014; 10:45:50 >
  • Chooky C kullanıcısına yanıt
    Sagolasin İsmail abi, Nerede memnunsan ve zerk aliyorsan orada takilmak en iyisi Bol droplar sizede basarilar :D
    Gürolcum selam ozel mesaj atamiyorum sana bi ara konusalim.
  • A.s Mustafa mrb nasilsin! Ozel msji kapaliymis actim. Herdaim buralardayim
  • Bende orjinal oynamak isterim ama orjinalde oynamakta büyük sıkıntı be kardeşim...Buff sıkıntısı bir yandan pvp yapacaksın xp gider korkusu bir yerden pk olacaksın korkusu bir yerden...Hem herkes level kasmakla meşgul hadi gidelim bir fortress alalım diyeceksin adam ben kasıyorum diyecek...Oyundan zevk almak ayrı birşey tabi ama çok emek istiyor ya...Merak ettiğim bir konu var...Bir karakteri fulla yakın yapmak ne kadar zamanını alıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşim hangi durumlardan bahsediyorsun Emin OL PLS Aio demekten kolay zaten lvl 85e kadar npc sana full buff veriyor.
    Lvlden neden korkuyorsun 1 tane tit set yapana kadar 85lvl karakter cikartirsin. Fulle yakin karakter derken kastin ne onu ogrenmek lazim
    Ama emin ol bu bahsettiklerinden kat ve kat daha kolay oyun :D
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.