Şimdi Ara

L.J, KurtDonaldCobain ve Diğerlerinin Sahtekarlıkları Artık Ortada (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
423
Cevap
0
Favori
11.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi kişiye referans bırakan üye , yazdığını silemez ..

Bilginize ..
  • Sercan kardeşim acil şifalar dilerim.
    Ayrıcana şu kefil olanlarıda bir görsek fena olmaz diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Full#Throttle -- 6 Aralık 2008; 22:18:46 >
  • iki gün sonra bizide kandırdılar güvenimizi kazanıp dolandırıcılık yaptılar diye konu açılırsa şaşmam ...
  • nicer konusunu bi konu dışına açmanı tavsiye ederim sercan. genellikle orada takılıyor hiç değilse konu dışındaki üyeler bilince onların gözündede düşmek istemez diye düşünüyorum
  • Arkadaşlar, kendimi iyi hissetmiyorum biraz temiz hava alıp tekrar geleceğim. Sağlıklı düşünemez oldum.. Gelince konuya gereken cevapları vereceğim. Pmden yardımcı olmaya çalışan arkadaşalara binlerce kez teşekkür ederim.. Onun yapamadığını sizlerin gözü kapalı yapmanız gerçekten sizin ne kadar asil olduğunuzu gösteriyor. Fakat gerçekten siz böyle yaptıkça, ben kendimi çok daha kötü hissediyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Se®can

Arkadaşlar, kendimi iyi hissetmiyorum biraz temiz hava alıp tekrar geleceğim. Sağlıklı düşünemez oldum.. Gelince konuya gereken cevapları vereceğim. Pmden yardımcı olmaya çalışan arkadaşalara binlerce kez teşekkür ederim.. Onun yapamadığını sizlerin gözü kapalı yapmanız gerçekten sizin ne kadar asil olduğunuzu gösteriyor. Fakat gerçekten siz böyle yaptıkça, ben kendimi çok daha kötü hissediyorum..

Bugünler için varız ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Me®t

Bi kişiye referans bırakan üye , yazdığını silemez ..

Bilginize ..

Bu kişi benle de takas yapmak istemişti referans bölümünde Antor vardı, çok eminim hatta o yüzden düşünmüştüm biraz ama vazgeçtim.Adam bana Antor referans verdiğini hatırlatmıştı ve onunda modlardan referansı olduğunu söylemişti. Msn konuşmalarını bulursam yollicam.

Dipnot: Söylemişti derken linklerini de yollamıştı.Söylediğim gibi konuşmaları bulursam yollicam
  • @KurtDonaldCobain
    Valla sizin plan yapıp yapmamanız adamın bir işine yaramaz.
    Kefil olmuşsan delikanlı gibi vereceksiniz adamın itemlerini
    ADam sizin referanslarınıza güvenerek takasa girmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonArtikBuİsim -- 6 Aralık 2008; 23:05:42 >
  • Antor ile K.Cobain Farzedin ki kefilliklerini göstermediler Ne yapabilirsinizki zaten

Giden gitmiş zaten .
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vagrancy

quote:

Bi kişiye referans bırakan üye , yazdığını silemez ..

Bilginize ..

Bu kişi benle de takas yapmak istemişti referans bölümünde Antor vardı, çok eminim hatta o yüzden düşünmüştüm biraz ama vazgeçtim.Adam bana Antor referans verdiğini hatırlatmıştı ve onunda modlardan referansı olduğunu söylemişti. Msn konuşmalarını bulursam yollicam.

Dipnot: Söylemişti derken linklerini de yollamıştı.Söylediğim gibi konuşmaları bulursam yollicam

Silmeye yarayan bi tuş ki kardeşim .. Sadece referansı alan , o sayfanın sahibi olan üye silebilir ..

Cem silmiştir o zaman .. Bilemem ben ..

• quote:

Orjinalden alıntı: Who1sLove

Antor ile K.Cobain Farzedin ki kefilliklerini göstermediler Ne yapabilirsinizki zaten

K.Cobain berker kefilliğini göstermezse berkeri kafamdan silmeye hazırım ben arkadaş falanda dinlemem
  • quote:

Antor ile K.Cobain Farzedin ki kefilliklerini göstermediler Ne yapabilirsinizki zaten

Giden gitmiş zaten .

Ne ypabileceğimiz gayet açık ve net .. Eğer kefiller görevini yapmazsa , iş bize düşer ..

Öyle kuru kuru geçmiş olsn demekle olmaz .. Boynumuzun borcu yardımcı olmak ..
  • Diyecek söz yok ozman beyler ..

ATIŞ SERBEST..
  • quote:

Giden gitmiş zaten .

adam onlar kefillik gösterdi diye iş yapmış zaten madem kefil oldular adama ödeyecekler parasını
  • Berker'in sanırım Geçen senede böyle bişiylere karışmıştı adı

ARtık 10 sayfada açıklama yapsada Hiç umrumda olmayacak forumun %90'nında Sanırm
  • Ulan Utanın ße Kafadan Kefil Olmak Kolay Sonrada Kaybolursunuz...Sercan Arkadaşım G.Olsun..
  • Bide benle takas etmek için KurtDonaldCobain gelicekti ist anadolu yakası olduğu için anlaşamamıştık -Cem Adanada oturduğu için aracı olarak-. Az buz bi takas değildi 1000 ytllik bi takastı o kadar güveniyordu KurtDonaldCobaine .

KurtDonaldCobain Kadıköy ikamet ediyormuş işinize yararsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scola -- 6 Aralık 2008; 22:39:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ClassRouGe

Berker'in sanırım Geçen senede böyle bişiylere karışmıştı adı

ARtık 10 sayfada açıklama yapsada Hiç umrumda olmayacak forumun %90'nında Sanırm

100 yapalım ..
  • Benim garibime giden olay böyle hayat memat meselesi bir olayı nasıl oyuna bağlarsın hiç düşünmedinmi adamın kazıklayacağını ? .
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ClassRouGe

Berker'in sanırım Geçen senede böyle bişiylere karışmıştı adı

100 yapalım ..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.