Şimdi Ara

l XBOX ONE l Microsoft Rusya Store Gift Card Alma Rehberi (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
10
Favori
17.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mail adresinizi kontrol edin, bende de olmuştu aynı şey 2 gün sonra gelmişti kod. Halo 59 gb olması lazım, sağlam bir internet hızınız yoksa 1 günde inmez
  • Tam 4 saat sürdü mail gelmesi. Profilimde de gözükmediği için beklemek zorunda kaldım. Neyse bir daha gift card ile uğraşmayacağım zaten. Teşekkürler :)

Uydunet 20mbps gece de kotasız inmiş sabaha kadar. Superonline sabah 6'y kadar bizde 9'a kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 7 Şubat 2015; 11:30:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faydalı konu, tebrikler.
  • Şimdi beyler ben yeni hesap açıp o hesaba gift yüklemesi yaptım lakin alım yapamıyorum şuan için sebebi ne olabilir hesap yeni diye mi yoksa satın almada sıkıntı mı var bi el atsanız

• Resim nedense ekleyemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 21y -- 10 Şubat 2015; 16:21:07 >
  • Neyse sorunu çözdüm kendi çabamla aslında basit bişey ama rusça olmayınca sıkıntı bildiğim rusça kelimeleri yazsam veya söylesem zaten banlar hesabı microsoft

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 21y -- 11 Şubat 2015; 15:03:13 >
  • Cozumu kisaysa burayada yazmaniz iyi olur. Bilmeyen diger arkadaslarda ogrenir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: umile

Cozumu kisaysa burayada yazmaniz iyi olur. Bilmeyen diger arkadaslarda ogrenir :)

Tabi ben kodları kendi ana hesabımla aldım yeni açtığım hesaba girdim fakat yeni hesapla alım yapamadım ufak bi araştırma sayesinde öğrendim ki fatura adresi girmemişim ve şartmış ilk sayfadaki adresin bi benzerini girerek çözdüm sorunu önemli olan bişey daha var fatura adresinin yanı sıra kredi kartı bilgiside muhakkak istiyor buda şart bunada ininal kartımı girerek çözdüm.

• Arkadaşlar rus store dan cod aw için season pass alsam sıkıntı çıkarmı?Sorunsuz oynayabilirmiyim?bir de rus store da fiyatı nedir bilen varsa yardımcı olabilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gsirin kullanıcısına yanıt
    hocam dün gece Rayman Legends almak için çok uğraştım. yaptıklarıma bakıp yorum yapar mısınız?

1-chrome'da dediğiniz vpn'i açtım. Rusya store'dan yeni üyelik açtım, adresi kaliningrad vs ilk sayfada belirtilen şekilde yazdım. kartımı kaydet dediğimde 30 ruble deneme çekimi yapıyor fakat bu ödeme yöntemini kullanamazsınız diye hata veriyor.
    IPcheck sitesinden rusya ip'sini teyid ettim.

hepsinde aynı hatayı alıyorum. deneme çekimini alabiliyor ama hesaba kartı eklemiyor. hem satın alma ekranında hem de hesabım'da yeni ödeme yöntemi ekle diyerek denedim. sonuç yok.

2-TR store'da sürekli kullandığım hesabıma kartımı tanımladım. yine 2tl tanımlarken çekebildi. sonrasında oyunu alma ekranına gittiğimde kayıtlı kartımı seçiyorum, yine "bu ödeme yöntemini kullanamazsınız" diyor. kartım kaydedilmiş olduğu halde.

denediğim kartlar:
    denizbank net kart sanal kart
    garanti bonus sanal kart
    garanti bonus kart

• DLC konusunda bir bilgim yok ama bir sorun olacağını hiç sanmıyorum.

@yigit+

Ben vpn önermedim. Ayrıca oyunu direk kart ile almıyorsunuz benim anlattığım yöntemde. Önce gift card almanız gerekiyor.
  • Ben garanti bonus kart ile web üzerinden vpn ile direkt aldım sorun çıkarmadı. Sanal kartın limitini ayarlamamış olabilirmisiniz acaba? Olacağından biraz fazla belirleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sevinckan_216

Arkadaşlar rus store dan cod aw için season pass alsam sıkıntı çıkarmı?Sorunsuz oynayabilirmiyim?bir de rus store da fiyatı nedir bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Xbox One da bölge kısıtlaması kesinlikle yok. Oyunu ve dlc yi farklı bölgelerden alabilirsiniz. PS4 de durum farklı. Oyun ve dlc aynı bölge olmak zorunda.
  • @gsirin alıntılamıştım zaten :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gsirin

Ben garanti bonus kart ile web üzerinden vpn ile direkt aldım sorun çıkarmadı. Sanal kartın limitini ayarlamamış olabilirmisiniz acaba? Olacağından biraz fazla belirleyin.

Mail order mı yapıyor acaba o kapalıydı açayım bakayım bir de

• FunYouFools kullanıcısına yanıt
    3 gündür 5 banka sanal gerçek kredi kartı ile vpn hola uğraşıyorum yok olmuyor. kredi kartı ile alım yapamadım. üstüne şu an türkiyeden de kredi kartı ile alım yapamıyorum sanırım ban yedim :)

yine gift card aldım. tekrar teşekkürler.

• yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    En rahat ve en kolay yol zaten gift card. Ben yardımcı program kullanmaya ve karıştırmaya doğru bakmıyorum açıkcası. işiniz hallolduktan sonra nasıl alındığınında bir önemi kalmıyor zaten
  • yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    Ban durumu varmi sahiden . Rusyadan deneyecektim bende ama cekindim simdi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: highmetin

Ban durumu varmi sahiden . Rusyadan deneyecektim bende ama cekindim simdi :)

Ben hep oyunları, Rus ve US Store dan Gift Card ile alıyorum bir kere bile problem yaşamadım.

• Attila the Great kullanıcısına yanıt
    Vpn kullanarak duz almaktan bahsetmistim hocam . Arkadas tr storedanda alamamaya baslamis onu kastettim ban derkende .

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.