Şimdi Ara

L.J, KurtDonaldCobain ve Diğerlerinin Sahtekarlıkları Artık Ortada (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
422
Cevap
0
Favori
11.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle acil şifalar adaş kardeşin için.Herkes iyi güzel akrabagsıymış nicer falan demiş ama sadece dügünde göruyorum konusmuslugumuz yok bıle benden referans ıstedı bende kıramadım verdım %100 dememın sebebı akraba olmamdı ben ne bıleyım serrefsızlık yapıcagını konuda oyle bır konusulmuskı nicer (digerlerini tanımıyorum) kandırıyor havası verılmıs ben kımseden kacmıyorum sercanla zaten konusuyorduk para fılan odesın referans verenler demısler benım param olsa kendıme harcarım calısmıyorum yakında askerim + forumda kac kısı referan vermısım ben? beni silkroad bolumunde tanıyan tanır 5-6 defa char aldım sattım gıdın sorun nıcer nasıl bırı dıye yuz yuze konusmus oldugum ınsanlar var kım bos bos konusmasın kıvırdıgım kandırdıgım fılan yok elımden bu kadar gelır muhtemelen ara akraba degılmısınız dıceksınız ama ben neredee o neredeee + o serrefısmıs benım yapacagım bırsey yok sadece msnden soylerım ıkna etmeye calısırım kimse o böyleymis bu böylemis demesin

• numarasını bulabilirsen sercana verde konuşsun belki insafa gelr
  • quote:

Orjinalden alıntı: nicer

Öncelikle acil şifalar adaş kardeşin için.Herkes iyi güzel akrabagsıymış nicer falan demiş ama sadece dügünde göruyorum konusmuslugumuz yok bıle benden referans ıstedı bende kıramadım verdım %100 dememın sebebı akraba olmamdı ben ne bıleyım serrefsızlık yapıcagını konuda oyle bır konusulmuskı nicer (digerlerini tanımıyorum) kandırıyor havası verılmıs ben kımseden kacmıyorum sercanla zaten konusuyorduk para fılan odesın referans verenler demısler benım param olsa kendıme harcarım calısmıyorum yakında askerim + forumda kac kısı referan vermısım ben? beni silkroad bolumunde tanıyan tanır 5-6 defa char aldım sattım gıdın sorun nıcer nasıl bırı dıye yuz yuze konusmus oldugum ınsanlar var kım bos bos konusmasın kıvırdıgım kandırdıgım fılan yok elımden bu kadar gelır muhtemelen ara akraba degılmısınız dıceksınız ama ben neredee o neredeee + o serrefısmıs benım yapacagım bırsey yok sadece msnden soylerım ıkna etmeye calısırım kimse o böyleymis bu böylemis demesin

İnsanların bişeyler demesine engel olamazsın dostm .. Sen Se®can ile aranda halletmedikten sonra millet her şeyi düşünebilir .. Sonuçta %100 kefilim demişsin , bu laf ağır bi laf .. İnsanlar gereğinin yerine getirilmesini istemekte haklı ..

Ben dahil ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Me®t -- 6 Aralık 2008; 23:42:08 >

• Madem sadece düğünlerde görüşüyorsunuz referans istediğinde "hayır" diyecektin o zaman.Bu adam senin yüzünden ve senin gibi kefilim,güvenebilirsin diyenler yüzünden dolandırıldı.Senin askere gidiyor olman veya paranın olmaması adamı ilgilendirmez aslında.Neyse sen eğer akşam yattığında bu olay aklına gelmeyecekse,hiç düşünmeyeceksen acaba zor duruma düştü mü diye benim çok da şey söylememe gerek yok aslında.
  • quote:

Öncelikle acil şifalar adaş kardeşin için.Herkes iyi güzel akrabagsıymış nicer falan demiş ama sadece dügünde göruyorum konusmuslugumuz yok bıle benden referans ıstedı bende kıramadım verdım %100 dememın sebebı akraba olmamdı ben ne bıleyım serrefsızlık yapıcagını konuda oyle bır konusulmuskı nicer (digerlerini tanımıyorum) kandırıyor havası verılmıs ben kımseden kacmıyorum sercanla zaten konusuyorduk para fılan odesın referans verenler demısler benım param olsa kendıme harcarım calısmıyorum yakında askerim + forumda kac kısı referan vermısım ben? beni silkroad bolumunde tanıyan tanır 5-6 defa char aldım sattım gıdın sorun nıcer nasıl bırı dıye yuz yuze konusmus oldugum ınsanlar var kım bos bos konusmasın kıvırdıgım kandırdıgım fılan yok elımden bu kadar gelır muhtemelen ara akraba degılmısınız dıceksınız ama ben neredee o neredeee + o serrefısmıs benım yapacagım bırsey yok sadece msnden soylerım ıkna etmeye calısırım kimse o böyleymis bu böylemis demesin

