Yüzbaşı
30 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
L2rottenapple henuz acilali 2 ay kadar oldu geç kalmış deilsiniz 2 haftalik duzgun kasma ile dier arkadaslara yetişebilirsiniz denemek isteyen olursa tavsiye ederim guzel bi server gelicek olanlara yardımcı da olurum clanima girerek clan halldan ve covcudan yararlanabilirsiniz..

Setleri yapmak icin,jewelleri upgrade etmek icin ve silahlara SA basmak icin ancient adena ve mantra gerekli..ozel alanlar war oralarda seal stone kasarak aa ya cevirebilirsiniz..
* Ancient Adena Farming Zones
*Giants Cave (Party Zone)
*Abandoned Coal Mines
*Elven Fortress

Ve;

*Mantralari spoilci ile beehive de spoil ile cekebilirsiniz.

Tattoo yapmak icinde mantra gerekli..

ozel jewellerde coinler ile yapılıor..

Exp: 45x
SP: 1x
Adena: 200x
Spoil: 20x
Drop: 1x
Server sitesi:http://www.l2rottenapple.com/

Register:http://91.142.64.148/index.php?page=register

Updater :http://www.l2rottenapple.com/index.php?id=start_lk

System dosyasini sildikten sonra yada ismini system1 gibi deiştirdikten sonra updateri caliştirin kendi yukluyecektir..

(Edit)Dipnot:Serverda aktif olarak oynamiyorum zamanında clan hall almiştim nasiplenmek isteyeni clana alabilirim.covcu accountu da verebilirim..
Alt katimizdaki dukkanın sahibi wireless baglatti ve sınırsız oldugundan dolayi bişey indirmek istedigimde o baglantiyi kullanmam icin bana sifresini werdi baglanti kendiliginden baglanio sinyal olarak dusuk gosterio sifre istemeden kablosuz net bagli gozukuo ama sayfa acamiorum biri yardimci olursa sewinirim.Simdiden tesekkurler.
Arkadaslar server acilmis c5 i update ettim sisteminide indirdim login oldum karakteri tam yaraticam kiritik hata werio biri yardim ederse sewinirim..
arkadaslar strider gorevi yaparken poison yedim yaklasik bi saatir gecmio yardimci olabilicek biri warmi??(not:ölüncede gecmio)
Turkiyenin yeni serveri lineageonlineworld yakın bi zamanda acilacaktir serverimizin sitesiwww.lineageonlineworld.com dur...s gradeler serverda mevcuttur.full retail,evlilik sistemi,balık tutma hersey kusursuz calişmakta ve guclu raid bosslar,gunluk-haftalik eventlar oyuna oldukca renk katicaktir.serverimiz full c4 offical rate ise 7x olucaktir we lineage'te bir ilk!!10 ytl karsiliginda aylık bronz premium paketlere sahip olabilecekler.bu paketlere sahip olan yanında dvdnin icinde hazır acilmis account,lineage2 bilgi kitapcigi ve lineage 2 setup dvd cd sinede sahip olabilecek bronz premium sizlere exp kasmanızda %10 kolaylık sağlıyacaktir.makina özelliklerimiz ise dual xeon 4 gb ram 1 gb baglanti hızı.Rpg isteyen tum lineage oyuncularini beklioruz..
arkadaslar su updateri indiremiom!bana yardımcı olun!!
arkadaslar sizce 00000 mı f9 mu güçlü
arkadaslar msn de bi sorun mu ne cıktı sabahtan beri deniom girmio yaw.Sorun gider secenegine tıklıom ama yine olmuo delircem ben bu msn e nasıl girecem yaw!!
yardim ederseniz sevinirim

Beyler dragon server oyuncusu olarak hepinize bu serveri tavsiye ediyorum.Serverda benim bildigim 4 Türk clani var.level 40 tan sonra bu clanlara girme imkaniniz var.Servere gelen arkadaslar beni oyunda bulabilirler karakterimin ismi Solmry.Sizlere yardimci olurum.Hepinize simdiden ii eğlenceler

Hakkında
Forum İmzası:
PSN:m_kocabicak
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 569
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 7.441 (Bu ay: 10)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.