Şimdi Ara

Kyk yurt ucretlerine %12 zam yapilmis !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 213 tl olan yurt ucretim 245 tl olmus yaklasik %13 zam yapilmis . Sayin devlet yetkililerimiz yurt ucretlerini zamliyor ama bu ogrencilerin her turlu ihtiyaci zamlanmis farkinda degiller mi ? Ayrica 43 tl de.depozito eklemisler . En basit dolmus ucreti 1.75 den 2.5 tl ye cikti. Kyk ya 30 tl zam yapildi ancak bu zam dolmus zammina bile yetmiyor. Devletin burslara duzenli zam yapmasi lazim , emekliye yaptigi gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• siz veya sizlerin ihtiyaçları devletin umrunda falan değil bunu anlayın gençler, onların gözünde sadece yüksünüz başka birşey değil zam falan da beklemeyin
  • Suriye vatandaşlığına geç hocam,devletimiz üstün Suriyelilere 1200 TL burs veriyor

• anca emekliye 1000 tl versin onlar
  • Devletin sanki gençlerin ne halde olduğunu çok umursuyormuş gibi konu açmışsın

• Kyk çıkmayanlarımız var , onlar ne yapsın ? Okula 30 km uzaklıkta çıkanlar oluyor. Kyk bile artık torpil mekanına dönmüş...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ocakta zamlarlar kredileri 500 veya 520 olur herhalde
  • Ben şu sözde kıyak muhabbetinden sonra 300 olacak diye tahmin etmiştim ki öyle de oldu 300 lira geçmiş olsun.

• Hangi yurt bu?
  • geçen evlenip 80bin tl parası olana ev alması için 20bin tl karşılıksız para verilecek haberi vardı. durumu yerinde adama 20bin tl verirler öğrencinin 50 tlsine göz koyarlar yazık.
  • Öne çıkaralım arkadaşlar belki yetkili birilerine ulaşırız da reyiz bizi suri hewalleriyle bir tutar.
  • 2019'da burslar ne kadar olacak?Herhangi bir bilgi var mı?

• hocam 330 olmuş benim yurt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sene 2010 115 tl veriyorum kyk ya vay be
  • Benim kaldığım yurdun ücreti 285 liradan 330 liraya çıkmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nessqwe

Benim kaldığım yurdun ücreti 285 liradan 330 liraya çıkmış.
    atm de 60 lia borç görünüyo o ne ki
    depozito mu?
    benim yurt da kesin 330 olmuştur
  • SHADOW kullanıcısına yanıt
    Isin sacmaligi yaptiklari zam , diger seylere yaptiklari zammi karsilamiyor. Ogrenci hep - den geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Tatar 55

Isin sacmaligi yaptiklari zam , diger seylere yaptiklari zammi karsilamiyor. Ogrenci hep - den geliyor
    Allah bilir yemek fiyatları kantin fiyatları noldu
  • SHADOW kullanıcısına yanıt
    Zam geldi zaten bu arada yurtlat 24 unde acilacak bizim okul 17 sinde bizim yurt nobetci zaten benim icin sorun olmaz onu dikkate alin

• quote:

Orijinalden alıntı: Tatar 55

Zam geldi zaten bu arada yurtlat 24 unde acilacak bizim okul 17 sinde bizim yurt nobetci zaten benim icin sorun olmaz onu dikkate alin
    24 mü
    e bizim okul da 24 ünde açılcak, ben erken gidecektim 3-4 gün
    parkta mı yatcam ben
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.