Şimdi Ara

L2 Classic EU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Belki paraya ihtiyaç yoktur kimbilir :)
    Dediğin gibi server açılsa muhtemelen talep olur. Benim düşüncem donate işini abartmamak , yani oyuncuların emek verip 3-4 ayda yaptıkları itemlerin daha iyilerini bir adam 2-3 sn de elde etmemeli.
    Buglar adamı yıldırıyor , ki türk serverlarındada kaçınılmaz bi olay. Mana pot basmaması , siegelerde oyuncu çokluğundan dolayı donmalar vs vs bir sürü neden oyununcunun kaçmasına sebep oluyor.
    Bide ddos çu tayfa var. Ne zaman bir Türk serveri açılsa hazırda serveri çökertmeye çalışan eleman dolu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda pek oynayan yok sanırım. Zaten bu aralar serverda pek kimse yok. Arada bir girip öyle takılıyorum işte.
  • Pufy kullanıcısına yanıt
    açıkmı hala eu ?
  • Evet açık. Oyuncu desen pek yok ama yinede azımsanmayacak kadar oyuncu var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pufy

Evet açık. Oyuncu desen pek yok ama yinede azımsanmayacak kadar oyuncu var.

100 kişi olsa yine açık tutarlar aylık ücret olunca :D Ne rezil ettin kendini ben NCsoft.
  • Orası öyle. Box char olduğu için oynayabiliyorum şuan. Buffer olmazsa sıkıntı büyük :)

• denemek isteyenler burdan pass alabilir 15 günlük
    online sayısı 400 lerde su sıralar
    http://www.mmorpg.com/giveaways.cfm/offer/752/Lineage-II-Classic-Free-Trial-Giveaway-EU.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaybackX -- 31 Temmuz 2016; 13:38:55 >
  • 2.0 update yayınlanmış.

• Pufy kullanıcısına yanıt
    Classic oynamiyorum, Sanirim fail olarak gorup birakanda baya oldu, SKillere baktim baya bir durumu degistirecek skiller var Adi 2.0 ama skiller c6 otesinde olanlar :D Güzel olmus mu ? Olmus.
  • MORFEUS kullanıcısına yanıt
    Oynanacak bi tarafı yok. Yaşadıgım hayal kırıklıgı, faicayı oturup anlatsam saatlerce yine içimi döktüm rahatladım lan demem :D Tam bir fail classic. 5k oyuncu çekti şimdi 200 anca vardır
  • An itibari ile 3 günlük bedava oyunu deneyebilirsiniz. Denemek isteyen olursa girebilir.
  • Oyuna geri dönün

• conines kullanıcısına yanıt
    Dönülse bile EU'da oynanacak vaziyet yok kardeşim. Oyuncu düşüşü çok fazla. Şuanda 800 online falan görüyor bunun çok rahat 400ü bot. 400 Aktif oyuncu içinde aylık ücret verip hard core bir server oynamak biraz akıl dışı olur :D Fakat size önerim odurki, biz oynarken Gran Kain'de yani off classic rusya serverinde 3k falan online vardı. Şuanda 8k görüyor bazı günlerde muazzam bir online sayısı var. Daha dün gece olympiadda 220 stad dolu gösteriyordu deli bir rakam bu. EU öyle olsaydı hiç düşünmeden devam ederdim. Fakat bizim avrupa insanı oyunda bile leşligini gösterdi her zamanki gibi.
  • Bana göre, fail gelmesinin nedeni oyuncular. Oyuncularda tık yok. 1 günde adam 50 lvl olmak istiyor. Eee sonuç ? bırakıp kaçtı gitti. Bence birçok oyuncu bu yüzden gitti. Zaten pk durumundan muzdarip olanları saymıyorum. Biraz kas, zorla. E millet dolayısıyla kaçıyor. Bence bu yüzden. Millet yediremiyor kendine. Pk biri çıkıpta ölünce hemen bırakma düzeyine geliyor vs. Bunlar sadece birkaç örnek bırakmaları için.
  • http://l2classic.club/download bu siteden indirdim bi kaç gündür oynuyorum free şekilde ...
    inşallah free kalır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShakZ61

http://l2classic.club/download bu siteden indirdim bi kaç gündür oynuyorum free şekilde ...
    inşallah free kalır

İndirdigin yer private. Digeri orijinal kardeşim :D
  • ÇOk zor ama kardeşim buraya sağlam ekip lazım zaten her levelde xp partileri oluyor ..Alan vuran mageler çok rahat parti buluyor.
  • ShakZ61 S kullanıcısına yanıt
    God charlari biraktin classic dondun eger god zorluktan biraktiysan classicde isin ney :D
  • Doğrusu istediğim gibi kalitede server bulamıyorum ..GOD güzeldi ama pay to win aşırı fazlaydı ..sıkıldım ondan ..bu classic te herkes ezik :D ..kaliteli bi server bulana kadar bi müddet takılırım burda ...sen naptın morfeus devam ediyormusun?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.