Referans vererek insanları ne hale getirdiğinizi gördünüz mü?
    Askerlik parasızlıktan adama ne?
    Adam dahada zor durumda

• KEFİL oluyorsan ödeyeceksin arkadaş.
  • Benim yazmam gerekenleri yazdım bundan sonra kim karalarsa karalasın ben kaçmadım birşey yapmadım

@PeSSiMiSTi¢

Hayır dedim ama ısrar edince kıramadım bak bakayim ben başkasına referans vermısmıyım .
  • Nicer a karşı bir alıp verememezliğim yok. Ama sırf onun nickini gördüğüm için, tanıdığım için hatta beraber online oyun bile oynadığımız onu az çok tanıdığım için direk gözü kapalı evet dedim akraba diyince zaten, güvensizlik namına birşey düşünmedim bile.. Ama olanlara bak.. Trajikomik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Se®can -- 6 Aralık 2008; 23:45:17 >
  • quote:

Benim yazmam gerekenleri yazdım bundan sonra kim karalarsa karalasın ben kaçmadım birşey yapmadım

@PeSSiMiSTi¢

Hayır dedim ama ısrar edince kıramadım bak bakayim ben başkasına referans vermısmıyım .

akrabansa elbet ulaşabilirsin ona biraz yardımcı olmaya çalış
  • sana gelen mailinde palavra olduğunu düşünüyorum.Bu düpedüz hırsızlık haram para ile kardeşine ilaç içirenden adam olmaz gidip ayakkabı boyar garsonluk yapar ilacını alır.Eğer o ilaçları gönül rahatlığıylada içirebiliyorsa yazıklar olsun.
    Kefiller bu arkadaşın parasınıda ödesinler kefilin anlamını bilmeden burada atıp tutan ve böyle kişileri yanlış tanıtıyorlar
    Geçmiş olsun
  • quote:

Sen ne diyorsun arkadaşım gidip adamın referansına kefilim %100 yazmışsın bu ne demektir bir sorun çıkarsa hırsızlık olayı olursa ben ödeyeceğim demektir.Şimdi adam hırsızlık yapınca ben ne bileyim o şerefsizse ben napayım diyemezsin.Dersen bu demektirki ya sen daha kefil olmanın ne demek olduğunu bilmeyecek yaştasın yada sende en az o adam kadar suçlusun.

Git bir bankaya kredi alan birisine kefil ol adam borcunu ödemesin bak bakalım banka sana napıyor ? ben napayım o şerefsizse de karşılığında ne yapıyorlar bir izle bakalım.Kefilin ne olduğunu bildiğinden eminim o halde gelip burada Ben napayım demeyeceksin.

Eğer birine kefil oluyorsan ya attığı kazığı ödeyecek yada gidip bulup çaldığı şeyleri alıp asıl sahibine verecek durumda olman gerekir.Canım sıkıldı kefil oldum diye birşey olmaz.

• quote:

Orjinalden alıntı: .:ÖzGüN:.

sana gelen mailinde palavra olduğunu düşünüyorum.Bu düpedüz hırsızlık haram para ile kardeşine ilaç içirenden adam olmaz gidip ayakkabı boyar garsonluk yapar ilacını alır.Eğer o ilaçları gönül rahatlığıylada içirebiliyorsa yazıklar olsun.
    Kefiller bu arkadaşın parasınıda ödesinler kefilin anlamını bilmeden burada atıp tutan ve böyle kişileri yanlış tanıtıyorlar
    Geçmiş olsun

Dostum yanlış anladın O durumda olan benim ve kendi itemlerimi geri almak için gerçekleri ortaya serdim belki vicdan azabı çekerde insanlık yapar diye.. Zaten o böyle bir durumda olsa ben gözü kapalı veririm

• @nicer;

Madem akraban o zaman konuşmak ve onu ikna etmek ZORUNDASIN! Yok ık pık diyor o zaman adresini vericeksin yada akraba madem annesiyle babasıyla bir şekilde iletişime geçiceksin. İşin içine onalrda giricek yada tüm adres vs bilgileri temin ediceksin. Arkadaş senin %100 kefil olma durumunu görüp de böyle bir işe kalkışmış. Önce %100 kefil ol, sonra da yok öyle yok böyle. Tekrar ediyorum gerekeni yapmak ZORUNDASIN!

