Şimdi Ara

L.J, KurtDonaldCobain ve Diğerlerinin Sahtekarlıkları Artık Ortada (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
423
Cevap
0
Favori
11.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Me®t

quote:

Orjinalden alıntı: ClassRouGe

Berker'in sanırım Geçen senede böyle bişiylere karışmıştı adı

ARtık 10 sayfada açıklama yapsada Hiç umrumda olmayacak forumun %90'nında Sanırm

100 yapalım ..

Ben de artık hayatta güvenmem fakat neden L.J ile ortk olduklara chara bir şey olmuyor?L.J'nin asla günahını almak istemem,forumda güvendiğim kişilerdendir ama bilmiyorum işte.Bu işin altından çok büyük başka işler çıkabilir.

• quote:

Orjinalden alıntı: Vagrancy

Bide benle takas etmek için KurtDonaldCobain gelicekti ist anadolu yakası olduğu için anlaşamamıştık -Cem Adanada oturduğu için aracı olarak-. Az buz bi takas değildi 1000 ytllik bi takastı o kadar güveniyordu KurtDonaldCobaine .

KurtDonaldCobain Kadıköy ikamet ediyormuş işinize yararsa

KurtDonaldCobain Kadıköy ikamet ediyormuş işinize yararsa

iş iyice mafia olayına bağlandı .

En azından ben o cümleden bunu anladım
  • Geldim dostlarım. Açıkçası durumu şöyle özetliyim, Cem'i ilk kez görüyorum forumda çünkü imzamdaki konumda yada konudışında takılırım genelde. Alışveriş için iletişime geçmemide Mert sağlamıştı msnini bıraktı cemin bende ekledim direk referanslarına baktım. Nicer,Donald ve diğer arkadaşları forumda gayet iyi tanıyorum sadece nicer ile görüşmüşlüğüm var fakat diğerlerinide az çok konulardan tanıyorum. Hepsinede güveniyordum, direk zaten o kişilerin referans verdiğini % 100 hemde.. Görünce güven konusunda şüphem olmadı.. Direk verdim gerekenleri, msnden bilgileri vermesini bekledim. Metin belgesi yolladı fakat id yanlıştı arkadaştan alcam dedi bir numara verdi kapalı dedi. Oysa kendi numarasıymış herşeyi yeni çakıyorum.. Kendi numarası olduğunuda 4 senelik arkadaşı söylüyor. 4 senelik arkadaşınıda kazıklamış..
  • Ayrıca Profilde Com_X'in halasının oğluymuş %100 kefilmişte neymiş?

O nerede?
  • Çok geçmiş olsun.Allahından bulsun şerefsizler bu durumda bir insana bu yapılır mı be ? Eğer biraz insansa insanın içi sızlar be.Burda sercan'ın hiç bişeyini çalmamış onlarca üye bile bu konu da bu kadar duyarlı olabiliyorsa bunu yapan naıl bir insan.Bnce insan değil.Cem burda yazılanları görüyorsan insanlık namına aileni düşünerek lütfen sercana itemlerini ver.Düşünsene senin kardeşinin veya annenin,babanın vs. hasta olduğunu ve tek ilaç paranı soysuzun tekinin çaldığınıSercan eğer istanbulda oturuyorsan itemlerini geri alamadığın veya kefillerin zararını karşılamadığı takdirde biraz para yardımı yapabilrm.Bayramda elime yüklü miktarda para geçecek.Gururunun kırılmasına hiç gerek yok bir arkadaş yardımı olarak görürsen sevinirm.(beni tanımasanda)Sadece durumuna gerçekten çok üzüldüm vede buraya bunları bizim üzülmemiz için değil kendini acıtmak için yazmadğını söylüyor içimden bir ses.Benimle pm den irtibata geçebilrsn.Dedğim gbi itemlerini alamazsan vede kefiller de karşılamazsa bana rapor ları göstermen itibariyle sana ist.daysan elden ist. dışındaysan havale ile bir miktar yardım yapalirm.Zararının tamamı karşılanmasada bir süre idare edeceğini düşünüyorum.İyi forumlar....
    Saygılar..

Dip not:Sercan dostum kesinlikle gururun kırılmasın amacım incitmek değil samimiyim..

• quote:

Ayrıca Profilde Com_X'in halasının oğluymuş %100 kefilmişte neymiş?

O nerede?

Com_X değil nicer... Yanlış anlaşılma olmasın.

@king_of_harlem

gerçekten bu adamın yapamadığını sizlerin yapması beni insanlığımdan utandırdı. Ne hali varsa görsün birşey demiyorum, zaten bu saatten sonra ortaya çıkacak yüzüde yoktur eminim, yardım etmeye çalıştığınızı azda olsa durumu düzeltmeye çalıştığınızın farkındayım. Fakat gerçekten böyle birşeyi kabul edemem.. Düşünmeniz bile yeter gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Se®can -- 6 Aralık 2008; 22:50:14 >
  • Sercan pm bak..
    Gerekli olduğu vakit pm den dediklerimi yaparım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Se®can

quote:

Ayrıca Profilde Com_X'in halasının oğluymuş %100 kefilmişte neymiş?

O nerede?

Com_X değil nicer... Yanlış anlaşılma olmasın.

@king_of_harlem

gerçekten bu adamın yapamadığını sizlerin yapması beni insanlığımdan utandırdı. Ne hali varsa görsün birşey demiyorum, zaten bu saatten sonra ortaya çıkacak yüzüde yoktur eminim...

@Com_X
    cem iyi bi arkadaşımdır.kendisine sonuna kadar kefilim.ü
    @nicer
    Halamın oğludur %100 kefilim ;)
  • Sercan harlem haklı eğer raporları bir şekilde görüntüleyebilirsin yardımcı olabilirim bende.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonArtikBuİsim -- 6 Aralık 2008; 22:53:07 >
  • @Who1sLove

Dostum ben yardım toplamak için açmadım bu konuyu, gerçekten yardım etmek istediğinizi biliyorum fakat yardımdan çok inciniyorum. Ben sadece bana ait olanı almak istiyorum.
  • quote:

Sercan bunu görüpte hala kefillere bakıp sen trade okeymi dedin ?

:/
  • quote:

Orjinalden alıntı: Who1sLove

quote:

Sercan bunu görüpte hala kefillere bakıp sen trade okeymi dedin ?

:/

Bunu gördüğümü nereden biliyorsun :S Msnini mert bıraktı. Banlı olması ne değiştirir ? O kefilleri gördükten sonra zaten gözü kapalı ok dedim

• tam vurulacak insan tipi ,ulan ne zevkli olur be
  • Hiçmi bu adamın böyle birşey yazdıgının altında birşey aramassın neyse .

İnşallah geri verir chemxd
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chemx

75 LWL

KALKAN YOK

NP YOK

ITEM YOK

15 GUN PLATIUM PRE.

GOLD PRE KESN KODU KARŞILIGINDA SATILICAKDIR

L.J ARACIGILI İLE

L.J aracılığı diyor ? L.J de birşeyler yazsa güzel olur aslında. Bu adama aracı olabilecek kadar tanıyorsa bi yardımı dokanır sanırım? Yada altından ummadığımız kişilerde çıkacak
  • Beni Kimse Ummaz

Şaka Şaka Burası Fena Gerilmiş Valla İyikide Ben Bırakmışım Şu Bölümü Kıcımızı Zor Kurtardık Başımıza Bişi Gelmeden
  • Şerefsize bak ya. Böylelerinin yaşaması hata
  • Nicer ( halasının oğlu ) msnde link attım bekliyorum...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.