Şimdi Ara

l XBOX ONE l Microsoft Rusya Store Gift Card Alma Rehberi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
10
Favori
17.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle bu adrese girip alıcağınız ürünü seçinhttp://www.microsoftstore.com/store/msru/ru_RU/list/categoryID.68295800 500-1000-2000 ruble hangisini dilerseniz.

Daha sonra yapmanız gerekenler sırasıyla ;

Burada Alıcağımız ürünü sepete ekledik

Ödeme kısmına girdik

Yeni ödeme yöntemi ekleme

Bilgilerinizi girin

Burda benim bulduğum şehir ve zip code unu girmek zorunda değilsiniz. Ancak araştırarak vergisi en düşük bunu bulabildim. Siz daha iyi bir yer bulursanız bizimle paylaşmayı esirgemeyin. Benden 1.17 tl çekti fazladan.

Sepete gidiyoruz

Ödemeyi yap diyoruz

Ödeme yöntemini gösteriyor. Devam ediyoruz.

2. Paragraftaki kutucuğu işaretleyip Ödeme işlemini tamamlıyoruz. Burdan sonra kartınız da yeterli bakiye varsa kartınızdan parayı çekiyor. Xbox'ınızda ya da site üzerinden rusya store dan kodu giriyorsunuz.

ÖNEMLİ HATIRLATMA : Kodu satın aldıktan sonra çıkan ekranda kod direk gözükebiliyor. Satın alır almaz sayfayı kapatmadan önce kontrol etmenizi tavsiye ederim. Eğer kod orada gözükürse mailinize kodu yollamıyorlar. Aldığınız kodu kaybetmemek için kontrolünüzü yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FunYouFools -- 26 Şubat 2015; 12:56:59 >

• Tebrikler arkadaşım eline emeğine sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esdarking -- 27 Ocak 2015; 8:43:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel paylaşım. teşekkürler.

Xbox.com Rusya üzerinden (Chrome ve Halo better internet eklentisi ile) garanti sanal kart ile alışveriş yapabiliyorsunuz. Bu şekilde fazla ruble yükleme yapmanıza gerek kalmıyor. Ayrıca hesabınızda y,klü rubleler var ise onları da kullanabiliyorsunuz. Kalanını kredi kartından çekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsirin -- 27 Ocak 2015; 11:30:10 >
  • teşekkürler paylaşım için, sade ve anlaşılır bir rehber olmuş
  • gsirin kullanıcısına yanıt
    Ben bu islemi hic bir eklenti olmadan paypal ininal kartiyla rahatlikla yaptim :)

• Ucuz diye ne olduğu belli olmayan sitelerden oyun almak yerine Rusya store vs. gibi Microsoft siteleri üzerinden oyun almak daha mantıklı.
    Güzel konu , emeğinize sağlık.

• Ne olduğu belirsiz site dediğin; Microsoft'un Rusya sitesi
  • Elinize sağlık. Süper bir anlatım olmuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorceress

Ne olduğu belirsiz site dediğin; Microsoft'un Rusya sitesi

O da zaten onu demiş tekrar oku istersen.
  • Eline sağlık. Çok güzel paylaşım. Dolar fiyatları uçmuşken Rus market olayı çok iyi oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorceress

Ne olduğu belirsiz site dediğin; Microsoft'un Rusya sitesi

G2A vb siteleri kast etmiştim.

• 1000 ruble aldım bakalım girelim rus store'a nasılmış.
  • Eline sa?lyk
  • Beyler kod benim ana hesap mailime geldi ben de yeni bir hesap açtım bölgeyi rusya yaptım xbox.com'dan kodu girdim kabul etti ama oyunu alırken 1000 ruble gözükmüyor alamıyorum oyunu sadece kredi kartı seçeneği var ?
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Xbox uzerinden mi deniyorsunuz ? Birde gelen kodu girdiginiz mail ile aliyorsunuz degil mi yeni actiginiz ? Belki satin alirken giris yaptiginiz mailiniz acik kalmisti. ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FunYouFools -- 27 Ocak 2015; 17:23:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umile

Xbox uzerinden mi deniyorsunuz ? Birde gelen kodu girdiginiz mail ile aliyorsunuz degil mi yeni actiginiz ? Belki satin alirken giris yaptiginiz mailiniz acik kalmisti. ?

Ana mailim var kod ona geldi ben de kodu rus hesabına redeem ettim kabul etti hatta billing kısmında bile gözüküyor hesabınızda 1000 ruble var diye ama oyunu alırken hiçbirşey yok kredi kartı ekleyin var sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 27 Ocak 2015; 17:29:53 >

internetten almaya calisiyorsaniz oyunu bilgisayar uzerinden vpn gerekiyor sanirim. Xbox uzerinden almaniz gerekli.

• Gördü sonunda hele şükür 307 ruble kaldı var mı bu fiyata arcade oyun vs
    Arcade oyun Yoksa bile Dlc ler vardir belki

• oyun fiyatları nasıl peki, 1-2 örnek fiyat bilgisi veririmisiniz, işteyim bakamıyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.