@Se®can;

Gerçekten çok üzüldüm. Geçmiş olsun demekten başka yapabileceğim birşey varmı onu da bilmiyorum.
  • quote:

Benim yazmam gerekenleri yazdım bundan sonra kim karalarsa karalasın ben kaçmadım birşey yapmadım

@PeSSiMiSTi¢

Ne diyosun ya ısrar etti kıramadım ayakları ne arkadaş adama kefilim diyorsun gidip birilerini dolandırıyor sonra param yok askere gidicem ısrar etti diye kefilim dedim diyorsun yuhh bee senin gibi adamları ipe götürmek lazım
  • Öncelikle geçmiş olsun sercan Allah sabır versin.

Kefil olanlardan bir tek nicerı tanıyorum SRO bölümünden ve alışverişlerinde hiçbir sorun çıkmadı haliyle güvenilir bir insan(diğer kefilleri tanımıyorum)nicer ve diğer kefillerin güvenilir olması haliyle sercanın takasa girmesine sebeb olmuş ve sonuç mağlum.Bu arkadaş kefilim diyenler olmasaydı sercan bu takasa girmezdi forumda ki güvenilir kişiler madem ki kefil olmuşlar bunun gibi olumsuz sonuçlarda üstlerine düşeni yapmaları gerekir.

Konuda birde L.J'nin adı geçmiş kendiside güvenilir birisidir knight online zamanlarından tanırım msnden konunun linkini attım msne girince ilgilenir diye düşünüyorum.

iyi forumlar
  • Sro bölümünde bu konuyla ilgili bi konu açtım
    inşallah bir cevap gelicek diye ümit ediyorum

link:

http://forum.donanimhaber.com/m_28268031/tm.htm
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^^^^CRAZY^^^^

iyi forumlar

Sanada canım Pm'e bak
  • quote:

@PeSSiMiSTi¢

Banane senin kime referans verdiğinden.Oraya "Kendisi akrabamdır.Pek fazla görüşmesek de iyi bir insan olduğunu düşünüyorum." yazacaktın o zaman.Kusura bakma da sen de en az @chemx kadar suçlusun.Bu arkadaşın zararının tamamını ödeyemesen de en azından bir kısmını ödemen lazım.Zaten azıcık vicdanın varsa ya zararı kendin karşılarsın ya da @chemx'in itemleri geri vermesini sağlarsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Se®can

Telefon numarası : 0554 247 84 14
    Ev adresi: Adana Yahya mah cengız sok no 21
    Ad Soyad : Cem Oztunc

Adresin tamamına ulaşamadım daha.. Nicer halasının oğlu bilmemnesi artık nesi bende bilmiyorum. Görüşmüyorum onla akrabam ama görüşmüyorum dedi.Madem %100 kefilsiniz gösterin ne kadar kefilsiniz.. Kefil olmakla referans vermek arasında dağlarca fark var!

o nicer da kesinlikle bi haltlar var kasım 8 de beni dolandıran ekm3k adlı kişi nicer benim kuzenim demişti.yoksa bu chemx oguz mu yine..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Se®can

quote:

Orjinalden alıntı: .:ÖzGüN:.

sana gelen mailinde palavra olduğunu düşünüyorum.Bu düpedüz hırsızlık haram para ile kardeşine ilaç içirenden adam olmaz gidip ayakkabı boyar garsonluk yapar ilacını alır.Eğer o ilaçları gönül rahatlığıylada içirebiliyorsa yazıklar olsun.
    Geçmiş olsun

Dostum yanlış anladın O durumda olan benim ve kendi itemlerimi geri almak için gerçekleri ortaya serdim belki vicdan azabı çekerde insanlık yapar diye.. Zaten o böyle bir durumda olsa ben gözü kapalı veririm

pardon ben yanlış anlamışım kardeşine allah sağlık versin

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.