Şimdi Ara

l XBOX ONE l Microsoft Rusya Store Gift Card Alma Rehberi (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
10
Favori
17.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.xbox.com/ru-RU/#fbid=uJxuK5SE3sM

Burdan hesabınıza giriş yaparak oyunu alın. Daha sonra Xboxda rus store u bir kere açın. Oyun inmeye başlıyor.
  • arkadaşlar rubleyi aldım.karttan para çekildi.kodu bekliyorum.aldığım gibi bir mail geldi.4-6 saat arasında kod gelebilir falan diye işte.sonra bir mail daha geldi.başka şeyler yazıyor kod yok.olağan mail mi 2.si?

edit.2 maildeki bağlantıya tıkladım.rublenın kodları oradaymış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elbiskuha -- 1 Şubat 2015; 23:47:02 >
  • Teşekkürler alışverişimi yaptım
  • Yardımcı olan arkadaslarima teşekkür ederim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç Ruble almadan direk xbox rusya üzerinden oyun alamıyor muyuz?
  • sorceress kullanıcısına yanıt
    Henüz denemedim. Ancak EA access üyeliği almaya çalışırken kartımı kabul etmedi. Aynı şey değil gerçi.

Deneyen arkadaşlar varsa bilgilendirirlerse iyi olur
  • sorceress kullanıcısına yanıt
    Garanti sanal kart ile web üzerinden alınabiliyo ama vpn gerekiyor. Chrome da halo eklentisini kullanıyorum ben.

• Arkadaşlar 2000 ruble aldım Dying Light için ve ilk mail geldi 4-6 saat ibaresi olan mail. Ancak 1 saat geçmesine rağmen hala Kod gelmedi. Sizde de bu kadar uzun sürdümü?
  • Loukas kullanıcısına yanıt
    Microsoft store da Rusyayı seçtikten sonra siparişleriniz bölümüne bakın. Orda 25 haneli kod görebilirsiniz. Ben rusyadan aldığımda kodu direk orda göstermişti. Mailime daha geç gönderdi.
  • Mail gelmesini boşuna bekliyorsunuz. İşlem tamamlanınca dikkatli geçin adımları görürsünüz. Kırmızı yazıyla product key yazıyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: umile

Microsoft store da Rusyayı seçtikten sonra siparişleriniz bölümüne bakın. Orda 25 haneli kod görebilirsiniz. Ben rusyadan aldığımda kodu direk orda göstermişti. Mailime daha geç gönderdi.

Arkadaşım sparişlerim içinde görünmüyor. Sparişler bulunamadı diyor ve kart işlemlerinden çekilmiş görüküyor. microsoftstore.com üzerinden baktım
  • Loukas kullanıcısına yanıt
    Sayfayı türkçeye çevirip sipariş geçmişine girin. Orada tekrar türkçeye çevirerek dijital içerik bölümüne geçin. Kodunuz işleme alındıysa orada kalın harflerle yazıy oluyor.
  • Yok hocam orayada baktım heryere baktım ama sparişiniz yok diyor. Kredi kartı internet şubesinde de bekleyen işlemlerde 30,98 dolar çekilmiş gözüküyor. Birde 0,47 dolar çekilmiş gözüküyor. İlginç olan 2. bir mail geldi ve sepetinizde bekleyen işlemler yazıyordu. Hatırlatma diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

Mail gelmesini boşuna bekliyorsunuz. İşlem tamamlanınca dikkatli geçin adımları görürsünüz. Kırmızı yazıyla product key yazıyor zaten.

Evet Doğru diyorsunuz ödeme yapıldıktan sonra hemen çıkıyormuş kod. Neyseki hallettim sorun çıkmadı. Ben şöyle yaptım. Kodları direk Xbox One üzerinden girdim ve Xbox One üzerinden satın aldım şuan iniyor Dying Light. Teşekkürler uyarınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsirin

Garanti sanal kart ile web üzerinden alınabiliyo ama vpn gerekiyor. Chrome da halo eklentisini kullanıyorum ben.

hadi ya şimdi sanal kart falan hepsini denedim alamayınca gift card aldım. gerçi HALO 2499 ruble, ben 2500 aldım ama boşu boşuna uğraşmış oldum.

hola eklentisi güzelmiş
  • Bu Rusya Store işi iyi oldu. 70TL ye 1 yıl gold üyelik aldım. Konuyu açan arkadaşın, elleri dert görmesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

quote:

Orijinalden alıntı: gsirin

hadi ya şimdi sanal kart falan hepsini denedim alamayınca gift card aldım. gerçi HALO 2499 ruble, ben 2500 aldım ama boşu boşuna uğraşmış oldum.

hola eklentisi güzelmiş

böyle iş olmaz gift card aldım sipariş maili geldi incelenecek falan diyor. şimdi de order history'de işlem gözükmüyor. chat'e bağlandım, ödeme authorization failed, order reviewing diyor.

saçma sapan bir yere kısıldı sipariş. keşke adam gibi baksaydım vpn işine de direk oyunu alsaydım. hotspot shield elite'im var onda da rusya yok!

• yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    Para cektiyse siparisiniz ulasicaktir. Order history de siparisleriniz gozukmuyor zaten. Dijital indirme kodu oldugu icin. Eger para cekmediyse ya yetersiz para vardir kartinizda yada bilgiler yanlistir. Once parayi cekip cekmedigini kontrol edin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: umile

Para cektiyse siparisiniz ulasicaktir. Order history de siparisleriniz gozukmuyor zaten. Dijital indirme kodu oldugu icin. Eger para cekmediyse ya yetersiz para vardir kartinizda yada bilgiler yanlistir. Once parayi cekip cekmedigini kontrol edin :)

hocam bankadan authorization code bile aldım :)

digital content tarafında da yok. neyse en azından ürün ile gift code tutarları birebir aynı. kayıp kaçak olmayacak. bu gece boşa gitti. yarın HALO oynardım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    Bir kaç arkadaş daha kodunu bulurken zorluklar yaşadı. Kimisi gelen mailde ki yönlendirme adresine tıkladığı anda koduyla karşılaştı. Bunu da bir deneyin. Ayrıca alımı yaptıktan hemen sonra Product Key olarak kırmızı bir şekilde kodunuz yazıyor adımları yavaş takip ederseniz görüyorsunuz :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.